Архів новин 

новини: 14 липня 2021 у рубриці:  

Монако націлився на Боада

Нападаючий може перебратися в чемпіонат Франції.
Футбол 14 липня 2021, 23:02 (football.ua)

Корисні властивості іван-чаю Корисні властивості іван-чаю
Унікальне за своїми властивостями рослина - Іван - чай \u200b\u200bцінували ще з давніх-давен. З нього заварювали напій, який є справжнім джерело...
Здоров'я 14 липня 2021, 21:56 (e-news.com.ua)
Кава: рак від розчинної, хвороби серця - від меленого Кава: рак від розчинної, хвороби серця - від меленого
Який кави нешкідливі - мелений або розчинний, з якого віку його можна пити і з чого роблять найдорожча кава в світі. Ніщо так не бадьорить вранці...
Здоров'я 14 липня 2021, 20:49 (e-news.com.ua)
Навас не збирається йти з ПСЖ через Доннарумма Навас не збирається йти з ПСЖ через Доннарумма
Досвідчений голкіпер збирається і далі виступати за парижан.
Футбол 14 липня 2021, 21:55 (football.ua)
Перес: Моурінью і Роналду - ненормальні хлопці з жахливим его Перес: Моурінью і Роналду - ненормальні хлопці з жахливим его
Злиті ще дві телефонні розмови президента "
Футбол 14 липня 2021, 16:30 (football.ua)
Наполі відмовився від Емерсона і переключився на Оліверу Наполі відмовився від Емерсона і переключився на Оліверу
Неаполітанців відлякала висока ціна чемпіона Європи.
Футбол 14 липня 2021, 16:26 (football.ua)
ЄС офіційно дозволив українцям в їзд на свою територію ЄС офіційно дозволив українцям в'їзд на свою територію
Сьогодні, 14 липня, Рада Європейського союзу включив Україну в рекомендований перелік 3-х країн, для громадян яких пропонується скасувати тимчасо...
Суспільство 14 липня 2021, 17:33 (glavnoe.ua)
Алла Мазур стала вперше провідною вебінару і розповідає, як бути поруч з онкопацієнтів Алла Мазур стала вперше провідною вебінару і розповідає, як бути поруч з онкопацієнтів
Мазур розповіла про допомогу подруги під час боротьби з онко - бути поруч важливо.
Світські хроніки 14 липня 2021, 18:40 (ТСН.ua)
Квіткова та Добринін розсекретили рідкісне ім я сина Квіткова та Добринін розсекретили рідкісне ім'я сина
Пара обрала незвичне ім’я для хлопчика.
Світські хроніки 14 липня 2021, 16:43 (ТСН.ua)
Вчені з ясували, чи впливає оптимізм на тривалість життя Вчені з'ясували, чи впливає оптимізм на тривалість життя
Мабуть, кожна людина в житті хоч раз чув фразу: «Стався до цього простіше» або «Думки позитивно». Можливо, до таких порад і варто прислухатися.
Здоров'я 14 липня 2021, 19:43 (NeBoley.com.ua)
Верховный суд отменил указ Зеленского по Тупицкому Верховный суд отменил указ Зеленского по Тупицкому
tup. jpg Верховный суд отменил указ президента Владимира Зеленского, которым тот отменил назначение Александра Тупицкого на должность главы Конст...
Суспільство 14 липня 2021, 17:38 (Електронні Вісті)
Рада приняла закон об институте старост Рада приняла закон об институте старост
Верховная Рада поддержала с предложениями президента закон "О внесении изменении? в некоторые законы, касающиеся развития института старост" (зак...
Суспільство 14 липня 2021, 19:04 (glavnoe.ua)
Який саме шоколад корисний для здоров я і як його вибрати Який саме шоколад корисний для здоров'я і як його вибрати
Шматочок з'їденого шоколаду моментально піднімає настрій. Але щоб було не тільки смачно, а ще корисно, вибирайте натуральний чорний шоколад без д...
Здоров'я 14 липня 2021, 07:22 (NeBoley.com.ua)
Влада Якутії попросили Ді Капріо не лізти в їх лісові пожежі Влада Якутії попросили Ді Капріо не лізти в їх лісові пожежі
Влада Якутії закликали голлівудського актора Леонардо Ді Капріо не лізти в проблеми лісових пожеж, що охопили республіку. Про це повідомляє Teleg...
