Архів новин 

новини: 9 липня 2018 у рубриці:  

Компанії HTC пророкують крах

Компанія HTC зафіксувала найбільший спад продажів смартфонів за останні два роки. Аналітики винесли невтішний вердикт - тайванський бренд майже помер.
Наука та здоров'я 09 липня 2018, 22:51 (glavnoe.ua)

Що відбувається з тілом, коли ви їсте морозиво? Що відбувається з тілом, коли ви їсте морозиво?
Коли стовпчик термометра піднімається (ну або, скоріше, в додатку «Погода» весь тиждень світить сонце), бажання купити стаканчик пломбіру, ??«Лас...
Здоров'я 09 липня 2018, 20:12 (NeBoley.com.ua)
Волоські горіхи вдвічі знижують ризик виникнення важкої хвороби, - дослідження Волоські горіхи вдвічі знижують ризик виникнення важкої хвороби, - дослідження
Люди, регулярно з'їдають достатня кількість волоських горіхів, хворіють на цукровий діабет 2 типу майже в 2 рази рідше, ніж інші, стверджується в...
Здоров'я 09 липня 2018, 15:29 (NeBoley.com.ua)
Вчені-медики дуже засмутили любителів носити краватки Вчені-медики дуже засмутили любителів носити краватки
Носити краватку шкідливо, стверджують німецькі фахівці. Це негативно впливає на кровопостачання головного мозку, пише Neuroradiology.
Наука та здоров'я 09 липня 2018, 15:42 (glavnoe.ua)
Як поліпшити пам ять і роботу мозку: п ять корисних порад Як поліпшити пам'ять і роботу мозку: п'ять корисних порад
Дослідження показали, що регулярні тренування сприяють поліпшенню когнітивних функцій.
Здоров'я 09 липня 2018, 17:05 (NeBoley.com.ua)
Дієта після інфаркту Дієта після інфаркту
Інфаркт міокарда - гостре порушення серцевого кровообігу, внаслідок якого без харчування залишається ділянка міокарда, який відмирає (некротизиру...
Здоров'я 09 липня 2018, 17:30 (e-news.com.ua)
Медики навчилися запобігати вроджені вади до зачаття дитини Медики навчилися запобігати вроджені вади до зачаття дитини
Новий метод допоможе малюкам народжуватися без захворювань.
Здоров'я 09 липня 2018, 00:25 (NeBoley.com.ua)
Фахівці порівняли ризики для здоров я від худорлявості і ожиріння Фахівці порівняли ризики для здоров'я від худорлявості і ожиріння
Здоров'я людини залежить від нормального і стабільного ваги.
Здоров'я 09 липня 2018, 01:09 (NeBoley.com.ua)
Які жирні продукти можна їсти кожен день Які жирні продукти можна їсти кожен день
Раніше вчені багато говорили про шкоду жирних продуктів, сьогодні, однак, стало відомо, що солодкі продукти являють більше небезпеки для здоров'я...