Архів новин 

новини: 18 травня 2021 у рубриці:  

Луческу: Очолити Динамо мене переконав чудовий батько братів Суркісів

Румунський фахівець розповів про те, хто допоміг йому прийняти рішення про роботу в таборі "
Футбол 18 травня 2021, 23:55 (football.ua)

Лідс в гостях здобув перемогу над Саутгемптоном Лідс в гостях здобув перемогу над Саутгемптоном
Голи Бемфорда і Робертса принесли в актив "
Футбол 18 травня 2021, 23:53 (football.ua)
Зірка українського спорту серед гірчиці злилася в поцілунку з коханим: фанати захоплюються Зірка українського спорту серед гірчиці злилася в поцілунку з коханим: фанати захоплюються
Юлія Левченко запостив в соцмережі дуже романтичний кадр.
Спорт 18 травня 2021, 19:34 (ТСН.ua)
У Харкові наземний електротранспорт обладнають тривожними кнопками У Харкові наземний електротранспорт обладнають тривожними кнопками
Презентація роботи програмно-апаратного комплексу системи позиціонування, який забезпечує прямий зв'язок диспетчерського центру з водієм наземног...
Суспільство 18 травня 2021, 20:42 (glavnoe.ua)
Зінченко повернувся в основу Манчестер Сіті на матч з Брайтоном Зінченко повернувся в основу Манчестер Сіті на матч з Брайтоном
Українець пропустив минулий поєдинок з Ньюкаслом, залишившись поза заявкою "
Футбол 18 травня 2021, 22:49 (football.ua)
Капітан податкової міліції за $ 50 тис. обіцяв закрити кримінальну справу Капітан податкової міліції за $ 50 тис. обіцяв закрити кримінальну справу
Слідчі територіального управління ГБР в Києві повідомили про підозру капітану податкової міліції, оперуповноваженому Головного управління Державн...
Події 18 травня 2021, 16:17 (glavnoe.ua)
У Білорусі заблокований найбільший інтернет-портал У Білорусі заблокований найбільший інтернет-портал
Білоруський Комітет державного контролю порушив кримінальну справу проти посадових осіб найбільшого в країні незалежного ЗМІ - інтернет-порталу T...
Політика 18 травня 2021, 15:11 (glavnoe.ua)
Чому огірки корисні для здоров я. Розповідаємо про їхню поживну цінність, користь, рецепти Чому огірки корисні для здоров'я. Розповідаємо про їхню поживну цінність, користь, рецепти
Огірок – один з основних інгредієнтів салатів. Він містить велику кількість води та розчинної клітковини, тому має низьку калорійність і ідеально...
Здоров'я 18 травня 2021, 15:43 (e-news.com.ua)
Верховная Рада одобрила продажу земельных участков через электронные аукционы Верховная Рада одобрила продажу земельных участков через электронные аукционы
zemlya. jpg Депутаты Верховной Рады 272 голосами поддержали законопроект о продаже земельных участков государственной и коммунальной собственност...
Суспільство 18 травня 2021, 16:40 (Електронні Вісті)
Нацбанк продал на аукционе 23 золотые памятные монеты  1 Гривня Нацбанк продал на аукционе 23 золотые памятные монеты "1 Гривня"
moneta. jpg Национальный банк Украины продал на аукционе 23 золотые монеты номиналом одна гривня на общую сумму 870 000 грн. Об этом сообщает пре...
Фінанси і банки 18 травня 2021, 17:02 (Електронні Вісті)
Шмыгаль поручил подготовить эвакуацию граждан Украины из сектора Газа Шмыгаль поручил подготовить эвакуацию граждан Украины из сектора Газа
Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль отдал поручение МИДу и Министерству инфраструктуры принять необходимые меры для эвакуации украинцев из сект...
Події 18 травня 2021, 17:27 (glavnoe.ua)
Болонья вирвала нічию у Верони Болонья вирвала нічию у Верони
Завершився поєдинок чемпіонату Італії.
Футбол 18 травня 2021, 00:43 (football.ua)
Дробове харчування: кращий варіант для схуднення Дробове харчування: кращий варіант для схуднення
