Архів новин 

новини: 7 липня 2020 у рубриці:  

В Ровенской области ослабили карантин

roven. jpg В Ровенской области смягчают карантин в связи с улучшением эпидемиологической ситуации: разрешили работать учреждениям физкультуры, спортзалам, фитнес-центрам, творческим студиям и открытым площадкам музеев. читать дальше
Здоров'я 07 липня 2020, 18:01 (Електронні Вісті)

Показатель заболеваемости COVID-19 в Украине в 4 раза превышает необходимый для открытия границ ЕС Показатель заболеваемости COVID-19 в Украине в 4 раза превышает необходимый для открытия границ ЕС
gran. jpeg Показатель заболеваемости COVID-19 в Украине, который по состоянию на 1 июля составлял 58 случаев на 100 тыс. населения, вырос до 62,4...
Здоров'я 07 липня 2020, 15:03 (Електронні Вісті)
Леся Никитюк похвалилася фігурою в коротких шортиках Леся Никитюк похвалилася фігурою в коротких шортиках
Зірка сама створила принт піжами.
Здоров'я 07 липня 2020, 08:29 (NeBoley.com.ua)
Не тільки від застуди: використовуємо малину при похміллі, виразці і очищаємо шкіру від вугрів Не тільки від застуди: використовуємо малину при похміллі, виразці і очищаємо шкіру від вугрів
Потенціал малини набагато ширше, ніж полегшення симптомів грипу.
Здоров'я 07 липня 2020, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Гардероб вагітної жінки: нюанси вибору Гардероб вагітної жінки: нюанси вибору
Актуальне питання для всіх жінок в період очікування дитини - які предмета гардероба придбати, щоб виглядати стильно і відчувати себе комфортно.
Здоров'я 07 липня 2020, 11:59 (NeBoley.com.ua)
Робота стоячи сприяє схудненню Робота стоячи сприяє схудненню
Офісним працівником слід терміново переходити на стоячі робочі місця. Сидячий спосіб життя, вважають експерти, завдає непоправної шкоди здоров'ю,...
Здоров'я 07 липня 2020, 13:08 (e-news.com.ua)
Арахноидит: поради лікаря Арахноидит: поради лікаря
Арахноидит - це серозне (негнійне) запалення павутинної оболонки спинного або головного мозку. Паутинная оболонка являє собою тонку вистилання з...
Здоров'я 07 липня 2020, 06:21 (e-news.com.ua)
Надлишок цукру може «відключати» нервові ланцюги, пов язані з насиченням Надлишок цукру може «відключати» нервові ланцюги, пов'язані з насиченням
В ході досліджень на плодових мухах вчені виявили, що надмірна кількість цукру може відключати найважливіші нервові ланцюги, пов'язані з регулюва...
Здоров'я 07 липня 2020, 00:58 (NeBoley.com.ua)
У Китаї виявили новий штам свинячого грипу У Китаї виявили новий штам свинячого грипу
У людей немає до нього імунітету.
Здоров'я 07 липня 2020, 02:01 (NeBoley.com.ua)
Новаторське лікування коронавируса запропонували американські вчені Новаторське лікування коронавируса запропонували американські вчені
Вакцина від COVID-19 отримана з плазми крові корів.
Здоров'я 07 липня 2020, 05:16 (NeBoley.com.ua)
Названі способи раз і назавжди позбутися від печії Названі способи раз і назавжди позбутися від печії
Поширена проблема для багатьох.
Здоров'я 07 липня 2020, 03:05 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів