Сергій Палкін поділився своїми думками після першого офіційного матчу "
Футбол 26 липня 2021, 21:54 (football.ua)

Реал відмовився віддавати Луніна в Леганес Реал відмовився віддавати Луніна в Леганес
Мадридський клуб всерйоз розраховує на українського голкіпера.
Футбол 26 липня 2021, 21:48 (football.ua)
Шакірі: Хочу повернутися в Італію і грати під керівництвом Сарри Шакірі: Хочу повернутися в Італію і грати під керівництвом Сарри
Футбол 26 липня 2021, 15:02 (football.ua)
Сьон орендував Сіпріано у Шахтаря Сьон орендував Сіпріано у Шахтаря
Футболіст переїхав в швейцарський клуб.
Футбол 26 липня 2021, 16:19 (football.ua)
Заслужений тренер України пояснив невдачу Харлан Заслужений тренер України пояснив невдачу Харлан
Українська шаблістка Ольга Харлан вже в першому поєдинку сенсаційно програла на олімпійському турнірі в Токіо і вибула з боротьби за нагороди.
Спорт 26 липня 2021, 18:26 (glavnoe.ua)
Зоря - Олександрія 0: 1 Відео голів та огляд матчу Зоря - Олександрія 0: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату України.
Футбол 26 липня 2021, 07:18 (football.ua)
Боруссія Дортмунд, Аталанта і Рома зацікавлені в Демірале Боруссія Дортмунд, Аталанта і Рома зацікавлені в Демірале
Ювентус може розлучитися з турецьким центрбеком.
Футбол 26 липня 2021, 05:10 (football.ua)
Федик: Рух сам собі забив два голи Федик: Рух сам собі забив два голи
Головний тренер команди дав коментар після матчу.
Футбол 26 липня 2021, 05:08 (football.ua)
Успішний дебют:  Успішний дебют: "
Харківський клуб завдав поразки "
Спорт 26 липня 2021, 06:13 (ТСН.ua)
Рябоконь - про перемогу над Чорноморцем: Лінія атаки - наші лідери Рябоконь - про перемогу над Чорноморцем: Лінія атаки - наші лідери
Наставник Десни підвів підсумок стартового матчу своєї команди в новому сезоні УПЛ.
Футбол 26 липня 2021, 09:34 (football.ua)
Савін: У другому таймі почали просто відбиватися і зберігати результат Савін: У другому таймі почали просто відбиватися і зберігати результат
Півзахисник Металіст 1925 підвів підсумок дебютного матчу своєї команди в УПЛ.
Футбол 26 липня 2021, 09:31 (football.ua)
Світоліна зберегла дівоче прізвище після весілля з Монфісом: відверте зізнання тенісистки Світоліна зберегла дівоче прізвище після весілля з Монфісом: відверте зізнання тенісистки
Українка стане мадам Монфіс тільки після завершення спортивної кар'єри.
Спорт 26 липня 2021, 10:40 (ТСН.ua)
Севілья і Тоттенхем завершили обмін Хиля на ламелі - Романо Севілья і Тоттенхем завершили обмін Хиля на ламелі - Романо
Іспанська та англійська клуби, схоже, здійснять гучний обмін гравцями.
Футбол 26 липня 2021, 00:42 (football.ua)
Динамо Київ - Газіантеп 3: 2 Відео голів та огляд матчу Динамо Київ - Газіантеп 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 26 липня 2021, 03:55 (football.ua)
Динамо - Газіантеп - 3: 2: відео товариського матчу Динамо - Газіантеп - 3: 2: відео товариського матчу
Дивіться останній спаринг "
Спорт 26 липня 2021, 01:44 (ТСН.ua)
Олімпіади-2020: в яких видах спорту розіграють медалі 26 липня Олімпіади-2020: в яких видах спорту розіграють медалі 26 липня
Нагороди знайдуть своїх володарів в більш ніж двох десятках дисциплінах.
Спорт 26 липня 2021, 02:51 (ТСН.ua)