Архів новин

новини: 26 березня 2021 у рубриці:

З Лаціо не зніматимуть окуляри і не покарають технічними поразками за порушення COVID-протоколу

Клуб піддався більш лояльному покаранню.
Футбол 26 березня 2021, 23:50 (football.ua)

Кобін розповів, чому покинув Минай Кобін розповів, чому покинув Минай
Спеціаліст подав у відставку після матчу з Маріуполем.
Футбол 26 березня 2021, 22:46 (football.ua)
Черноморцу — 85! Вспоминаем самые памятные матчи в истории  моряков Черноморцу — 85! Вспоминаем самые памятные матчи в истории "моряков"
Сегодня, 26 марта, 85-летний юбилей отмечает один из самых славных и интересных украинских футбольных клубов — одесский Черноморец.
Футбол 26 березня 2021, 16:14 (football.ua)
Караваєв - про гол Сидорчука Франції: Він завжди точно направляє удари, особливо в цьому сезоні Караваєв - про гол Сидорчука Франції: Він завжди точно направляє удари, особливо в цьому сезоні
Футболіст оцінив гру збірної в першому матчі відбору до ЧС-2022.
Футбол 26 березня 2021, 20:31 (football.ua)
Ібрагімович - найстарший футболіст в історії збірної Швеції Ібрагімович - найстарший футболіст в історії збірної Швеції
Златан встановив чергове досягнення.
Футбол 26 березня 2021, 09:18 (football.ua)
Рабіо: Ювентус переживає складний період, є складнощі з колективом Рабіо: Ювентус переживає складний період, є складнощі з колективом
Француз висловився про туринському клубі.
Футбол 26 березня 2021, 11:34 (football.ua)
Луїс Енріке - про нічию з Грецією: Мені сподобалися ставлення і темп гри у виконанні збірної Іспанії Луїс Енріке - про нічию з Грецією: Мені сподобалися ставлення і темп гри у виконанні збірної Іспанії
Наставник іспанської команди висловився про результат матчу відбору на ЧС-2022.
Футбол 26 березня 2021, 11:30 (football.ua)
Румунія - Північна Македонія 3: 2 Відео голів та огляд матчу Румунія - Північна Македонія 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів відбіркового поєдинку на чемпіонат світу 2024 року.
Футбол 26 березня 2021, 12:37 (football.ua)
Степаненко розповів, коли повернеться до повноцінних тренувань в Шахтарі Степаненко розповів, коли повернеться до повноцінних тренувань в Шахтарі
Український опорник продовжує відновлюватися після недавнього пошкодження.
Футбол 26 березня 2021, 13:49 (football.ua)