Архів новин 

новини: 30 січня 2022 у рубриці:  

Воротар Металіста 1925: Ми на зборі під навантаженнями, результат – не головне

Кіпер оцінив підготовку команди до Прем'єр-ліги.
Футбол 30 січня 2022, 23:42 (football.ua)

Сенат США готує санкції проти Росії до вторгнення в Україну Сенат США готує санкції проти Росії до вторгнення в Україну
Росія вже достатньо зробила для запровадження обмежень.
Світ 30 січня 2022, 23:40 (Зеркало недели)
Ефективні засоби проти грибка Ефективні засоби проти грибка
Грибкові захворювання нігтів, вони ж оніхомікози, зустрічаються дуже часто, причому іноді людина може протягом тривалого часу не підозрювати, що ...
Здоров'я 30 січня 2022, 22:31 (e-news.com.ua)
17-річна школярка змусила Дорофєєву телефонувати чоловіку, а Полякову – доньці 17-річна школярка змусила Дорофєєву телефонувати чоловіку, а Полякову – доньці
Володимир та Маша допомагали Маші Сур визначитися з тренером.
Світські хроніки 30 січня 2022, 22:42 (ТСН.ua)
Лавриненко: Інгульцеві потрібне посилення в групу атаки Лавриненко: Інгульцеві потрібне посилення в групу атаки
Наставник петровського клубу не виключив кадрових змін у своїй команді до закриття трансферного вікна.
Футбол 30 січня 2022, 20:20 (football.ua)
Діавара вкотре відмовився залишати Рому Діавара вкотре відмовився залишати Рому
Гвінейський півзахисник руйнує зимові трансферні плани "
Футбол 30 січня 2022, 20:16 (football.ua)
Офіційно: Бруну Гімарайнш - гравець Ньюкасла Офіційно: Бруну Гімарайнш - гравець Ньюкасла
Бразильський центральний півзахисник допомагатиме "
Футбол 30 січня 2022, 20:14 (football.ua)
Манчестер Юнайтед отстранил Гринвуда от тренировок 2Манчестер Юнайтед отстранил Гринвуда от тренировок
Клуб запретил игроку тренироваться с основой после скандала.
Футбол 30 січня 2022, 18:20 (football.ua)
У чому різниця між криптовалютними біржами У чому різниця між криптовалютними біржами
Зараз уже можна з упевненістю говорити про те, що криптовалюти міцно увійшли в наше життя і використовуються як звичайні фінансові інструменти дл...
Економіка 30 січня 2022, 21:24 (vvnews.info)
Народні засоби для здоров я зубів Народні засоби для здоров'я зубів
Народна медицина пропонує дуже багато засобів для підтримки здоров'я, які не набагато слабші за медикаментозні препарати, виготовлені фармацевтич...
Здоров'я 30 січня 2022, 06:32 (e-news.com.ua)
Мільйон біженців з України чекає на Польщу, у разі вторгнення Росії Мільйон біженців з України чекає на Польщу, у разі вторгнення Росії
За заявою польських чиновників, Польща надасть усю необхідну допомогу.
Політика 30 січня 2022, 04:25 (Зеркало недели)
Суарес хоче підписати новий контракт із Атлетико Суарес хоче підписати новий контракт із Атлетико
Футболіст має намір продовжити виступи в Іспанії.
Футбол 30 січня 2022, 05:30 (football.ua)
Названо овочі, що збільшують ризик раку шлунка Названо овочі, що збільшують ризик раку шлунка
Рак залишається основною причиною смертності людей. Згідно з дослідженням організації боротьби з раком World Cancer Research Fund, деякі види ово...
Здоров'я 30 січня 2022, 07:42 (NeBoley.com.ua)
У РФ створять реєстр  У РФ створять реєстр "
Путін доручив адміністрації розглянути ідею створення «саморегульованого реєстру токсичного контенту». Інформація про це опублікована на сайті Кр...
Суспільство 30 січня 2022, 07:40 (glavnoe.ua)
Трубін: Шахтарю не вистачає Траоре Трубін: Шахтарю не вистачає Траоре
Футболіст продовжує заліковувати травму.
Футбол 30 січня 2022, 08:51 (football.ua)
Щоб забути про тиск потрібно взяти жменю насіння кропу Щоб забути про тиск потрібно взяти жменю насіння кропу
Через тиждень будете здорові! Щоб забути про тиск потрібно взяти жменю насіння кропу. Через тиждень будете здорові! Високий тиск прийде в норму...
Здоров'я 30 січня 2022, 07:09 (e-news.com.ua)
Тоттенхем візьме Кулусевський в оренду з правом викупу Тоттенхем візьме Кулусевський в оренду з правом викупу
Для повноцінного переходу гравця буде необхідно дотримуватися певних умов.
Футбол 30 січня 2022, 09:52 (football.ua)
Кілька продуктів стануть у нагоді за наявності алергії Кілька продуктів стануть у нагоді за наявності алергії
Алергікам варто звернути увагу на певні продукти, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka. net Ці кілька проду...
Здоров'я 30 січня 2022, 09:02 (e-news.com.ua)
Новий метод лікування раку крові показав перспективні результати Новий метод лікування раку крові показав перспективні результати
Інноваційний спосіб лікування раку використовують сучасні медики. Суть методу полягає у заборі з крові онкологічних лейкоцитарних клітин, що моди...
Технології 30 січня 2022, 11:02 (e-news.com.ua)
Синоптики попереджають про хуртовини і сильний вітер Синоптики попереджають про хуртовини і сильний вітер
У західних областях пориви вітру 25 м/с.
Україна 30 січня 2022, 12:12 (Зеркало недели)
Ягоди, горіхи, шпинат та зелень допоможуть упоратися зі стресом Ягоди, горіхи, шпинат та зелень допоможуть упоратися зі стресом
Згідно з дослідженням американських психологів, вживання какао, ягід, шпинату, горіхів, персиків, насіння соняшника допоможе людям впоратися з пі...
Здоров'я 30 січня 2022, 14:45 (e-news.com.ua)
Казахстан - Украина: где смотреть и ставки букмекеров на четвертьфинал футзального Евро-2022 3Казахстан - Украина: где смотреть и ставки букмекеров на четвертьфинал футзального Евро-2022
Команда Александра Косенко в Амстердаме сразится за путевку в 1/2 финала континентального первенства.
Спорт 30 січня 2022, 14:41 (ТСН.ua)
Дієтолог назвала найкорисніший сезонний фрукт Дієтолог назвала найкорисніший сезонний фрукт
Гранат ще з давніх часів використовувався як лікарський засіб, тому що містить цілу низку корисних інгредієнтів..
Здоров'я 30 січня 2022, 17:01 (NeBoley.com.ua)
Усик сыграет за украинский футбольный клуб в товарищеском турнире 2Усик сыграет за украинский футбольный клуб в товарищеском турнире
Украинский чемпион мира по боксу решил попробовать себя в футболе.
Спорт 30 січня 2022, 17:42 (Зеркало недели)
Хмара тегів