Тих, хто хоче схуднути, дробове харчування привертає, перш за все тим, що не нав'язує традиційних заборон строгих дієт. До того ж така система ха...
Здоров'я 18 травня 2021, 01:54 (e-news.com.ua)
Колишній асистент Луческу Лонго: Легіонери Динамо не на рівні Шахтаря Колишній асистент Луческу Лонго: Легіонери Динамо не на рівні Шахтаря
Італієць, який працював помічником Містера, вважає, що у киян посередні легіонери.
Футбол 18 травня 2021, 01:52 (football.ua)
Болі ротової порожнини: що робити Болі ротової порожнини: що робити
Стомалгіі і глосалгія - захворювання, які проявляються майже постійними болями і парестезіями в області мови і слизової оболонки порожнини рота. ...
Здоров'я 18 травня 2021, 03:03 (e-news.com.ua)
Нові підходи в діагностиці раку товстої кишки Нові підходи в діагностиці раку товстої кишки
Пухлини ободової (товстого) кишечника зазвичай в онкології об'єднують з утвореннями сигмовидної і прямої кишки в поняття колоректального раку. Ця...
Здоров'я 18 травня 2021, 07:22 (e-news.com.ua)
Шкідлива звичка, через яку люди не можуть схуднути Шкідлива звичка, через яку люди не можуть схуднути
Щоб схуднути, необхідно скоротити калорійність раціону, і (або) витрачати більше калорій. Але не все так просто. Багато людей не досягають успіхі...
Здоров'я 18 травня 2021, 05:10 (e-news.com.ua)
Як вживати овочі з більшою користю Як вживати овочі з більшою користю
Лондонські експерти з'ясували: щоб дійсно отримувати з овочів необхідні організму корисні мікроелементи в максимальному обсязі, важливо є дари пр...
Здоров'я 18 травня 2021, 08:25 (e-news.com.ua)
Пандемія привела до зростання насильства проти представників ЛГБТ-спільноти - заява ЄС Пандемія привела до зростання насильства проти представників ЛГБТ-спільноти - заява ЄС
Виступаючи від імені Європейського Союзу, глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив про погіршення становища представників ЛГБТ в результаті панде...
Події 18 травня 2021, 09:41 (glavnoe.ua)
Україна і Молдова Отова взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію Україна і Молдова Отова взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію
Україна і Молдова укладуть угоду про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію від коронавируса. Також досягнуто домовленостей про активізацію...
Політика 18 травня 2021, 09:36 (glavnoe.ua)
В іноземних лігах виступає 202 українця В іноземних лігах виступає 202 українця
Українські футболісти затребувані в інших країнах.
Футбол 18 травня 2021, 09:34 (football.ua)
Верона - Болонья 2: 2 Відео голів та огляд матчу Верона - Болонья 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі ключові моменти поєдинку італійського чемпіонату.
Футбол 18 травня 2021, 10:44 (football.ua)
Він зі скандальних рефері АПЛ завершить кар єру після закінчення сезону Він зі скандальних рефері АПЛ завершить кар'єру після закінчення сезону
Причиною такого рішення стала важка травма.
Футбол 18 травня 2021, 11:59 (football.ua)
Названі п ять відмінних рис головного болю при раку мозку Названі п'ять відмінних рис головного болю при раку мозку
Головний біль - поширений симптом, застережливий про рак мозку, і їй притаманні характерні особливості.
Здоров'я 18 травня 2021, 13:05 (NeBoley.com.ua)
Санжар: У Олімпіку буде багато змін Санжар: У Олімпіку буде багато змін
Наставник донецького клубу розповів про підготовку команди до нового сезону.
Футбол 18 травня 2021, 14:06 (football.ua)
Офис генпрокурора обжаловал круглосуточный домашний арест Медведчука Офис генпрокурора обжаловал круглосуточный домашний арест Медведчука
medv. jpg Офис генерального прокурора подал апелляцию на решение Печерского районного суда Кива, который отказал в содержании под стражей депутат...