Архів новин 

новини: 11 липня 2017 у рубриці:  

Засмага корисний для здоров'я

Для того, щоб залишитися здоровим, потрібно щодня проводити на яскравому сонці не менше 15-20 хвилин. Таку заяву зробив американський дерматолог доктор Майкл Холик з Бостонської медичної школи.
Здоров'я 11 липня 2017, 19:48 (NeBoley.com.ua)

Тривалість життя залежить від соціального статусу Тривалість життя залежить від соціального статусу
Професор епідеміології та охорони здоров'я в Лондонському університетському коледжі Майкл Мамот виявив чіткий взаємозв'язок між соціальним статус...
Здоров'я 11 липня 2017, 18:14 (NeBoley.com.ua)
Що знижує чоловічу фертильність? Що знижує чоловічу фертильність?
За даними медичних досліджень, останнім часом збільшилась кількість подружніх пар, що мають проблеми із заплідненням - і не в останню чергу через...
Здоров'я 11 липня 2017, 11:46 (NeBoley.com.ua)
Гундяєв похвалився успішною боротьбою РПЦ з демонами Гундяєв похвалився успішною боротьбою РПЦ з демонами
Патріарх Московський і всієї Русі Кирил розповів, що обряд вигнання злих духів корисний для лікування психічнохворих людей. Він вважає, що молитв...
Здоров'я 11 липня 2017, 13:12 (glavnoe.ua)
Проблема: пронос у дитини ніж лікувати швидко і ефективно Проблема: пронос у дитини ніж лікувати швидко і ефективно
Що робити, якщо ви зіткнулися з проносом у малюка в перший раз? Головне - не панікувати! Дана стаття - практичне керівництво, що дає відповідь на...
Здоров'я 11 липня 2017, 15:34 (NeBoley.com.ua)
Овуляція може бути більш ніж один раз на місяць Овуляція може бути більш ніж один раз на місяць
Канадські вчені поставили під сумнів традиційну точку зору про те, що овуляція у жінки відбувається один раз на місяць.
Здоров'я 11 липня 2017, 16:50 (NeBoley.com.ua)
Паперові гроші небезпечні для здоров я Паперові гроші небезпечні для здоров'я
Паперові гроші не тільки можуть на своїй поверхні мати цілу колонію бактерій, але і містити небезпечну речовину - бісфенол-А, хімічна сполука, сх...
Здоров'я 11 липня 2017, 00:33 (NeBoley.com.ua)
Во Львове стартовала  Школа медицинского спасения Во Львове стартовала "Школа медицинского спасения"
Про це повідомили у Львівській обласній раді. Метою школи є адаптація українських протоколів до європейських.
Здоров'я 11 липня 2017, 00:09 (glavnoe.ua)
Як обрізання шкодить чоловікам Як обрізання шкодить чоловікам
Багато сексологи давно сперечаються про те, чи впливає обрізання на сексуальну чутливість пеніса, однак досліджень на тему існує дуже мало.
Здоров'я 11 липня 2017, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Проста ягода, в якій вітаміну С більше, ніж в апельсинах Проста ягода, в якій вітаміну С більше, ніж в апельсинах
А ви знаєте, що агрус використовують навіть у боротьбі з раком!
Здоров'я 11 липня 2017, 11:15 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском