Архів новин 

новини: 23 лютого 2018 у рубриці:  

Медики назвали продукт, що уповільнює процес старіння

Ця корисна зелень повинна бути в холодильнику у кожного.
Здоров'я 23 лютого 2018, 22:24 (NeBoley.com.ua)

Що таке ЕКГ і як воно працює Що таке ЕКГ і як воно працює
Електрокардіографія, або скорочено ЕКГ - це медичний спосіб, за допомогою якого лікар може швидко і ефективно виявити і дістати дані про функціон...
Здоров'я 23 лютого 2018, 19:48 (e-news.com.ua)
17 Лайфхак для схуднення 17 Лайфхак для схуднення
Корисні поради всім, хто давно мріє поліпшити свій фізичний стан.
Здоров'я 23 лютого 2018, 15:31 (NeBoley.com.ua)
Третина ліків в аптеках України - фальсифікат Третина ліків в аптеках України - фальсифікат
Близько 30% препаратів на прилавках українських аптек - нічого спільного з ліками не мають, оскільки є фальсифікатами.
Здоров'я 23 лютого 2018, 15:27 (NeBoley.com.ua)
Що зміцнить імунітет Що зміцнить імунітет
Навесні хочеться швидше прибрати зимовий гардероб з очей геть. Але висока вологість, пронизливий вітер, сніг і не збираються відступати. Російськ...
Здоров'я 23 лютого 2018, 16:57 (e-news.com.ua)
Дієтолог про сироїдіння Дієтолог про сироїдіння
Така патологія як ожиріння набула величезного поширення. Існують і інші захворювання, до яких призводить неправильне харчування. Багато хто прагн...
Здоров'я 23 лютого 2018, 19:19 (e-news.com.ua)
Колоновидні троянди як елемент ландшафтного дизайну Колоновидні троянди як елемент ландшафтного дизайну
Рослини колоноподібні отримали свою назву через явного схожості з таким архітектурним елементом, як колона. Якщо дивитися з боку, може здатися, щ...
Здоров'я 23 лютого 2018, 01:45 (e-news.com.ua)
Користь добавок на основі меду Користь добавок на основі меду
Мед - це унікальний дар природи, яким людина користується з найдавніших часів. Люди вже давно зрозуміли, що мед має багато корисних властивостей ...
Здоров'я 23 лютого 2018, 01:27 (e-news.com.ua)
Чому болить зуб мудрості Чому болить зуб мудрості
Зубний біль може бути просто нестерпним. Напевно, кожен з нас стикався з такою зубним болем, коли її було просто нестерпно терпіти, здавалося, ще...
Здоров'я 23 лютого 2018, 01:22 (e-news.com.ua)
Десять корисних продуктів для молодої і пружної шкіри Десять корисних продуктів для молодої і пружної шкіри
Вони допомагають зберегти природну красу.
Здоров'я 23 лютого 2018, 01:14 (NeBoley.com.ua)
Ця дієта захистить повних людей від діабету Ця дієта захистить повних людей від діабету
Перехід на веганські харчування може запобігти розвитку діабету у людей із зайвою вагою.
Здоров'я 23 лютого 2018, 01:41 (NeBoley.com.ua)
Вчені з ясували, які чоловіки частіше страждають від проблем з ерекцією Вчені з'ясували, які чоловіки частіше страждають від проблем з ерекцією
Вчені провели кілька експериментів, які допомогли встановити, які чоловіки найчастіше мають проблеми з ерекцією. Авторами роботи стали фахівці з...
Здоров'я 23 лютого 2018, 10:27 (e-news.com.ua)
Десять медичних досягнень останнього часу Десять медичних досягнень останнього часу
Мікроби-діагности, пересадка голови і навіть швидка перемога над СНІДом!.
Здоров'я 23 лютого 2018, 12:10 (NeBoley.com.ua)
Вибираємо найкращі ліки на горло Вибираємо найкращі ліки на горло
Незважаючи на заходи профілактики, простудний сезон не обійшов стороною і редакцію Medbe. Нам належить вибрати для себе найкращі ліки від запален...
Здоров'я 23 лютого 2018, 14:21 (e-news.com.ua)
Медики підказали, як відновити зір в домашніх умовах Медики підказали, як відновити зір в домашніх умовах
Ананасовий сік лікує шкіру і покращує зір.
Здоров'я 23 лютого 2018, 00:39 (NeBoley.com.ua)
Ваговий контроль: що важливо знати Ваговий контроль: що важливо знати
Щоб схуднути, потрібно враховувати багато нюансів. Пропонуємо почати з найпростіших ... 1. Як контролювати процес схуднення?. Для цього потрібно...