Архів новин 

новини: 22 лютого 2022 у рубриці:  

Налоговая реформа: какие изменения ждут ФЛП и других налогоплательщиков

В Украине инициируют некоторые изменения в налоговом законодательстве.
Економіка 22 лютого 2022, 07:13 (Зеркало недели)

Кілька продуктів варто виключити з раціону після 30-річчя Кілька продуктів варто виключити з раціону після 30-річчя
Після 30-річчя не варто вживати деякі продукти. Ці кілька продуктів варто виключити з раціону після 30-річчя. Після 30-річчя не варто вживати де...
Здоров'я 22 лютого 2022, 06:50 (e-news.com.ua)
Розбір продукту: названі протипоказання для вживання майонезу Розбір продукту: названі протипоказання для вживання майонезу
За словами експерта, багато сучасних майонезів, які представлені на полицях магазинів, мають склад, в якому досить багато шкідливих для здоров'я ...
Здоров'я 22 лютого 2022, 06:18 (NeBoley.com.ua)
На каналі 1+1 покажуть нову романтичну комедію  На каналі 1+1 покажуть нову романтичну комедію "
Головні ролі у серіалі зіграли Анна Антосік та Артемій Єгоров.
Світські хроніки 22 лютого 2022, 05:15 (ТСН.ua)
Лунін та компанія: ЗМІ назвали список футболістів, які влітку можуть покинути  Лунін та компанія: ЗМІ назвали список футболістів, які влітку можуть покинути "
Український голкіпер позбавлений ігрової практики у мадридському клубі.
Спорт 22 лютого 2022, 04:09 (ТСН.ua)
Британські баскетболісти відмовилися летіти до Білорусі на матч відбору ЧС-2023: названо причину Британські баскетболісти відмовилися летіти до Білорусі на матч відбору ЧС-2023: названо причину
Британська федерація баскетболу сподівається перенести зустріч на інше місце або на іншу дату.
Спорт 22 лютого 2022, 03:06 (ТСН.ua)
Ганна Саліванчук розповіла про екстрену  Ганна Саліванчук розповіла про екстрену "
Інцидент стався в ніч проти 21 лютого.
Світські хроніки 22 лютого 2022, 01:56 (ТСН.ua)
Сушена лакриця запобігає карієсу та захворюванням ясен Сушена лакриця запобігає карієсу та захворюванням ясен
У китайській традиційній медицині широко використовуються дві речовини, що містяться в солодці, які вбивають основних бактерій, відгалужених за п...