Архів новин 

новини: 6 січня 2020 у рубриці:  

Недолік активності погіршує прогноз при раку грудей

У жінок, які перенесли рак грудей, недолік фізичної активності може знижувати якість життя і виживання. Про це заявляють автори нового дослідження, проведеного в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл (США). Результати цієї роботи, які були опублі...
Здоров'я 06 січня 2020, 23:18 (e-news.com.ua)

Ронні Дейла очолив Нью-Йорк Сіті Ронні Дейла очолив Нью-Йорк Сіті
Норвежець став на чолі американської команди.
Футбол 06 січня 2020, 23:14 (football.ua)
Вчені назвали продукти, які захищають від раку товстої кишки Вчені назвали продукти, які захищають від раку товстої кишки
Згідно зі статистикою, у понад мільйон осіб щорічно знаходять колоректальний рак.
Здоров'я 06 січня 2020, 21:04 (NeBoley.com.ua)
Звички, які допоможуть зберегти здоров я в свята Звички, які допоможуть зберегти здоров'я в свята
Новорічні празднікі- цей час гастрономічної вседозволеності.
Здоров'я 06 січня 2020, 19:59 (NeBoley.com.ua)
Лестер готовий підвищити пропозицію по Деміралу до 40 мільйонів євро Лестер готовий підвищити пропозицію по Деміралу до 40 мільйонів євро
Англійці налаштовані дістати турецького футболіста.
Футбол 06 січня 2020, 22:11 (football.ua)
У Києві вшанували пам ять легендарного Лобановського У Києві вшанували пам'ять легендарного Лобановського
До могили Метра прийшли його рідні і динамівці.
Спорт 06 січня 2020, 22:09 (ТСН.ua)
Ден Рейнольдс розчулив Селфі з маленьким тримісячним сином Ден Рейнольдс розчулив Селфі з маленьким тримісячним сином
Музикант поділився зворушливим знімком в фотоблогів.
Світські хроніки 06 січня 2020, 14:31 (ТСН.ua)
У родині Наталки Карпи сталося горе У родині Наталки Карпи сталося горе
Співачка повідомила про смерть рідної людини в мікроблозі.
Світські хроніки 06 січня 2020, 13:26 (ТСН.ua)
Лікарі нагадують: вирушаючи взимку за кордон, потрібно робити щеплення від кору Лікарі нагадують: вирушаючи взимку за кордон, потрібно робити щеплення від кору
Зробити щеплення варто і від інших небезпечних інфекцій.
Здоров'я 06 січня 2020, 15:34 (NeBoley.com.ua)
Ремсі і Куадрадо почнуть поєдинок проти Кальярі з перших хвилин Ремсі і Куадрадо почнуть поєдинок проти Кальярі з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок вісімнадцятого туру італійської Серії А між туринським Ювентусом і Кальярі.
Футбол 06 січня 2020, 16:38 (football.ua)
Віталій Портников: Іранська дилема Володимира Путіна Віталій Портников: Іранська дилема Володимира Путіна
Після ліквідації американцями іранського генерала Касема Сулеймані прес-служба російського Міністерства оборони теж виступила з некрологом-панегі...
Політика 06 січня 2020, 18:45 (glavnoe.ua)
Нойер: Прибуття Нюбеля не вплине на мій новий контракт Нойер: Прибуття Нюбеля не вплине на мій новий контракт
Голкіпер висловився про майбутньої конкуренції.
Футбол 06 січня 2020, 19:50 (football.ua)
Симптоми серцевого нападу Симптоми серцевого нападу
Симптоми інфаркту міокарда варіюються від однієї людини до іншої. Серед найбільш поширених ознак смертельного стану: дискомфортні відчуття в груд...
Здоров'я 06 січня 2020, 01:04 (e-news.com.ua)
Харківські поліцейські розшукали неповнолітню дівчину Харківські поліцейські розшукали неповнолітню дівчину
4 січня о 21:31 до чергової частини Новобаварського ОП надійшло повідомлення від 36-річної харків'янки. Жінка заявила про зникнення своєї 13-річн...
Суспільство 06 січня 2020, 06:40 (glavnoe.ua)
В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки
У Київському районі Одеси чоловік відкрив стрілянину з вікна багатоповерхового будинку. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Одеської об...
Події 06 січня 2020, 07:44 (glavnoe.ua)
Родимки пов язані з раком грудей Родимки пов'язані з раком грудей
Видання PLOS Medicine одночасно опублікувало результати двох нових досліджень, які виявили, що шкірні невуси (родимки) можуть передбачати виникне...
Здоров'я 06 січня 2020, 03:11 (e-news.com.ua)
Герта проявляє інтерес до Нінковича Герта проявляє інтерес до Нінковича
Півзахисник Асколі Нікола Нінкович може продовжити кар'єру в Бундеслізі.
Футбол 06 січня 2020, 07:55 (football.ua)
Сельта упустила перемогу над Осасуною Сельта упустила перемогу над Осасуною
Завершився матч 19-го туру чемпіонату Іспанії між Сельтою і Осасуною.
Футбол 06 січня 2020, 09:05 (football.ua)
Хоакин Феникс получил Золотой глобус за драматическую роль в  Джокере . Полный список победителей 2Хоакин Феникс получил Золотой глобус за драматическую роль в "Джокере". Полный список победителей
В Калифорнии состоялась 77-я церемония вручения кинопремии "Золотой глобус".
Світські хроніки 06 січня 2020, 07:10 (ТСН.ua)
Ерік Байї. Від торгівлі сигаретами і телефонами на вулицях до гри за найбільший клуб світу Ерік Байї. Від торгівлі сигаретами і телефонами на вулицях до гри за найбільший клуб світу
Захисник Манчестер Юнайтед відверто розповів The Players Tribune про свій шлях у професійний футбол.
Футбол 06 січня 2020, 10:09 (football.ua)
Терміново відсипатися: лікарі розповіли, як відбивається недосип на всьому організмі Терміново відсипатися: лікарі розповіли, як відбивається недосип на всьому організмі
Одна ніч недосипання позначиться на 15-20 добі вашого організму в цілому.
Здоров'я 06 січня 2020, 11:13 (NeBoley.com.ua)
Греція, Ізраїль і Кіпр підписали угоду про будівництво газопроводу Греція, Ізраїль і Кіпр підписали угоду про будівництво газопроводу
В Афінах представники Греції, Кіпру та Ізраїлю підписали міжурядову угоду про будівництво газопроводу EastMed. Про це повідомляє УНН з посиланням...