Зальцбург — Баварія 1:1 Відео голів та огляд матчу

17 лютого 2022, 04:05 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів..

У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія зуміла уникнути поразки від Зальцбурга в останні хвилини зустрічі..

Здавалося, що чинний чемпіон Австрії здійснить сенсацію і здобуде мінімальну перемогу завдяки голу Адаму, проте на 90-й хвилині Коман повернув рівновагу в рахунку та врятував для мюнхенського гранда нічийний результат..

Огляд матчу:.

Дивитись повне відео матчу ви можете на медіасервісі MEGOGO.

РБ Зальцбург - Баварія 1:1 Голи: Адаму, 21 - Коман, 90 РБ Зальцбург: Кен - Крістенсен, Вебер, Солі, Ульмер - Камара, Зайвальд (Сучіч, 80), А,.

Баварія: Ульрайх - Зюле, Ернандес, Павар - Гнабрі (Чупо-Мотинг, 77), Толіссо (Забітцер, 80), Кімміх, Коман, Сане - Мєллеров, Комен:.