Архів новин 

новини: 21 квітня 2017 у рубриці:  

Правозахисник: Дії НАБУ в справі Мартиненко порушують міжнародні стандарти права

Порушення міжнародних стандартів прав людини при затриманні Миколи Мартиненка - "це дуже погана ознака того, що правоохоронні органи фактично продовжують здійснювати незаконні дії". Про це заявив глава правління Української Гельсінської спілки з прав люди...
Політика 22 квітня 2017, 00:00 (glavnoe.ua)

Кінець кар'єри? Ібрагімович вилетів на 9 місяців Кінець кар'єри? Ібрагімович вилетів на 9 місяців
Травма нападника Манчестер Юнайтед Златана Ібрагімовича в поєдинку проти Андерлехта виявилося дуже серйозної.
Футбол 21 квітня 2017, 23:47 (football.ua)
Вибух в Санкт-Петербурзі: в РФ назвали ім я передбачуваного замовника теракту Вибух в Санкт-Петербурзі: в РФ назвали ім'я передбачуваного замовника теракту
Можливий замовник має відношення до війни в Сирії.
Світ 21 квітня 2017, 23:31 (Обозреватель)
Динамо - Шахтар 0: 1 Відео голу і огляд матчу Динамо - Шахтар 0: 1 Відео голу і огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку чемпіонату України між Динамо і Шахтарем.
Футбол 21 квітня 2017, 23:23 (football.ua)
Російський політолог: Погляд через дупу, або Три помилки російських спецслужб Російський політолог: Погляд через дупу, або Три помилки російських спецслужб
Минулого літа майже всі, включаючи розвідників, були впевнені, що на виборах в США переможе Хілларі Клінтон. Була поставлена ??технічна задача: р...
Політика 21 квітня 2017, 23:44 (glavnoe.ua)
Аэропорт  Киев  временно приостановил переговоры с Ryanair 2Аэропорт "Киев" временно приостановил переговоры с Ryanair
Стороны не смогли договориться о цене.
Економіка 21 квітня 2017, 23:45 (Зеркало недели)
Путін вирішив  замутити  ще одну  переможну  війну? Путін вирішив "замутити" ще одну "переможну" війну?
Жителі російського Далекого Сходу вже не перший день помічають поїзди з військовою технікою, що йдуть через Хабаровськ в сторону Приморського кра...
Політика 21 квітня 2017, 22:20 (glavnoe.ua)
Ускладнення після ліпосакції Ускладнення після ліпосакції
Вакуумна аспірація локальних жирових відкладень - є найбільш популярною і ефективною методикою.
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:11 (NeBoley.com.ua)
Догляд за шкірою шиї Догляд за шкірою шиї
Вік жінки краще, ніж паспорт, видає шия. Як би дама не була чудово одягнена, вміло підфарбована і підтягнута, якщо вона не дбає про шиї, то не зм...
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:36 (NeBoley.com.ua)
СПА проти целюліту СПА проти целюліту
Стреси, вагітність, дієти, менопауза і інші етапи в житті залишають слід не тільки в пам'яті жінки, але і на зовнішності. Особливо актуальна проб...
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:30 (e-news.com.ua)
Почеттіно: Історично Тоттенхем знаходиться на одному рівні з Манчестер Юнайтед і Ліверпулем Почеттіно: Історично Тоттенхем знаходиться на одному рівні з Манчестер Юнайтед і Ліверпулем
Менеджер Тоттенхема Маурісіо Почеттіно впевнений, що в плані історії Шпори знаходяться на одному рівні з двома найбільш титулованими клубами Англ...
Футбол 21 квітня 2017, 23:15 (football.ua)
Жінка годувала свою дитину з фалоімітатори Жінка годувала свою дитину з фалоімітатори
Мати замість звичайної соски давала своєму грудному синові секс-іграшку. Поліцейським жінка заявила, що користуватися секс-іграшкою їй рекомендув...
Скандали 21 квітня 2017, 23:12 (Sex-news.ru)
Сахо: Вони не замінять мені того, що відібрали у мене Сахо: Вони не замінять мені того, що відібрали у мене
Захисник Ліверпуля Мамаду Сахо дав відверте інтерв'ю щодо допінгового скандалу, який спалахнув навколо нього напередодні Євро-2016.
Футбол 21 квітня 2017, 23:02 (football.ua)
Монако обскакав Інтер і домовилося з Тілеманс Монако обскакав Інтер і домовилося з Тілеманс
Міланський клуб упустив одну зі своїх трансферних цілей - півзахисника Андерлехта Юрі Тильманса.
Футбол 21 квітня 2017, 23:21 (football.ua)
Для чого застосовуються масла Для чого застосовуються масла
Давайте поговоримо про таких корисних і приємних речовинах, як масла. Щодня ми стикаємося з ними: додаємо в їжу, використовуємо при масажі, бачим...
Здоров'я 21 квітня 2017, 20:53 (NeBoley.com.ua)
Терористи обстріляли Мар їнка з танків і мінометів Терористи обстріляли Мар'їнка з танків і мінометів
Один український військовослужбовець поранений.
Україна 21 квітня 2017, 20:50 (Зеркало недели)
Курс гривні на міжбанку зміцнився до 26,72 грн / долар Курс гривні на міжбанку зміцнився до 26,72 грн / долар
Національна валюта продовжує зміцнюватися після отримання мільярда від МВФ. НБУ на ринок не виходив.
Економіка 21 квітня 2017, 21:08 (Зеркало недели)
У Мережі оприлюднили перші офіційні фото нового сезону  Ігри престолів У Мережі оприлюднили перші офіційні фото нового сезону "Ігри престолів"
На знімках присутні найвідоміші персонажі серіалу.
Світські хроніки 21 квітня 2017, 21:05 (ТСН.ua)
Кін: Моуріньо вбив останній цвях в труну Руні Кін: Моуріньо вбив останній цвях в труну Руні
Легенда Манчестер Юнайтед Рой Кін вважає, що кар'єра нападника Вейна Руні на Олд Траффорд закінчена.
Футбол 21 квітня 2017, 21:27 (football.ua)
Бутрагеньо: Атлетіко - найскладніший суперник Бутрагеньо: Атлетіко - найскладніший суперник
Директор мадридського Реала зі зв'язків з громадськістю Еміліо Бутрагеньо поділився думкою про суперника по 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 21 квітня 2017, 21:22 (football.ua)
Каже по фєнє, сидить навпочіпки? Росія визначилася з новим постпредом при ООН Каже по фєнє, сидить навпочіпки? Росія визначилася з новим постпредом при ООН
Стало відомо, хто може замінити на посаді Віталія Чуркіна.
Світ 21 квітня 2017, 21:18 (Обозреватель)
Проблема утилізації львівського сміття вирішена, - Гройсман Проблема утилізації львівського сміття вирішена, - Гройсман
У місті Львів на даному етапі вже підписаний спеціальний Меморандум, що дає можливість вирішити проблему зі сміттям.
Політика 21 квітня 2017, 21:10 (УРА-Информ)
Антирейтинг Трампа б є рекорди Антирейтинг Трампа б'є рекорди
Перші три місяці його президентства отримали схвалення лише у 41 відсотки американців. При цьому свої п'ять відсотків вніс ракетний удар по Сирії...
Політика 21 квітня 2017, 21:08 (YTPO.ru)
Як зробити косметичний лід Як зробити косметичний лід
Відомо, що застосування льоду в косметичних цілях дає хороший ефект. По-перше, лід допомагає підбадьоритися і прогнати сон, по-друге, це чудовий ...
Здоров'я 21 квітня 2017, 21:41 (e-news.com.ua)
Моуріньо: Рашфорд не варто опускатися на рівень нижче Моуріньо: Рашфорд не варто опускатися на рівень нижче
Наставник МЮ продовжує виступати проти присутності нападника Маркуса Рашфорд в молодіжній збірній Англії.
Футбол 21 квітня 2017, 21:33 (football.ua)
Серотонін стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин Серотонін стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин
Серотонін, відомий як гормон щастя, стимулює рубцювання печінки, але заважає відновленню робочих клітин цього органу.
Здоров'я 21 квітня 2017, 22:03 (NeBoley.com.ua)
Російський експерт розповів, як Путін сам прискорить розпад Росії Російський експерт розповів, як Путін сам прискорить розпад Росії
Російський політолог, професор, керівник експертної групи «СОВА» і член громадської ради Будинку вільної Росії в Києві Михайло Сава вважає, що об...