Архів новин 

новини: 15 липня 2017 у рубриці:  

Нордітропін купити в аптеці

Інтернет аптеки стають все популярнішими, навіть пенсіонери поступово стають клієнтами таких закладів. Не дивлячись на те, що вибір відділень з ліками дуже великий, це стосується навіть самих маленьких міст, ціни в мережі значно нижче, а вибір куд.
Здоров'я 15 липня 2017, 21:29 (vvnews.info)

Неправильна дієта послаблює імунітет Неправильна дієта послаблює імунітет
Напевно, майже кожна жінка хоч раз в житті «сідала на дієту», намагаючись скинути кілька кілограмів. Кому-то це вдавалося, а хтось, навпаки, нама...
Здоров'я 15 липня 2017, 21:14 (e-news.com.ua)
Поганий білий: чим замінити цукор? Поганий білий: чим замінити цукор?
Чи можуть цукрозамінники скласти гідну, а головне здорове, альтернативу звичайному рафінаду ФРУКТОЗА.
Здоров'я 15 липня 2017, 11:32 (NeBoley.com.ua)
Причини сухості в роті Причини сухості в роті
Найрізноманітніші підстави можу стати передумовою низького виділення слини. Спробуємо в їх розібратися і дізнаємося, як позбутися від сухості в р...
Здоров'я 15 липня 2017, 14:55 (e-news.com.ua)
Хром не робить ніякого впливу на здоров я Хром не робить ніякого впливу на здоров'я
Незважаючи на те, що твердження про необхідність включення хрому III в здоровий раціон харчування не піддавалося сумніву протягом багатьох років,...
Здоров'я 15 липня 2017, 16:32 (NeBoley.com.ua)
Хрін допоможе в боротьбі з раковими клітинами Хрін допоможе в боротьбі з раковими клітинами
Наші предки вживали хрін, як приправу до їжі, а народність зуру на півдні ПАР використовувала його, як отрута, натираючи їм наконечники стріл.
Здоров'я 15 липня 2017, 19:59 (NeBoley.com.ua)
Рідка магнітна гіпертермія: новий метод знищення пухлин Рідка магнітна гіпертермія: новий метод знищення пухлин
Рідка магнітна гіпертермія (ЖМГ) - новий багатообіцяючий спосіб боротьби з раком. Він буквально підсмажує клітини всередині пухлини.
Здоров'я 15 липня 2017, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Надмірна вага в дитинстві призводить до раннього розвитку хвороб серця Надмірна вага в дитинстві призводить до раннього розвитку хвороб серця
Діти 9-12 років з високим індексом маси тіла більш імовірно будуть мати високий артеріальний тиск, підвищений рівень холестерину та інсуліну в кр...
Здоров'я 15 липня 2017, 01:25 (e-news.com.ua)
Результати застосування протипухлинної вакцини Результати застосування протипухлинної вакцини
Новий спосіб створення персоналізованої вакцини може стати найважливішим інструментом в наданні допомоги пацієнтам з колоректальний рак в розвитк...
Здоров'я 15 липня 2017, 09:28 (NeBoley.com.ua)
Бажаєте придбати Прегніл 500? Ми зможемо допомогти вам у вирішенні цього питання! Бажаєте придбати Прегніл 500? Ми зможемо допомогти вам у вирішенні цього питання!
Прегніл - це гормональний препарат, в зміст якого входять жіночі гормони.
Здоров'я 15 липня 2017, 09:12 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів