Архів новин 

новини: 21 квітня 2017 у рубриці:  

Догляд за шкірою шиї

Вік жінки краще, ніж паспорт, видає шия. Як би дама не була чудово одягнена, вміло підфарбована і підтягнута, якщо вона не дбає про шиї, то не зможе виглядати молодше.
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:36 (NeBoley.com.ua)

СПА проти целюліту СПА проти целюліту
Стреси, вагітність, дієти, менопауза і інші етапи в житті залишають слід не тільки в пам'яті жінки, але і на зовнішності. Особливо актуальна проб...
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:30 (e-news.com.ua)
Для чого застосовуються масла Для чого застосовуються масла
Давайте поговоримо про таких корисних і приємних речовинах, як масла. Щодня ми стикаємося з ними: додаємо в їжу, використовуємо при масажі, бачим...
Здоров'я 21 квітня 2017, 20:53 (NeBoley.com.ua)
Як зробити косметичний лід Як зробити косметичний лід
Відомо, що застосування льоду в косметичних цілях дає хороший ефект. По-перше, лід допомагає підбадьоритися і прогнати сон, по-друге, це чудовий ...
Здоров'я 21 квітня 2017, 21:41 (e-news.com.ua)
Серотонін стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин Серотонін стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин
Серотонін, відомий як гормон щастя, стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин цього органу.
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:03 (NeBoley.com.ua)
Ускладнення після ліпосакції Ускладнення після ліпосакції
Вакуумна аспірація локальних жирових відкладень - є найбільш популярною і ефективною методикою.
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:11 (NeBoley.com.ua)
Представлений смартфон Ivvi i5 з 3D-екраном Представлений смартфон Ivvi i5 з 3D-екраном
Компанія Ivvi офіційно представила новий смартфон Ivvi i5, який повинен стати більш дешевою альтернативою наявним на ринку флагманів.
Технології 21 квітня 2017, 17:46 (InternetUA)
Бджолина отрута: універсальний засіб від зморшок Бджолина отрута: універсальний засіб від зморшок
Бджолина отрута визнаний нової панацеєю від вікових змін шкіри, пише The Daily Mail. Як показали випробування, отрута здатний активувати вироблен...
Здоров'я 21 квітня 2017, 17:55 (NeBoley.com.ua)
В ялість шкіри: що робити В'ялість шкіри: що робити
В'ялою називають жовтувату бліду шкіру, яка має розширені пори і втратила свою первісну пружність. Така шкіра обвисає, в результаті чого утворюют...
Здоров'я 21 квітня 2017, 19:01 (NeBoley.com.ua)
Звички, які руйнують зуби Звички, які руйнують зуби
Існують корисні звички, які на стані наших зубів позначаються благотворно. Це чистка зубів два рази в день (вранці і ввечері), а також видалення ...
Здоров'я 21 квітня 2017, 19:19 (e-news.com.ua)
Виробник камер Canon хотів купити Apple Виробник камер Canon хотів купити Apple
Іноді буває дуже забавно повернутися в минуле і згадати події кількарічної давнини на технічному ринку.
Технології 21 квітня 2017, 19:41 (InternetUA)
Зміцнюємо кістково-суглобовий систему Зміцнюємо кістково-суглобовий систему
Не секрет, що для збереження здоров'я і функціональності серця, легенів і м'язів необхідна регулярне фізичне навантаження.
Здоров'я 21 квітня 2017, 19:35 (NeBoley.com.ua)
SPA история Мертвого моря SPA история Мертвого моря
Модное слово SPA известно многим, однако точное происхождение его не установлено. Существует две гипотезы по этому вопросу.
Здоров'я 21 квітня 2017, 19:32 (NeBoley.com.ua)
Реальність омолодження: поради Реальність омолодження: поради
З давніх-давен людина шукала засіб, щоб не старіти. Вічна молодість і безсмертя комусь здаються виключно фантастикою. Однак тим, хто ризикнув заг...
Здоров'я 21 квітня 2017, 20:29 (e-news.com.ua)
Юнак «видоїв» із дівчини Вконтакті 16 тисяч гривень і тепер мусить відробити Юнак «видоїв» із дівчини Вконтакті 16 тисяч гривень і тепер мусить відробити
Про те, чим завершилося розслідування обману через соціальну мережу та до якого вироку призвело судове розбирання, розповів прокурор Вінницької м...
Технології 21 квітня 2017, 08:52 (InternetUA)
У складі шампунів знайшли ще один канцероген У складі шампунів знайшли ще один канцероген
