Палкін - про перемогу над Інгульця: Побачили ідеї, які награвав Де Дзербі

26 липня 2021, 21:54 | Футбол

Сергій Палкін поділився своїми думками після першого офіційного матчу "

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін прокоментував перемогу "

" Всі ті ідеї, які Де Дзербі награвав на тренувальних зборах, ми побачили. Володіння м'ячем в ці 80 хвилин, я думаю, було близько 95 відсотків. Статистика покаже - буде цікаво подивитися. Перші 80 хвилин відмінні. Ми повинні були забивати як мінімум 6-7 голів. Добре те, що є моменти. Головне - працювати над реалізацією, і тоді у нас все буде на вищому рівні.

Невдалі останні десять хвилин? Мені здається, коли ти атакуєш фактично 100 відсотків часу, коли у тебе володіння м'ячем під 95 відсотків, напевно, десь притупляється оборонний момент. Думаю, хлопці розберуть цю ситуацію і над нею попрацюють, все налагодять. Знову ж, складно, коли у суперника у штрафному 11 осіб. І це триває фактично 80 хвилин. Можна десь втратити концентрацію.

Гра новачків і дебютний гол Траоре? Хлопці дуже добре відіграли - і Марлон, і Траоре, і Педріні.

Траоре забив важливий для себе гол у першому офіційному матчі. Одна справа, коли забиваєш в товариському, а в офіційному - це дуже важливо. Педріні провів відмінну гру, стадіон навіть в якийсь момент аплодував йому. Марлон теж був на висоті - всі наші атакуючі дії починалися з нього. Відразу видно його головну роль в команді, навіщо він нам був потрібен. Взагалі вся команда в перші 80 хвилин зіграла відмінно. Вітаю команду і тренерів з першою офіційною перемогою! Сподіваюся, так буде тривати і далі.