Архів новин 

новини: 11 липня 2018 у рубриці:  

У центрі Києва горіла будівля дитсадка

Площа пожежі становила орієнтовно 200 кв. В результаті події постраждалих немає.
Київ 11 липня 2018, 23:59 (Корреспондент.net)

Барселона узгодила з ПСЖ трансфер Рабіо - Sport Барселона узгодила з ПСЖ трансфер Рабіо - Sport
Півзахисник парижан Адрієн Рабіо близький до переходу в каталонський клуб.
Футбол 11 липня 2018, 23:34 (football.ua)
Удінезе підписав аргентинського воротаря Удінезе підписав аргентинського воротаря
Голкіпер Хуан Муссо перейшов з Расінга де Авельянеда в Удінезе.
Футбол 11 липня 2018, 22:48 (football.ua)
Вінісіус: У п ятницю я прибуду в Мадрид - це моя головна мрія Вінісіус: У п'ятницю я прибуду в Мадрид - це моя головна мрія
17-річний хавбек Вінісіус Жуніор незабаром покине Бразилію і приєднається до Реалу.
Футбол 11 липня 2018, 23:05 (football.ua)
Едер готовий змінити Інтер на Китай Едер готовий змінити Інтер на Китай
Нападаючий Інтера Едер погодився перейти в Цзянсу Сунін.
Футбол 11 липня 2018, 23:16 (football.ua)
Топ-6 порад, які допоможуть зберегти зір Топ-6 порад, які допоможуть зберегти зір
Якщо ти прихильниця гаджетів, працюєш за комп'ютером, а ще й дивишся вечорами улюблені серіали, варто вживати заходів, щоб зберегти гострий зір я...
Здоров'я 11 липня 2018, 23:31 (NeBoley.com.ua)
Іван Ракітіч. Найкраща футболка у світі Іван Ракітіч. Найкраща футболка у світі
Вашій увазі есе півзахисника збірної Хорватії і Барселони Івана Ракитича для The Players 'Tribune.
Футбол 11 липня 2018, 21:03 (football.ua)
Росіянин попався на шпигунстві на користь збірної Хорватії Росіянин попався на шпигунстві на користь збірної Хорватії
Чоловіка довелося знімати з даху футбольної арени.
Спорт 11 липня 2018, 21:19 (YTPO.ru)
Кассано готовий до чергового відновлення кар єри Кассано готовий до чергового відновлення кар'єри
Італійський форвард Антоніо Кассано намагається повернутися у великий футбол.
Футбол 11 липня 2018, 21:16 (football.ua)
Хорватія - Англія: Віда в старті, Піваріч в запасі Хорватія - Англія: Віда в старті, Піваріч в запасі
Стали відомі стартові склади команд на півфінальний матч ЧС-2018 між Хорватією і Англією.
Футбол 11 липня 2018, 21:32 (football.ua)
Зоря вперше на зборах не змогла перемогти Зоря вперше на зборах не змогла перемогти
Контрольний поєдинок Зоря - Рудеш завершився внічию - 1: 1.
Футбол 11 липня 2018, 21:48 (football.ua)
РМК перетворить Карабаш в «Розумне місто» РМК перетворить Карабаш в «Розумне місто»
Компанія представила стратегію розвитку муніципалітету на виставці ІННОПРОМ-2018.
Суспільство 11 липня 2018, 22:44 (JustMedia)
Ярмоленко: Не буду говорити, що я другий Мессі Ярмоленко: Не буду говорити, що я другий Мессі
Новачок Вест Хема Андрій Ярмоленко прокоментував свій трансфер в стан "молотків".
Футбол 11 липня 2018, 22:40 (football.ua)
В Николаеве полиция задержала братьев-наркоторговцев В Николаеве полиция задержала братьев-наркоторговцев
Співробітники управління протидії наркозлочинності спільно із поліцейськими Корабельного району, поліцейськими роти особливого призначення та спі...
Суспільство 11 липня 2018, 21:25 (glavnoe.ua)
Сестра Кардашян Кайлі Дженнер прикрасила обкладинку Forbes Сестра Кардашян Кайлі Дженнер прикрасила обкладинку Forbes
Зірка стала наймолодшою ??жінкою в рейтингу і обійшла за станом старшу сестру Кім Кардашян.
Світські хроніки 11 липня 2018, 18:43 (ТСН.ua)