Широко застосовується у виробництві косметики, товарів для особистої гігієни та миючих засобів компонент, 1,4-діоксан, як виявилося, може провоку...
Здоров'я 21 квітня 2017, 09:41 (NeBoley.com.ua)
На Львівщині хлопець через Інтернет погрожував дівчині фізичною розправою На Львівщині хлопець через Інтернет погрожував дівчині фізичною розправою
Використовуючи соціальну мережу, зловмисник погрожував дівчині вбивством.
Технології 21 квітня 2017, 09:23 (InternetUA)
Як з електронного гаманця тернополянки зникла кругла сума грошей Як з електронного гаманця тернополянки зникла кругла сума грошей
На лінію «102» надійшло повідомлення від жительки обласного центру. Жінка повідомила, що з її електронного гаманця зникла кругла сума.
Технології 21 квітня 2017, 09:56 (InternetUA)
Samsung показала, як тестують батареї смартфонів на вибухонебезпечність Samsung показала, як тестують батареї смартфонів на вибухонебезпечність
Відгук смартфонів Galaxy Note7 через проблеми з батареями залишив помітний пляма на репутації Samsung. Але до тестування батарей в новітніх гадже...
Технології 21 квітня 2017, 11:32 (InternetUA)
3 правила здорового сну 3 правила здорового сну
Нагадаємо основні правила міцного і здорового нічного відпочинку.
Здоров'я 21 квітня 2017, 11:49 (NeBoley.com.ua)
Вчені представили перші результати пошуку позаземного життя Вчені представили перші результати пошуку позаземного життя
Дослідники виявили 11 ймовірних сигналів діяльності позаземних цивілізацій.
Технології 21 квітня 2017, 14:16 (Зеркало недели)
Ентузіасти перевірили, чи врятує шоколадний заєць скинутий з 30 метрів iPhone Ентузіасти перевірили, чи врятує шоколадний заєць скинутий з 30 метрів iPhone
Черговому тесту на міцність піддали смартфон iPhone 7 - його відправили на висоту в 30 метрів, після чого скинули на асфальт. Метою авторів YouTu...
Технології 21 квітня 2017, 14:40 (InternetUA)
Якісний шампунь - запорука здорових, пишних, сяючих волосся Якісний шампунь - запорука здорових, пишних, сяючих волосся
Догляд за зовнішністю вимагає додаткового часу, зусиль, засобів. Щоб зачіска була ідеальною, потрібно ретельно доглядати за локонами, користувати...
Здоров'я 21 квітня 2017, 14:28 (e-news.com.ua)
Більшість населених планет покриті океанами - вчений Більшість населених планет покриті океанами - вчений
Майже всі подібні планети покриті водою практично повністю.
Технології 21 квітня 2017, 14:57 (Зеркало недели)
6 речей, які ми чекаємо від нового iMac 6 речей, які ми чекаємо від нового iMac
В одному з недавніх інтерв'ю топ-менеджери Apple розповіли про підготовку нової лінійки моноблоків iMac в цьому році. З моменту останнього оновле...
Технології 21 квітня 2017, 15:03 (InternetUA)
Розроблено новий тест по визначенню однієї з причин розвитку високого кров яного тиску Розроблено новий тест по визначенню однієї з причин розвитку високого кров'яного тиску
Групі лікарів з Великобританії вдалося розробити тест, який допоможе діагностувати одну з найбільш поширених виліковних причин високого кров'яног...
Здоров'я 21 квітня 2017, 15:16 (NeBoley.com.ua)
Вчені пов язали вживання солодких напоїв з атрофією мозку Вчені пов'язали вживання солодких напоїв з атрофією мозку
Вживання великої кількості газованих напоїв і соків може привести до серйозних наслідків.
Технології 21 квітня 2017, 15:44 (Зеркало недели)
Вчені спостерігали вибух наднової відразу в чотирьох місцях Вчені спостерігали вибух наднової відразу в чотирьох місцях
Для спостереження за наднової вчені використовували метод гравітаційного лінзування.
Технології 21 квітня 2017, 16:29 (Зеркало недели)
Екстракт броколі здатний подолати ракові пухлини Екстракт броколі здатний подолати ракові пухлини
Речовина, витягнуте з брокколі, може допомогти запобігти виникненню раку молочних залоз, впливаючи на стовбурові клітини раку грудей, які забезпе...
Здоров'я 21 квітня 2017, 16:55 (NeBoley.com.ua)
Магній допоможе заспокоїти нерви й поліпшити роботу головного мозку Магній допоможе заспокоїти нерви й поліпшити роботу головного мозку
Існують вітаміни і мікроелементи, без яких людина прожити не може - наприклад, це всім відомий вітамін С.
Здоров'я 21 квітня 2017, 17:05 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів