Архів новин

новини: 11 січня 2021 у рубриці:

Прем'єр-ліга змінила розклад матчів через коронавируса в одному з клубів: найближчий графік АПЛ

Новий розклад матчів АПЛ 12 - 21 січень.
Спорт 11 січня 2021, 22:40 (ТСН.ua)

Моуріньо потрібен Мілітан Моуріньо потрібен Мілітан
Головний тренер "
Футбол 11 січня 2021, 22:38 (football.ua)
Армінія обіграла Герту і покинула зону вильоту Армінія обіграла Герту і покинула зону вильоту
У 15-му турі чемпіонату Німеччини Герта невдало з'їздила в Білефельд.
Футбол 11 січня 2021, 03:53 (football.ua)
Циганков: Хочемо в 2021 році виграти чемпіонат і, сподіваюся, у нас це вийде Циганков: Хочемо в 2021 році виграти чемпіонат і, сподіваюся, у нас це вийде
Футболіст підвів підсумки минулого року.
Футбол 11 січня 2021, 04:58 (football.ua)
Диба та Маккені отримали травми в першому таймі матчу проти Сассуоло Диба та Маккені отримали травми в першому таймі матчу проти Сассуоло
Футболістів замінили в першій половині поля.
Футбол 11 січня 2021, 06:01 (football.ua)
Фіорентина - Кальярі 1: 0 Відео голу і огляд матчу Фіорентина - Кальярі 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу Серії А.
Футбол 11 січня 2021, 19:14 (football.ua)
Динамо вийшло з відпустки і успішно здали тести на COVID-19 Динамо вийшло з відпустки і успішно здали тести на COVID-19
З 11 січня лідер чемпіонату України приступить до тренувань.
Футбол 11 січня 2021, 02:51 (football.ua)
Буяльський: Зимова перерва провів без навантажень, щоб ребро зрослося Буяльський: Зимова перерва провів без навантажень, щоб ребро зрослося
Футболіст розповів, як відчуває себе в процесі відновлення.
Футбол 11 січня 2021, 01:44 (football.ua)
Трансферна бомба:  Трансферна бомба: "
Перехід під Луческу?
Спорт 11 січня 2021, 02:49 (ТСН.ua)
Девайн став наймолодшим гравцем і автором гола в історії Тоттенхема Девайн став наймолодшим гравцем і автором гола в історії Тоттенхема
Альфі Девайн в кубковому матчі проти Марін встановив два рекорди Тоттенхема.
Футбол 11 січня 2021, 00:41 (football.ua)