Мистецтво 14 липня 2021, 08:38 (glavnoe.ua)
В Україні істотно зростуть тарифи на тепло В Україні істотно зростуть тарифи на тепло
З осені цього року тарифи на тепло в Україні збільшать на 40%, а в деяких регіонах - на 70%. Такі дані озвучили експерти Асоціації міст, передає ...
Економіка 14 липня 2021, 08:35 (glavnoe.ua)
Палкін: Підписання Марлона - це прерогатива Де Дзербі Палкін: Підписання Марлона - це прерогатива Де Дзербі
Італійський фахівець вважає, що центрбек з Бразилії ідеально підходить під його філософію гри.
Футбол 14 липня 2021, 10:44 (football.ua)
Доннарумма: Рішення покинути Мілан було для мене нелегким Доннарумма: Рішення покинути Мілан було для мене нелегким
Наступним клубом італійського голкіпера повинен стати ПСЖ.
Футбол 14 липня 2021, 09:41 (football.ua)
Вільярреал підписав нападника з Реймса на заміну Бакке Вільярреал підписав нападника з Реймса на заміну Бакке
Булав Діа продовжить кар'єру в стані "
Футбол 14 липня 2021, 09:39 (football.ua)
Сердечникам взимку необхідно знизити фізичні та емоційні навантаження Сердечникам взимку необхідно знизити фізичні та емоційні навантаження
Зима - досить складний період для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, так як всі ці захворювання (поряд з шкірними та багатьма...
Здоров'я 14 липня 2021, 10:48 (e-news.com.ua)
Жажа обратился к болельщикам в Харькове: Очень рад вернуться в свой настоящий дом Жажа обратился к болельщикам в Харькове: Очень рад вернуться в свой настоящий дом
Бывший форвард Металлиста Жажа Коэльо приехал в Харьков.
Футбол 14 липня 2021, 10:01 (football.ua)
Анастасія Приходько з рогами на голові топлес показала, як годує сина грудьми Анастасія Приходько з рогами на голові топлес показала, як годує сина грудьми
Артистка встигає поєднувати материнство і роботу.
Світські хроніки 14 липня 2021, 10:15 (ТСН.ua)
Сергій та Сніжана Бабкіни шокували надскладною асаною з йоги Сергій та Сніжана Бабкіни шокували надскладною асаною з йоги
Подружжя продемонструвало можливості своїх тіл.
Світські хроніки 14 липня 2021, 10:45 (ТСН.ua)
В Украине создадут спеподразделения по расследованию преступлений на Донбассе В Украине создадут спеподразделения по расследованию преступлений на Донбассе
prest. jpg Нацполиция, Служба безопасности Украины и Генпрокуратура договорились о создании специальных подразделений: в них будут заниматься рас...
Суспільство 14 липня 2021, 12:37 (Електронні Вісті)
Стало известно, сколько сначала месяца провели экспресс-тестирований на COVID в пункте пропуска  Гоптовка Стало известно, сколько сначала месяца провели экспресс-тестирований на COVID в пункте пропуска "Гоптовка"
Со 2 июля этого года в пункте пропуска «Гоптовка», что под Харьковом, провели более 14 тысяч экспресс-тестирований на COVID-19. Всего государстве...
Суспільство 14 липня 2021, 13:36 (glavnoe.ua)
Бронхіт при вагітності: ознаки, причини Бронхіт при вагітності: ознаки, причини
Лікування бронхіту при вагітності дещо ускладнюється тим, що застосування частини лікарських засобів протипоказано в цей період, оскільки може ма...
Здоров'я 14 липня 2021, 15:15 (e-news.com.ua)
Хеннессі може продовжити кар єру в Бернлі Хеннессі може продовжити кар'єру в Бернлі
Досвідчений валлійський голкіпер близький до підписання контракту з клубом АПЛ.
Футбол 14 липня 2021, 15:12 (football.ua)
Минай офіційно включений до складу УПЛ Минай офіційно включений до складу УПЛ
Українська ассоцація футболу затвердила клуб в числі учасників елітного дивізіону.
Футбол 14 липня 2021, 16:24 (football.ua)
Хмара тегів