Архів новин 

новини: 24 липня 2021 у рубриці:  

Наінгголан намір розірвати контракт з Інтером

Футболіст не хоче повертатися в міланський клуб.
Футбол 24 липня 2021, 23:04 (football.ua)

У Мбаппе і Почеттіно відбулася розмова. Кіліан повідомив тренеру, що не буде продовжувати контракт У Мбаппе і Почеттіно відбулася розмова. Кіліан повідомив тренеру, що не буде продовжувати контракт
Футболіст, схоже, налаштований на відхід з паризького клубу.
Футбол 24 липня 2021, 20:55 (football.ua)
На Олімпіаді в Токіо виявили ще 17 випадків зараження коронавірусів На Олімпіаді в Токіо виявили ще 17 випадків зараження коронавірусів
tokio. jpg Організатори Олімпійських ігор в Токіо вранці в суботу, 24 липня, повідомили про 17 нові випадки зараження коронавірусів у людей, пов'...
Спорт 24 липня 2021, 16:41 (Електронні Вісті)
Перша медаль України на Олімпіади-2020: як в Токіо нагороджували Дарину Білодід Перша медаль України на Олімпіади-2020: як в Токіо нагороджували Дарину Білодід
Наша 20-річна дзюдоїстка переписала історію.
Спорт 24 липня 2021, 18:46 (ТСН.ua)
Симптоми діабету другого типу, які важливо вчасно помітити Симптоми діабету другого типу, які важливо вчасно помітити
Визначити високий рівень цукру в крові без проведення спеціального аналізу зазвичай дуже складно.
Здоров'я 24 липня 2021, 19:50 (NeBoley.com.ua)
В харьковском госпитале умер военный, раненный на Донбассе В харьковском госпитале умер военный, раненный на Донбассе
Военнослужащий 57-й отдельной мотопехотной бригады Дмитрий Сивоконь умер в госпитале в Харькове.
Події 24 липня 2021, 20:07 (glavnoe.ua)
Динамо Київ - Уніон Берлін 1: 1 Відео голів та огляд матчу Динамо Київ - Уніон Берлін 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 24 липня 2021, 09:08 (football.ua)
Ерік Рамірес відмовив російському клубу перед переходом в Динамо Ерік Рамірес відмовив російському клубу перед переходом в Динамо
Венесуельський нападник вибрав чемпіона України по ряду причин.
Футбол 24 липня 2021, 09:06 (football.ua)
Лапорта - про трансфер Грізманн: Ми його любимо, але відкриті для будь-якого пропозиції з боку інших клубів Лапорта - про трансфер Грізманн: Ми його любимо, але відкриті для будь-якого пропозиції з боку інших клубів
Президент Барселони підтвердив розміщення форварда на трансферному ринку.
Футбол 24 липня 2021, 11:15 (football.ua)
Карам покине Парму - клуби з Англії та Франції запросили інформацію про трансфер Карам покине Парму - клуби з Англії та Франції запросили інформацію про трансфер
Нападаючий протримався в команді лише один сезон.
Футбол 24 липня 2021, 12:18 (football.ua)
Дайчі - про можливий трансфер Кейна: Я не можу зрозуміти одного, Манчестер Сіті підписує гравця або цілий клуб? Дайчі - про можливий трансфер Кейна: Я не можу зрозуміти одного, Манчестер Сіті підписує гравця або цілий клуб?
Наставник Бернлі з гумором відреагував на ціноутворення в питанні переходу форварда.
Футбол 24 липня 2021, 13:22 (football.ua)
Кандидоз: діагностика, види і лікування Кандидоз: діагностика, види і лікування
Під кандидозом варто розуміти певне захворювання, при якому шкірні покриви і слизові оболонки уражаються грибком під назвою Кандида. Цей грибок в...
Здоров'я 24 липня 2021, 14:28 (e-news.com.ua)
Буяльський: Луческу залишився задоволений матчем проти Уніона Буяльський: Луческу залишився задоволений матчем проти Уніона
Півзахисник Динамо прокоментував спаринг проти представника Бундесліги.
Футбол 24 липня 2021, 15:32 (football.ua)
Дженоа переключилася з супряга на колишнього форварда Лідса Дженоа переключилася з супряга на колишнього форварда Лідса
Нападаючий Трабзанспора Калеб Екубан може перебратися в Серію А.
Футбол 24 липня 2021, 16:37 (football.ua)
Суд в Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України, в тому числі про воду в Крим Суд в Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України, в тому числі про воду в Крим
Європейський суд з прав людини відхилив запит уряду Росії про застосування тимчасових заходів в рамках міждержавної заяви "
Політика 24 липня 2021, 01:30 (glavnoe.ua)
НАБУ: Артур Товмасян не є фігурантом у справі про хабарництво в облраді НАБУ: Артур Товмасян не є фігурантом у справі про хабарництво в облраді
У Національному антикорупційному бюро України розповіли: голова Харківської обласної ради не має процесуального статусу у справі про вимагання не...
Політика 24 липня 2021, 01:28 (glavnoe.ua)
Властивості квасу для здоров я Властивості квасу для здоров'я
Як добре в жаркий день випити кухлик напою, що бадьорить. Сьогодні ми поговоримо про квас. Я спробую почати з самих азів, розповім вам, де і коли...
Здоров'я 24 липня 2021, 05:51 (e-news.com.ua)
Названо сім причин постійної сонливості Названо сім причин постійної сонливості
Відчувати сонливість після безсонної ночі - нормально. Але що робити, якщо постійно хочеться спати? Причин безліч, але деякі з них говорять про н...
Здоров'я 24 липня 2021, 06:55 (NeBoley.com.ua)
Олімпіади-2020: в яких видах спорту розіграють медалі 24 липня Олімпіади-2020: в яких видах спорту розіграють медалі 24 липня
Нагороди знайдуть своїх володарів в семи видах спорту.
Спорт 24 липня 2021, 08:01 (ТСН.ua)
Хмара тегів