Архів новин 

новини: 4 липня 2017 у рубриці:  

Низький рівень вітаміну D скорочує життя вдвічі

У людей з дефіцитом вітаміну D ризик померти в два рази вище, ніж у людей, рівень вітаміну D яких в нормі, вважають австрійські вчені. Вчені вивчили користь для здоров'я і тривалість життя в залежності від рівня вітаміну D. Виявилося, що смертність значно...
Здоров'я 04 липня 2017, 23:13 (e-news.com.ua)

Банкомати забруднені бактеріями так само, як громадські туалети Банкомати забруднені бактеріями так само, як громадські туалети
Дослідники з Великобританії прийшли до висновку, що банкомати забруднені бактеріями так само, як громадські туалети.
Здоров'я 04 липня 2017, 23:01 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкритикували рекомендації ВООЗ по грудному вигодовуванню Вчені розкритикували рекомендації ВООЗ по грудному вигодовуванню
Британські дослідники прийшли до висновку, що, всупереч рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), прикорм дітям при грудному...
Здоров'я 04 липня 2017, 18:08 (e-news.com.ua)
Овочі покращують колір шкіри ефективніше, ніж загар Овочі покращують колір шкіри ефективніше, ніж загар
За даними нового дослідження, регулярне вживання овочів надає шкірі більш красивий відтінок, ніж той, який досягається в результаті засмаги.
Здоров'я 04 липня 2017, 19:56 (NeBoley.com.ua)
Гелі та мазі для зняття болю краще, ніж таблетки Гелі та мазі для зняття болю краще, ніж таблетки
Для зняття хронічного болю в коліні краще використовувати гелі та мазі з вмістом анальгетиків, ніж болезаспокійливі таблетки, стверджують вчені.
Здоров'я 04 липня 2017, 22:18 (NeBoley.com.ua)
Березовий хліб допомагає в боротьбі з ожирінням і діабетом Березовий хліб допомагає в боротьбі з ожирінням і діабетом
У стародавні часи, особливо під час голоду, серед незаможних верств населення Швеції в їжу активно йшла деревна кора, зокрема, як один з інгредіє...
Здоров'я 04 липня 2017, 22:13 (e-news.com.ua)
Перманентний макіяж небезпечний для здоров я Перманентний макіяж небезпечний для здоров'я
Американське управління з харчових продуктів і ліків (Food and Drug Administration) в п'ятницю випустило попередження про небезпеки, пов'язані з ...
Здоров'я 04 липня 2017, 00:25 (NeBoley.com.ua)
Софосбувір - «революція» в лікуванні гепатиту С, захворювання, яке часто називають «ласкавим вбивцею» Софосбувір - «революція» в лікуванні гепатиту С, захворювання, яке часто називають «ласкавим вбивцею»
Проти Гепатиту С застосовують різні препарати, серед яких найбільш дієві - Совальді (SOVALDI) і Даклінза (DAKLINZA) виробництва США. Але вони дуж...
Здоров'я 04 липня 2017, 00:38 (e-news.com.ua)
Вчені розповіли, в чому головний секрет плоского живота Вчені розповіли, в чому головний секрет плоского живота
Головну роль в питаннях схуднення грає не тільки кількість і якість їжі.
Здоров'я 04 липня 2017, 09:21 (NeBoley.com.ua)
Названі продукти, корисні для кишечника Названі продукти, корисні для кишечника
Для очищення і правильної роботи травного тракту необхідно випивати щодня натщесерце по 1 склянці води.
Здоров'я 04 липня 2017, 10:14 (NeBoley.com.ua)
Лікарі розповіли, чим може закінчитися купання в водоймах Лікарі розповіли, чим може закінчитися купання в водоймах
Купання в річці або озері може обернутися лікуванням кишкової інфекції, попередили терапевти.
Здоров'я 04 липня 2017, 11:58 (NeBoley.com.ua)
Дієтолог-експерт закликала не порушувати режим харчування в спекотну погоду Дієтолог-експерт закликала не порушувати режим харчування в спекотну погоду
Пропуск прийомів їжі літніми людьми може завдати організму серйозної шкоди.
Здоров'я 04 липня 2017, 11:54 (NeBoley.com.ua)
Вчені виростили штучні кістки Вчені виростили штучні кістки
Англійські вчені запропонували незвичайний спосіб вирішення проблеми пересадки кісткової тканини, необхідної, наприклад, людям, які отримали трав...