Архів новин 

новини: 14 липня 2017 у рубриці:  

У США лікуватимуть рак генетично модифікованими клітинами

Консультативна рада управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) рекомендував регулятору схвалити застосування першого в країні ліки з методом лікування раку за допомогою генетично модифікованих клітин пацієнта (...
Здоров'я 14 липня 2017, 23:53 (glavnoe.ua)

Ожиріння у сучасних людей викликано не тільки харчуванням і малорухомістю Ожиріння у сучасних людей викликано не тільки харчуванням і малорухомістю
Товщі стають не тільки люди, але і тварини, що живуть поруч з людиною, причому не тільки домашні вихованці, а й мавпи, гризуни, дикі щури.
Здоров'я 14 липня 2017, 21:30 (NeBoley.com.ua)
Створено препарат, що захищає від радіації Створено препарат, що захищає від радіації
Американськими вченими був розроблений препарат, здатний захистити від негативного впливу радіації.
Здоров'я 14 липня 2017, 15:00 (NeBoley.com.ua)
Причини судом ніг і способи їх позбутися Причини судом ніг і способи їх позбутися
Вона ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш ... І це, як прикро б це не звучало, не любов, це - судома. М'яз на нозі в один момент скорочує...
Здоров'я 14 липня 2017, 16:50 (NeBoley.com.ua)
Тривалі перельоти фатальним чином позначаються на мозку Тривалі перельоти фатальним чином позначаються на мозку
Люди, які подорожують по всьому світу, можуть відчувати втому і відрізнятися забудькуватістю. Такий стан, буває, триває протягом місяця після пов...
Здоров'я 14 липня 2017, 19:08 (NeBoley.com.ua)
Ризик серцево-судинних захворювань може формуватися ще в матці Ризик серцево-судинних захворювань може формуватися ще в матці
У жінок з прееклампсією в період вагітності підвищується ризик виникнення серцево-судинних захворювань у дитини, вважають вчені.
Здоров'я 14 липня 2017, 20:25 (NeBoley.com.ua)
Чим і як лікувати шпори на п ятах Чим і як лікувати шпори на п'ятах
Тому що лікувати шпори на п'ятах? Є два варіанти відповіді - або звернутися до лікаря, або зайнятися самостійним лікуванням, але бути гранично об...
Здоров'я 14 липня 2017, 00:57 (e-news.com.ua)
Цей мінерал зменшить апетит і поліпшить роботу всіх внутрішніх органів Цей мінерал зменшить апетит і поліпшить роботу всіх внутрішніх органів
У наш час онікси добувають в Індії, США і Бразилії.
Здоров'я 14 липня 2017, 11:24 (NeBoley.com.ua)
Що робити при сонячному ударі? Що робити при сонячному ударі?
Ніхто не застрахований від сонячного удару. Він може наздогнати і при роботі в саду, і під час відпочинку біля басейну, і при проведенні будівель...
Здоров'я 14 липня 2017, 12:06 (NeBoley.com.ua)
Лікування різнобарвного позбавляючи Лікування різнобарвного позбавляючи
Зцілення різнобарвного лишаю повинно бути всеохоплюючим, і включати в себе системний прийом протигрибкових препаратів всередину в пігулках. Також...