Архів новин 

новини: 8 липня 2017 у рубриці:  

Шматочки золота допоможуть вилікуватися від СНІДу

Вчені-хіміки з Університету Північної Кароліни виявили, що, додавання крихітних шматочків золота в ослаблені ліки проти СНІДу, відновлює його здатність боротися з проникненням вірусу в імунну систему, тоді як вчені штату Нью-Йорк створили речовина набагат...
Здоров'я 08 липня 2017, 19:41 (NeBoley.com.ua)

За аналізом крові можна буде виявити рак легенів на ранній стадії розвитку За аналізом крові можна буде виявити рак легенів на ранній стадії розвитку
Звичайний аналіз крові здатний виявити рак легенів на ранній стадії його розвитку, повідомили вчені з клініки Кельна (Німеччина).
Здоров'я 08 липня 2017, 19:29 (NeBoley.com.ua)
Напої з пробіотиками допоможуть уникнути алергії на пилок Напої з пробіотиками допоможуть уникнути алергії на пилок
Щоденне вживання напоїв з пробіотиками дозволить уникнути виникнення сінної лихоманки, вважають британські вчені.
Здоров'я 08 липня 2017, 14:50 (NeBoley.com.ua)
Вітамін D життєво необхідний Вітамін D життєво необхідний
Маленькі діти отримують недостатню кількість вітаміну D. Дефіцит цього вітаміну виявляється не відразу, що призводить до ламкості кісток і ослабл...
Здоров'я 08 липня 2017, 15:28 (NeBoley.com.ua)
Все більше жінок вирішуються на пізні перші пологи Все більше жінок вирішуються на пізні перші пологи
Дуже сильно знизився рівень народжуваності в Данії. Згідно зі статистикою в північному королівстві за 2007 рік на світ з'явилися всього 64 тис. н...
Здоров'я 08 липня 2017, 16:59 (NeBoley.com.ua)
Риба: найкраща їжа для здоров я очей Риба: найкраща їжа для здоров'я очей
Їжа, багата омега-3 жирними кислотами, наприклад така, як жирна риба, може допомогти уникнути однієї з найпоширеніших причин втрати зору, вважают...
Здоров'я 08 липня 2017, 18:47 (e-news.com.ua)
Вчені виявили незвичайний спосіб запобігти сонячний опік Вчені виявили незвичайний спосіб запобігти сонячний опік
Американські вчені в новому дослідженні виявили спосіб полегшити агонію засмаги, якщо ви забули нанести сонцезахисний крем.
Здоров'я 08 липня 2017, 09:49 (NeBoley.com.ua)
Вчені виявили ген, який допоможе лікувати депресію Вчені виявили ген, який допоможе лікувати депресію
Вчені виявили ген в центрі винагороди мозку, який може викликати депресію.
Здоров'я 08 липня 2017, 09:49 (NeBoley.com.ua)
Ефективне лікування вугрової хвороби Ефективне лікування вугрової хвороби
Дуже часто на обличчі виступають вугрові висипання (акне), пори часто розширені, а сама особа лисніє і блищить. Від цих недоліків можна позбутися...
Здоров'я 08 липня 2017, 10:20 (e-news.com.ua)
Симптоми депресії: як вони проявляються фізично Симптоми депресії: як вони проявляються фізично
Згідно з даними ВООЗ від неї страждають понад 350 мільйонів чоловік.
Здоров'я 08 липня 2017, 10:35 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли, які продукти викликають наркотичну залежність Вчені розповіли, які продукти викликають наркотичну залежність
Піца і чіпси через своїх складових можуть викликати звикання, а в деяких випадках залежність схожу з наркотичною.
Здоров'я 08 липня 2017, 11:00 (NeBoley.com.ua)
Медики розповіли, як  лайки  у соцмережах руйнують психіку та здоров я Медики розповіли, як "лайки" у соцмережах руйнують психіку та здоров'я
Постійне захоплення соцмережами впливає на психологічне здоров'я людини. Більш того, оцінка в мережі позначається на вазі користувача.
Здоров'я 08 липня 2017, 11:45 (NeBoley.com.ua)
Здоровий колір обличчя Здоровий колір обличчя
Як підтримувати свіжий і прекрасний колір обличчя? Правильне харчування, догляд за шкірою і інші методи, які допоможуть поліпшити колір обличчя. ...
Здоров'я 08 липня 2017, 11:55 (e-news.com.ua)
Як перемогти постійне відчуття голоду Як перемогти постійне відчуття голоду
У сучасному світі екологічно чисті продукти є істинною рідкістю. А додавання різних хімічних добавок тільки пробуджує апетит. Більше людей відчув...
Здоров'я 08 липня 2017, 13:05 (e-news.com.ua)
Яким має бути зручне жіноча білизна Яким має бути зручне жіноча білизна
Вибираючи білизну, слід бути дуже уважною до різних аспектів. Адже варто помилитися хоч в чомусь і покупка швидше нашкодить, ніж принесе користь ...
Здоров'я 08 липня 2017, 00:05 (e-news.com.ua)
Якими бувають слухові апарати Якими бувають слухові апарати
Якщо слух у вас починає пропадати, то часто єдиним способом повернути його є відвідування спеціалізованої клініки і придбання слухового апарату.
Здоров'я 08 липня 2017, 00:05 (NeBoley.com.ua)
Постійний занепад сил: що робити і в чому причина його появи Постійний занепад сил: що робити і в чому причина його появи
Час від часу, внаслідок зайвих навантажень або по якій-небудь іншій причині, може з'явитися незмінна млявість, що робити і як з нею боротися?.
Здоров'я 08 липня 2017, 00:46 (NeBoley.com.ua)
Генітальний герпес: лікування Генітальний герпес: лікування
Зцілення статевого герпесу. При загостренні герпесвірусної інфекції, в період висипання, використовуються наступні антивірусні препарати. Всі зн...