Рада не підтримала заборону публічних проявів сексуальної орієнтації Рада не підтримала заборону публічних проявів сексуальної орієнтації
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики відхилив законопроект, яким пропонується заборонити публічний прояв будь-яких видів секс...
Суспільство 11 липня 2018, 19:21 (glavnoe.ua)
У Харкові у пасажира автомобіля поліція знайшла вибухівку У Харкові у пасажира автомобіля поліція знайшла вибухівку
На посту ХТЗ на Московському проспекті в Харкові поліцейські виявили у 25-річного чоловіка пакет з порохом.
Події 11 липня 2018, 19:19 (glavnoe.ua)
Фред: Для мене велика честь бути частиною історії Шахтаря Фред: Для мене велика честь бути частиною історії Шахтаря
Півзахисник "гірників" Фред попрощався з донецьким клубом.
Футбол 11 липня 2018, 19:40 (football.ua)
Німецький журналіст захопився перетворенням в Криму Німецький журналіст захопився перетворенням в Криму
Німецькі ЗМІ оцінили життя кримчан до і після входження півострова до складу РФ.
Політика 11 липня 2018, 19:35 (YTPO.ru)
Жорже Мендеш: Кріштіану Роналду завершить кар єру в Ювентусі Жорже Мендеш: Кріштіану Роналду завершить кар'єру в Ювентусі
Агент Кріштіану Роналду Жорже Мендеш прокоментував його перехід з Реала в Ювентус.
Футбол 11 липня 2018, 19:58 (football.ua)
Омолодження за 5 хвилин: як робити вакуумний масаж обличчя Омолодження за 5 хвилин: як робити вакуумний масаж обличчя
Твоє обличчя заслуговує тільки самого кращого догляду.
Здоров'я 11 липня 2018, 20:25 (NeBoley.com.ua)
Ювентус продовжує переговори щодо трансферу Дарміан Ювентус продовжує переговори щодо трансферу Дарміан
Спортивний директор Ювентуса Фабіо Паратічі зустрівся з агентом захисника Манчестер Юнайтед Маттео Дарміан.
Футбол 11 липня 2018, 20:20 (football.ua)
У героя Євро-2016 вкрали чемпіонську медаль У героя Євро-2016 вкрали чемпіонську медаль
Португальський нападник Едер позбувся цінного нагороди в своєму житті.
Футбол 11 липня 2018, 20:16 (football.ua)
Дженніфер Лопес розповіла, як зацікавити хлопця в додатку для знайомств Дженніфер Лопес розповіла, як зацікавити хлопця в додатку для знайомств
Співачка допомогла шанувальниці в пошуках хлопця в Tinder.
Світські хроніки 11 липня 2018, 20:11 (ТСН.ua)
Футболіст із Бразилії записав ролик  Слава Україні! Футболіст із Бразилії записав ролик "Слава Україні!"
Колишній форвард "Дніпра" підтримав хорватів-провокаторів.
Спорт 11 липня 2018, 20:08 (YTPO.ru)
Яркие моменты: как проходил Чемпионат Нацгвардии по кросфиту Яркие моменты: как проходил Чемпионат Нацгвардии по кросфиту
10 липня, на території військової частини 3027 в с. Нові Петрівці фінішували змагання з функціонального багатоборства на «Найбільш фізично підгот...
Суспільство 11 липня 2018, 19:34 (glavnoe.ua)
У Харкові стане простіше отримати довідку про склад сім ї У Харкові стане простіше отримати довідку про склад сім'ї
З понеділка, 16 липня, отримати довідку про склад сім'ї можна буде за дорученням. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 11 липня, на засіда...
Суспільство 11 липня 2018, 20:35 (glavnoe.ua)
Тінейджер з Сандерленда вважав за краще Арсенал МЮ Тінейджер з Сандерленда вважав за краще Арсенал МЮ
Нападаючий Сем Грінвуд підписав контракт з Арсеналом.
Футбол 11 липня 2018, 20:30 (football.ua)
Чорноморець підписав Литовченко і Трубочкіна Чорноморець підписав Литовченко і Трубочкіна
Склад Чорноморця поповнили голкіпер Сергій Литовченко та захисник Іван Трубочкін.
Футбол 11 липня 2018, 20:47 (football.ua)
Хмара тегів