Архів новин 

новини: 21 квітня 2020 у рубриці:  

Алкоголь в літньому віці провокує набір жиру в області талії

Вчені довели, що вживання алкоголю в похилому віці провокує набір жиру в області талії.
Здоров'я 21 квітня 2020, 22:30 (NeBoley.com.ua)

Перераховано ризики для здоров я від надмірного вживання заморожених продуктів Перераховано ризики для здоров'я від надмірного вживання заморожених продуктів
Зарубіжні медики перерахували ризики для здоров'я від надмірного вживання заморожених продуктів, що пов'язано з їх наданням переваги на тлі спала...
Здоров'я 21 квітня 2020, 18:03 (NeBoley.com.ua)
Що робити сердечникам в період самоізоляції Що робити сердечникам в період самоізоляції
Медики довели, що одні з найбільш обтяжуючих перебіг коронавируса - хвороби серця.
Здоров'я 21 квітня 2020, 06:52 (NeBoley.com.ua)
Дослідження: введення ранніх прикорму з щільної їжі, сприяє розвитку ожиріння у дітей Дослідження: введення ранніх прикорму з щільної їжі, сприяє розвитку ожиріння у дітей
Немовлята, яким був введений прикорм із щільної їжі у віці до трьох місяців або раніше, показали зміни в рівнях кишкових бактерій і бактеріальних...
Здоров'я 21 квітня 2020, 11:12 (e-news.com.ua)
Пік захворюваності COVID-19 очікується на початку травня Пік захворюваності COVID-19 очікується на початку травня
pik. jpg Кабінет Міністрів України очікує піку захворюваності коронавирусной інфекцією COVID-19 на початку травня. Після його проходження почнуть...
Здоров'я 21 квітня 2020, 13:26 (Електронні Вісті)
Карантинні заходи в Києві будуть ослаблені після проходження піку захворюваності СOVID-19, - Кличко Карантинні заходи в Києві будуть ослаблені після проходження піку захворюваності СOVID-19, - Кличко
karant. jpg Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що карантинні заходи в Києві будуть ослаблені після проходження піку захворюваності СOVID...
Здоров'я 21 квітня 2020, 14:33 (Електронні Вісті)
Особливості лікування гіпнозом Особливості лікування гіпнозом
Багато психологічні проблеми, страхи, тривоги, неврози, особливо на ранніх стадіях, можна вирішити без застосування медикаментів - регулярними се...
Здоров'я 21 квітня 2020, 04:43 (NeBoley.com.ua)
Причини еректильної дисфункції Причини еректильної дисфункції
Ерекція - дуже складний процес, в основі якого лежить робота не тільки судинної і нервової систем, а й соціально-психологічний аспект, що робить ...
Здоров'я 21 квітня 2020, 05:45 (e-news.com.ua)
5 місць з найвищим ризиком заразитися коронавірусів 5 місць з найвищим ризиком заразитися коронавірусів
Деякі місця, відвідувані людьми, особливо небезпечні з точки зору високого ризику зараження коронавирусной інфекцією.
Здоров'я 21 квітня 2020, 02:29 (NeBoley.com.ua)
Чому не варто пити каву при простудних захворюваннях Чому не варто пити каву при простудних захворюваннях
Незважаючи на те, що кава додає енергії, під час грипу та ГРВІ цей напій краще виключити з раціону.
Здоров'я 21 квітня 2020, 03:35 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів