Архів новин 

новини: 9 січня 2020 у рубриці:  

Музей мадам Тюссо прибрав воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі

Все через намір герцогів вийти з королівської сім'ї.
Світські хроніки 09 січня 2020, 23:51 (ТСН.ua)

У Фінляндії скоро можна буде отримати штраф за надто повільну їзду У Фінляндії скоро можна буде отримати штраф за надто повільну їзду
У Фінляндії в червні вступить в силу новий закон про дорожній рух, який також змінить штрафи, що накладаються за порушення обмежень швидкості, - ...
Суспільство 09 січня 2020, 23:44 (glavnoe.ua)
Локони, що не розпадуться: розкриваємо секрети довгограючою укладання Локони, що не розпадуться: розкриваємо секрети довгограючою укладання
Як не Завивай, скільки лаку не лий, вони все одно не тримаються....
Здоров'я 09 січня 2020, 19:23 (NeBoley.com.ua)
Динамо цікавиться колишнім вінгера Зорі Пауліньо - ЗМІ Динамо цікавиться колишнім вінгера Зорі Пауліньо - ЗМІ
Зараз бразилець виступає за Левскі, який не горить бажанням продавати гравця.
Футбол 09 січня 2020, 20:29 (football.ua)
Машина російського екіпажу ралі  Машина російського екіпажу ралі "
Позашляховик російського пілота Володимира Васильєва згорів в ході ралі-марафону «Дакар», повідомляє postimees.
Спорт 09 січня 2020, 23:38 (glavnoe.ua)
Кип ячена вода небезпечна для здоров я Кип'ячена вода небезпечна для здоров'я
Такий висновок зробили вчені в ході недавніх досліджень Кип'ячена вода виявилася шкідливою. Такий висновок зробили вчені в ході недавніх дослідже...
Здоров'я 09 січня 2020, 22:35 (e-news.com.ua)
Нове відкриття: жовчні кислоти регулюють імунітет і зменшують запалення Нове відкриття: жовчні кислоти регулюють імунітет і зменшують запалення
Чи можуть жовчні кислоти, що виробляються печінкою і жовчним міхуром, також грати роль в імунітеті і регуляції запалення? Так, відповідають вчені...
Здоров'я 09 січня 2020, 16:10 (NeBoley.com.ua)
В Одесі гвардійці вилучили незаконні боєприпаси і затримали підозрюваного в згвалтуванні В Одесі гвардійці вилучили незаконні боєприпаси і затримали підозрюваного в згвалтуванні
Днями гвардійці одинадцятої бригади Національної гвардії України затримали двох підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів.
Суспільство 09 січня 2020, 17:15 (glavnoe.ua)
В Харькове СБУ предупредила убийство россиянами бывшего командира батальона ВСУ В Харькове СБУ предупредила убийство россиянами бывшего командира батальона ВСУ
Контрразведка Службы безопасности Украины предупредила в Харькове покушение на убийство одного из бывших боевых командиров разведподразделений ба...
Суспільство 09 січня 2020, 15:56 (glavnoe.ua)
Ален: Все життя буду вболівати за Барселону, але перейти в Реал не відмовився б Ален: Все життя буду вболівати за Барселону, але перейти в Реал не відмовився б
Новачок Бетіса не виключає, що одного разу зіграє в футболці "
Футбол 09 січня 2020, 18:20 (football.ua)
Верховный Суд отказался удовлетворить кассацию НБУ Верховный Суд отказался удовлетворить кассацию НБУ
privat. jpg Верховный Суд оставил решения предыдущих судов без изменения, но оставил возможность подачи встречного иска как отдельного на общих о...
Фінанси і банки 09 січня 2020, 17:05 (Електронні Вісті)
Білорусь і Євросоюз підписали угоду про спрощення візового режиму Білорусь і Євросоюз підписали угоду про спрощення візового режиму
Білорусь і Євросоюз підписали угоду про спрощення візового режиму та про співпрацю сторін в області реадмісію. Про це повідомляє УНН з посиланням...
Світ 09 січня 2020, 18:17 (e-news.com.ua)
Вальверде і Бускетса відвезли на матч Реала замість прес-конференції Вальверде і Бускетса відвезли на матч Реала замість прес-конференції
Водій трохи не розібрався в тонкощах розкладу іспанських клубів.
Футбол 09 січня 2020, 08:19 (football.ua)
Челсі близький до продовження контракту з Джеймсом Челсі близький до продовження контракту з Джеймсом
Молодий захисник став важливим виконавцем "
Футбол 09 січня 2020, 02:57 (football.ua)
Принц Гаррі і Меган Маркл вийдуть з королівської сім ї Принц Гаррі і Меган Маркл вийдуть з королівської сім'ї
Метою подружжя стане фінансова незалежність.
Світські хроніки 09 січня 2020, 03:59 (ТСН.ua)
Куріння призводить до втрати слуху Куріння призводить до втрати слуху
Приблизно 42,1 мільйона дорослих американців курять сигарети, при цьому 16 мільйонів жителів США вже страждають захворюваннями, які викликані кур...
Здоров'я 09 січня 2020, 06:04 (e-news.com.ua)
Прототип Лопес в  Прототип Лопес в "
Саманта Барбаш звинувачує в наклепі творців фільму.
Світські хроніки 09 січня 2020, 07:14 (ТСН.ua)
Престон оголосив про підписання одноклубника Шведа Сінклейр Престон оголосив про підписання одноклубника Шведа Сінклейр
Скотт Сінклейр завершив перехід в Престон.
Футбол 09 січня 2020, 09:23 (football.ua)
В Україні очікуються невеликі дощі з мокрим снігом, в Харкові до 3 морозу В Україні очікуються невеликі дощі з мокрим снігом, в Харкові до 3 морозу
У четвер, 9 січня в Україні місцями очікуються невеликі опади, повідомляє Укргідрометцентр.
Події 09 січня 2020, 09:20 (glavnoe.ua)
В субботу в Харькове стартует Вертеп-фест - 2020 В субботу в Харькове стартует Вертеп-фест - 2020
IV Всеукраинский фестиваль вертепов соберет более 50 коллективов из всех регионов страны.
Мистецтво 09 січня 2020, 08:16 (glavnoe.ua)
Вальверде: Чому Суперкубок Іспанії проходить в Саудівській Аравії? заради грошей Вальверде: Чому Суперкубок Іспанії проходить в Саудівській Аравії? заради грошей
Менеджер каталонців висловив свою думку про формат турніру.
Футбол 09 січня 2020, 10:29 (football.ua)
Сімеоне: Гра проти кращих команд робить вас сильніше Сімеоне: Гра проти кращих команд робить вас сильніше
Менеджер мадридців - про майбутній матч проти Барселони.
Футбол 09 січня 2020, 10:27 (football.ua)
Цуріков: Можливо, травма допомогла мені піти з Яблонця в команду, де я дійсно хочу грати Цуріков: Можливо, травма допомогла мені піти з Яблонця в команду, де я дійсно хочу грати
Захисник Дніпро-1 Андрій Цуріков прокоментував свій перехід в клуб.
Футбол 09 січня 2020, 11:36 (football.ua)
Мбаппе: Зараз не час говорити про новий контракт Мбаппе: Зараз не час говорити про новий контракт
Форвард не поспішає ставити підпис під новою угодою.
Футбол 09 січня 2020, 11:32 (football.ua)
Следователи Ирана: Часть данных из черных ящиков Boeing утрачена Следователи Ирана: Часть данных из черных ящиков Boeing утрачена
yashchik. jpg Часть данных из черных ящиков Boeing 737 авиакомпании МАУ, который вчера потерпел крушение, утрачена. читать дальше
Катастрофи 09 січня 2020, 11:01 (Електронні Вісті)
Фонсека: Сподіваюся, Роналду буде зол після матчу з Ромою Фонсека: Сподіваюся, Роналду буде зол після матчу з Ромою
Португальський тренер розраховує засмутити Ювентус.
Футбол 09 січня 2020, 12:40 (football.ua)
Сімеоне: Феліш? Йому потрібно більше часу Сімеоне: Феліш? Йому потрібно більше часу
Менеджер поділився думкою про форму молодого португальця.
Футбол 09 січня 2020, 13:44 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском