Вольфсбург розібрався з Гройтер Фюртом

06 лютого 2022, 22:51 | Футбол

Команда Флоріана Кофельдта піднялася на 12 місце у турнірній таблиці німецької Бундесліги..

Відбувся черговий поєдинок 21-го туру німецької Бундесліги, в якому Вольфсбург на своєму полі впевнено обіграв Гройтер Фюрт з рахунком 4:1..

Рахунок у матчі було відкрито на сьомій хвилині, коли результативним ударом у складі " Проте гості змогли відігратися під саму завісу першого тайму — точним ударом із пенальті відзначився Хргота..

На початку другого тайму Вранкс вивів Вольфсбург уперед, після чого в середині ігрового часу другої половини Арнольд та Філіп двічі вразили ворота суперника..

Після 21 туру Вольфсбург набрав 24 очки і піднявся на 12 місце в турнірній таблиці, а у Гройтер Фюрта - 10 балів і останній, 18 рядок.

Вольфсбург - Гройтер Фюрт 4:1 Голи:

Вранкс, 7, 49, Арнольд, 70, Філіп, 75 - Хргота, 44 (з пенальті).

Вольфсбург: Кастеелс - Лакруа, Борно, Брукс (ван де Вен, 85) - Баку, Вранкс, Арнольд, Герхардт (Філіп, 65) - Штеффен (Русійон, 65), Крузе (Вальдшмідт, 83), Вінн (Бьялек, 6).

Гройтер Фюрт: Бурхерт - Аста, Грісбекк, Віргевер, Віллемс (Іттер, 79) - Сегін, Крістіансен (Рашль, 71), Тілльман (Грін, 85) - Хргота (Абіама, 79), Дудзяк (Нільсен, 7).

Попередження: Вранкс - Сегін, Грісбекк.