Архів новин

новини: 6 березня 2024 у рубриці:

Манчестер Сіті вдруге здолав Копенгаген на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Найцікавіша подія другого тайму зустрічі на Етіхаді — зламаний палець Матеуша Нунеша.
Футбол 06 березня 2024, 23:59 (football.ua)

Спортінг – Аталанта 1:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи Спортінг – Аталанта 1:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги Європи, що відбувся 6 березня 2024 року, 19:45.
Футбол 06 березня 2024, 22:43 (football.ua)
Ліверпуль, ПСЖ та Боруссія Дортмунд націлилися на  нового Маскерано 2Ліверпуль, ПСЖ та Боруссія Дортмунд націлилися на "нового Маскерано"
Алан Варела з Порту зацікавив низку європейських клубів.
Футбол 06 березня 2024, 23:00 (football.ua)
Челсі не збирається продавати Мудрика, незважаючи на бажання підписати Ніко Вільямса- The Telegraph Челсі не збирається продавати Мудрика, незважаючи на бажання підписати Ніко Вільямса- The Telegraph
У "синіх" є чіткі плани щодо посилення атаки в літнє трансферне вікно.
Футбол 06 березня 2024, 23:32 (football.ua)
Чорноморець оголосив про підписання Альваренги Чорноморець оголосив про підписання Альваренги
Аргентинський хавбек продовжить кар'єру в Одесі.
Футбол 06 березня 2024, 20:46 (football.ua)
Лунін зіграє з перших хвилин проти РБ Лейпциг Лунін зіграє з перших хвилин проти РБ Лейпциг
Карло Анчелотті продовжує довіряти українському голкіперу.
Футбол 06 березня 2024, 20:51 (football.ua)
Баварія наразі не планує підписувати Антоніу Сілву Баварія наразі не планує підписувати Антоніу Сілву
Тим не менш, мюнхенці вражені розвитком гравця.
Футбол 06 березня 2024, 20:56 (football.ua)
Канселу: Чи сподіваюся залишитися в Барселоні? Так, звісно! Канселу: Чи сподіваюся залишитися в Барселоні? Так, звісно!
Португальський фулбек бачить своє майбутнє в таборі "блаугранас".
Футбол 06 березня 2024, 21:23 (football.ua)
Реал може встановити унікальний рекорд у Лізі чемпіонів у матчі проти Лейпцига Реал може встановити унікальний рекорд у Лізі чемпіонів у матчі проти Лейпцига
Мадридці близькі до перевершення власного досягнення.
Футбол 06 березня 2024, 21:31 (football.ua)
Спортінг та Аталанта обстукали стійки воріт один одного й сильнішого не виявили Спортінг та Аталанта обстукали стійки воріт один одного й сильнішого не виявили
Жваве протистояння на Жозе Алваладе точно отримає цікаве продовження за тиждень у Бергамо.
Футбол 06 березня 2024, 21:43 (football.ua)
Реал оскаржуватиме дискваліфікацію Беллінгема Реал оскаржуватиме дискваліфікацію Беллінгема
У клубі, очікувано, незадоволені цим покаранням.
Футбол 06 березня 2024, 22:22 (football.ua)
Лапорта: Надав би Араухо довічний контракт із Барселоною Лапорта: Надав би Араухо довічний контракт із Барселоною
У таборі "блаугранас" дуже розраховують на уругвайського центрбека.
Футбол 06 березня 2024, 22:25 (football.ua)
Васкес продовжить свою угоду з Реалом Васкес продовжить свою угоду з Реалом
Зараз вінгер не розглядає можливість зміни клубу.
Футбол 06 березня 2024, 14:35 (football.ua)
Ямал може встигнути відновитися до матчу проти Наполі Ямал може встигнути відновитися до матчу проти Наполі
Перша зустріч команд завершилася з нічийним результатом.
Футбол 06 березня 2024, 14:50 (football.ua)
Голанд щодо Реалу: Я дуже щасливий у Манчестер Сіті з усіма цими людьми Голанд щодо Реалу: Я дуже щасливий у Манчестер Сіті з усіма цими людьми
Коментар від форварда стосовно можливого трансферу у мадридський гранд.
Футбол 06 березня 2024, 15:02 (football.ua)
Ньюкасл підпише нову угоду з Жоелінтоном Ньюкасл підпише нову угоду з Жоелінтоном
У клубі хочуть залишити форварда надовше.
Футбол 06 березня 2024, 15:40 (football.ua)
Борре став гравцем Інтернасьоналя Борре став гравцем Інтернасьоналя
Досвідчений форвард гратиме у чемпіонаті Бразилії.
Футбол 06 березня 2024, 15:59 (football.ua)
На всіх матчах 20-го туру УПЛ буде ВАР На всіх матчах 20-го туру УПЛ буде ВАР
Стали відомі арбітри на зустрічі чемпіонату України.
Футбол 06 березня 2024, 16:36 (football.ua)
Богдан В юнник став гравцем Лехії Гданськ Богдан В'юнник став гравцем Лехії Гданськ
Вихованець Шахтаря буде намагатися заявити про себе у новому чемпіонаті.
Футбол 06 березня 2024, 17:00 (football.ua)
Маскерано: Ді Марія був вдячний за запрошення на Олімпійські ігри, але сказав, що краще запросити молодого гравця Маскерано: Ді Марія був вдячний за запрошення на Олімпійські ігри, але сказав, що краще запросити молодого гравця
Тренер розповів щодо можливих виступів у складі олімпійської збірної Аргентини.
Футбол 06 березня 2024, 17:36 (football.ua)
Тель продовжив контракт із Баварією Тель продовжив контракт із Баварією
Юний вінгер пов'язав майбутнє з "червоними" до червня 2029 року.
Футбол 06 березня 2024, 18:23 (football.ua)
Яремчук ризикує не зіграти з Хетафе через травму в матчі з Реалом Яремчук ризикує не зіграти з Хетафе через травму в матчі з Реалом
Український форвард пропустив тренування у загальній групі "кажанів".
Футбол 06 березня 2024, 18:54 (football.ua)
Скамакка, Гін та Едерсон гратимуть із перших хвилин проти Спортінга Скамакка, Гін та Едерсон гратимуть із перших хвилин проти Спортінга
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють лісабонський Спортінг та бергамаська Атала...
Футбол 06 березня 2024, 19:17 (football.ua)
Валенсія продовжила контракт із Москерою Валенсія продовжила контракт із Москерою
Угода з іспанським центрбеком розрахована до літа 2026 року.
Футбол 06 березня 2024, 19:25 (football.ua)
Тель: Коли ти граєш за Баварію, завжди хочеш виграти кожен трофей Тель: Коли ти граєш за Баварію, завжди хочеш виграти кожен трофей
Юний вінгер висловився про продовження контракту з "червоними".
Футбол 06 березня 2024, 20:01 (football.ua)
Комітет арбітрів УАФ — про гол Криськіва проти Кривбасу: Правилами гри це не заборонено, а, навпаки, дозволено Комітет арбітрів УАФ — про гол Криськіва проти Кривбасу: Правилами гри це не заборонено, а, навпаки, дозволено
В Українській асоціації футболу пояснили тлумачення окремих ігрових епізодів за підсумками матчу 19-го туру УПЛ.
Футбол 06 березня 2024, 20:34 (football.ua)
Атлетіко активував опцію продовження контракту Аспілікуети Атлетіко активував опцію продовження контракту Аспілікуети
У клубі розраховують на універсального захисника.
Футбол 06 березня 2024, 20:41 (football.ua)