Архів новин 

новини: 6 липня 2017 у рубриці:  

Жуйка: ліки від нервів

Постійне жування сприяє позбавленню від м'язової напруги і стресу. З 1939 року жуйка навіть входить в пайок солдатів американської армії.
Здоров'я 06 липня 2017, 22:53 (NeBoley.com.ua)

Кава продовжує життя жінкам Кава продовжує життя жінкам
Тривале і регулярне вживання кави, по всій видимості, не збільшує ризик, пов'язаний з ранньою смертю, а навіть знижує ймовірність смерті від серц...
Здоров'я 06 липня 2017, 22:36 (NeBoley.com.ua)
Харчовий щоденник: простий спосіб схуднути Харчовий щоденник: простий спосіб схуднути
Щоб успішно скинути вагу в Новому Році - записуйте все, що ви їсте. На думку Крістофера Дж. Мозуніка, фахівця з проблем ваги і діабету (Грінвічсь...
Здоров'я 06 липня 2017, 18:34 (e-news.com.ua)
Курцям важче відмовитися від сигарет з ментолом Курцям важче відмовитися від сигарет з ментолом
Сигарети з ментолом можуть утруднити спробу кинути курити, особливо серед молодих людей, виявили фахівці Пенсільванського університету / США /.
Здоров'я 06 липня 2017, 20:17 (NeBoley.com.ua)
Чай і кава зменшують ризик раку нирки Чай і кава зменшують ризик раку нирки
Вчені з Медичної школи Гарвардського університету стверджують, що любителі чаю і кави захворюють на рак нирки дещо рідше, ніж ті, хто споживають ...
Здоров'я 06 липня 2017, 20:46 (e-news.com.ua)
Чай в пляшках небезпечний для нирок Чай в пляшках небезпечний для нирок
Вживання готового чаю, розфасованого в пляшки, може призвести до утворення каменів у нирках.
Здоров'я 06 липня 2017, 21:55 (NeBoley.com.ua)
Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт
Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт.
Здоров'я 06 липня 2017, 01:42 (NeBoley.com.ua)
Прорив в ультразвуковому дослідженні Прорив в ультразвуковому дослідженні
Британським ученим вдалося зняти на плівку поведінку плоду на ранніх стадіях вагітності. Це відеозапис ембріона у віці 12 тижнів, тобто задовго д...
Здоров'я 06 липня 2017, 01:53 (NeBoley.com.ua)
Який фахівець здійснює лікування стоп і нігтів? Який фахівець здійснює лікування стоп і нігтів?
Багато людей не знають, хто такий подолог, і навіть не здогадуються про існування відповідної науки-подології.
Здоров'я 06 липня 2017, 02:16 (NeBoley.com.ua)
Економічна криза породжує моду на пампушок Економічна криза породжує моду на пампушок
До цікавих висновків прийшли недавно американські психологи з Пенсільванії, що виявили залежність чоловічих уявлень про красу від економічної сит...
Здоров'я 06 липня 2017, 03:22 (NeBoley.com.ua)
Для легкого дихання Для легкого дихання
«З'їж яблучко, мій світ! », І буде легше дихати. Адже саме цей плід незамінний для наших легенів, дуже ніжного органу. До такого висновку прийшл...
Здоров'я 06 липня 2017, 11:11 (e-news.com.ua)
Хочете набрати вагу: сідайте на дієту Хочете набрати вагу: сідайте на дієту
Сідаючи на дієту, більше людей набирають вагу, ніж його скидають. Не відразу, а коли переходять до нормального способу життя. Принаймні так йдуть...
Здоров'я 06 липня 2017, 12:04 (e-news.com.ua)
Таємниці ароматів: поради Таємниці ароматів: поради
Щоб зберегти аромат, при сухої шкіри потрібно подушити побільше.
Здоров'я 06 липня 2017, 13:27 (NeBoley.com.ua)
Підвищений рівень адреналіну знижує можливість успішного зачаття Підвищений рівень адреналіну знижує можливість успішного зачаття
Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 275 здорових жінок у віці від 18 до 40 років, що бажають завагітніти.
Здоров'я 06 липня 2017, 15:52 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів