Архів новин 

новини: 11 лютого 2018 у рубриці:  

Як поліпшити метаболізм

Чим швидше спалюються калорії в організмі, тим менше їх відкладається у вигляді зайвої ваги. Тому для схуднення необхідно мати хороший обмін речовин. А для того, щоб його поліпшити, потрібно дотримуватися простих правил. Типи метаболізму Існує три типи ме...
Здоров'я 11 лютого 2018, 23:39 (e-news.com.ua)

Цей доступний інгредієнт очищає організм і сприяє схудненню Цей доступний інгредієнт очищає організм і сприяє схудненню
Хоча багато хто не говорить про це, але кишечник є одним з найважливіших органів нашого тіла.
Здоров'я 11 лютого 2018, 22:44 (NeBoley.com.ua)
Що робити, якщо смикається очей? Що робити, якщо смикається очей?
Стрес - це одна з найбільш очевидних причин, про яку відомо всім.
Здоров'я 11 лютого 2018, 15:54 (NeBoley.com.ua)
Про користь чорносливу Про користь чорносливу
Про корисні властивості чорносливу згадують, як правило, «коли припекло». Запор - їмо чорнослив, серце пустує - те ж саме. А фахівці радять вжива...
Здоров'я 11 лютого 2018, 16:58 (e-news.com.ua)
Причини виникнення пігментних плям Причини виникнення пігментних плям
Давайте розглянемо основні причини появи пігментних плям. Якщо ви захоплюєтеся засмагою, то темні цятки можуть бути результатом цієї надмірної лю...
Здоров'я 11 лютого 2018, 17:34 (e-news.com.ua)
Чи можливий секс під час вагітності Чи можливий секс під час вагітності
Під час вагітності пари часто задаються питанням «чи продовжувати їм статеву близькість»? З цього приводу існує багато думок.
Здоров'я 11 лютого 2018, 18:45 (Sex-news.ru)
Ці продукти найкраще «чистять» печінку Ці продукти найкраще «чистять» печінку
Печінка і жовчний міхур мають важливе значення для нашого здоров'я.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:43 (NeBoley.com.ua)
Спробуйте додати в каву корицю замість вершків і цукру Спробуйте додати в каву корицю замість вершків і цукру
Знаючи, що кориця дуже корисна для здоров'я, варто проявити трохи творчої думки, щоб надати нового смак певних страв і в той же час знизити їх ка...
Здоров'я 11 лютого 2018, 02:36 (e-news.com.ua)
Медики підказали, як залишатися бадьорим після безсонної ночі Медики підказали, як залишатися бадьорим після безсонної ночі
Чим краще ви поїдете на початку дня, тим більше енергії зможете зберегти до вечора.
Здоров'я 11 лютого 2018, 05:19 (NeBoley.com.ua)
Кавун корисний для серця Кавун корисний для серця
Кавун - це не тільки смачно, але і корисно: він допомагає зберегти здоров'я серця. Це довели вчені з університетів Кентуккі та Пердью (США) в ход...
Здоров'я 11 лютого 2018, 09:09 (e-news.com.ua)
Ці продукти можуть захистити ваше серце від хвороб Ці продукти можуть захистити ваше серце від хвороб
Якщо ви дбаєте про здоров'я своєї серцево-судинної системи, вам слід обов'язково включити в свій раціон деякі продукти.
Здоров'я 11 лютого 2018, 11:49 (NeBoley.com.ua)
Пора запастися журавлиною Пора запастися журавлиною
Найчастіше журавлину, як більшість інших ягід, кладуть в кисіль, морс, в пироги або в соус. Але у журавлини маса варіантів застосування - як в їж...
Здоров'я 11 лютого 2018, 12:06 (e-news.com.ua)
Користь ячної каші Користь ячної каші
Ячна каша не так популярна в сучасному світі, наприклад, як рис або гречка. Вона виготовляється із зерен ячменю і піддається дробленню. Вона не ж...
Здоров'я 11 лютого 2018, 14:31 (e-news.com.ua)
Израильские медики научат украинцев действовать в экстремальных ситуациях Израильские медики научат украинцев действовать в экстремальных ситуациях
Медики Израиля будут помогать украинцам научиться спасать больше человеческих жизней в экстренных случаях. Об этом сообщила руководитель Министер...
Здоров'я 11 лютого 2018, 14:07 (glavnoe.ua)
епіляція лазером епіляція лазером
Косметологічні кабінети і клініки всього світу озброєні цілим арсеналом апаратів і методів з видалення небажаного волосся, представницям прекрасн...
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:18 (vvnews.info)
Медики розповіли, чим небезпечний для здоров я занадто гарячий чай Медики розповіли, чим небезпечний для здоров'я занадто гарячий чай
Вчені попередили про небезпеку любителів гарячого чаю.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:18 (NeBoley.com.ua)
Полевой хирург рассказал о ситуации с военной медициной в Украине Полевой хирург рассказал о ситуации с военной медициной в Украине
В Украине военная медицина появилась благодаря волонтерам и нуждается в реформировании.
Здоров'я 11 лютого 2018, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском