Архів новин 

новини: 9 липня 2017 у рубриці:  

Фрукти рятують від сліпоти

Регулярне вживання фруктів дозволяє уникнути «вікового» захворювання очей, здатного стати причиною розвитку сліпоти. До такого висновку прийшли дослідники з Жіночого госпіталю в Бостоні (США). Згідно з представленими ними даними, у людей, які отримують ...
Здоров'я 09 липня 2017, 23:11 (e-news.com.ua)

Кандидоз порожнини рота: симптоми і лікування Кандидоз порожнини рота: симптоми і лікування
Для початку звернемо увагу на ознаки, за якими можна обчислити кандидоз порожнини рота. Потім розберемося з причинами виникнення захворювання. Пі...
Здоров'я 09 липня 2017, 20:33 (e-news.com.ua)
Палити вугри лазером не завжди ефективно Палити вугри лазером не завжди ефективно
Ефективність лазеротерапії акне (вугрової висипки) на особі останнім часом по-різному оцінюється різними групами дослідників, причому їх оцінки д...
Здоров'я 09 липня 2017, 17:41 (e-news.com.ua)
Як усунути болі в лопатці Як усунути болі в лопатці
Болі в лопатці можуть здатися з різних причин. Далеко не завжди це порушення, пов'язані з хребетним відділом.
Здоров'я 09 липня 2017, 18:25 (NeBoley.com.ua)
Секрети розкішного бюсту Секрети розкішного бюсту
Розкішний бюст - заслуга не тільки природи, а й власних зусиль жінки. Існують прості секрети краси.
Здоров'я 09 липня 2017, 18:58 (NeBoley.com.ua)
Таємниця клімаксу розгадана Таємниця клімаксу розгадана
Вчені розробили метод визначення точних строків настання менопаузи у жінок. За словами дослідників, вірогідність зачаття різко скорочується протя...
Здоров'я 09 липня 2017, 19:33 (e-news.com.ua)
Тести на виявлення аномалій в хромосомах під час вагітності сприяють викидня Тести на виявлення аномалій в хромосомах під час вагітності сприяють викидня
Тести, які проводяться під час вагітності для виявлення відхилень в хромосомах, сприяють збільшенню ризику викидня удвічі, вважають вчені.
Здоров'я 09 липня 2017, 01:00 (NeBoley.com.ua)
Яйця корисні для профілактики раку молочних залоз Яйця корисні для профілактики раку молочних залоз
Поживна речовина холін, яке міститься у великій кількості в яйцях, здатне знизити ризик виникнення раку молочної залози, стверджують вчені Універ...
Здоров'я 09 липня 2017, 05:11 (e-news.com.ua)
Біологи навчаться перемагати старість Біологи навчаться перемагати старість
Старіючі клітини володіють «зіпсованими» генетичними характеристиками і виділяють білки, які ушкоджують навколишні.
Здоров'я 09 липня 2017, 06:15 (NeBoley.com.ua)
Як вберегти дитину від укусів комах Як вберегти дитину від укусів комах
Доктор Комаровський поділився головними рекомендаціями!
Здоров'я 09 липня 2017, 07:30 (NeBoley.com.ua)
Швидке лікування застуди на губах Швидке лікування застуди на губах
Жваве зцілення застуди на губах можна було відносно не так давно. Це хвороба медицина називає герпесом. Його вірус, в один прекрасний момент з'яв...
Здоров'я 09 липня 2017, 13:47 (e-news.com.ua)
Анальгетики знижують ризик виникнення хвороби Альцгеймера Анальгетики знижують ризик виникнення хвороби Альцгеймера
Аспірин і інші нестероїдні болезаспокійливі медичні препарати здатні знизити ризик виникнення хвороби Альцгеймера, повідомили вчені.
Здоров'я 09 липня 2017, 14:02 (NeBoley.com.ua)
Перинатальний період розвитку дитини Перинатальний період розвитку дитини
Стаття розповідає про перинатальному періоді розвитку малюка. У цей період відбуваються важливі зміни, які готують малюка до народження.
Здоров'я 09 липня 2017, 16:57 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів