Архів новин 

новини: 1 січня 2022 у рубриці:  

Надлишок інформації на етикетках заважає харчуватися правильно, вважають вчені

Етикетки від багатьох продуктів містять надто багато інформації, вважають дослідники з Університету Бірмінгема. В результаті покупець плутається і не може зробити правильний вибір на користь здорової їжі. Число калорій, цукру, різних жирів лише збиває лю...
Здоров'я 01 січня 2022, 23:45 (e-news.com.ua)

У Києві розпочався факельний марш до дня народження Бандери У Києві розпочався факельний марш до дня народження Бандери
Жителі та гості столиці рухаються із парку Шевченка до Майдану Незалежності.
Україна 01 січня 2022, 22:42 (Зеркало недели)
Хаві вірить у продовження контракту з Дембеле Хаві вірить у продовження контракту з Дембеле
Іспанський тренер, як і раніше, хоче зберегти француза.
Футбол 01 січня 2022, 20:31 (football.ua)
В Киеве прошло факельное шествие ко дню рождения Степана Бандеры В Киеве прошло факельное шествие ко дню рождения Степана Бандеры
В Киеве прошло факельное шествие, посвященное 113-й годовщине со дня рождения Степана Бандеры — руководителя Организации украинских националистов.
Суспільство 01 січня 2022, 21:11 (glavnoe.ua)
Трансфер Миколенко — в ТОП-3 самых прибыльных продаж Динамо Трансфер Миколенко — в ТОП-3 самых прибыльных продаж Динамо
Переход украинского защитника принес киевскому клубу хороший заработок.
Футбол 01 січня 2022, 21:18 (football.ua)
Користь калланетики для здоров я Користь калланетики для здоров'я
Калланетика – методика, розроблена в 1960-х роках американкою Каллан Пінкней, у якої хронічно хворіли спина та суглоби. Завдяки самостійно розроб...
Спорт 01 січня 2022, 08:24 (e-news.com.ua)
Шоколад та м ясо знищують психіку людини Шоколад та м'ясо знищують психіку людини
До дивовижного висновку дійшли дослідники з Іспанії. Вони встановили, що надмірне вживання м'ясних продуктів та шоколаду негативно позначається ...
Здоров'я 01 січня 2022, 10:38 (e-news.com.ua)
Тайський масаж: все, що потрібно знати про процедуру Тайський масаж: все, що потрібно знати про процедуру
Масаж – процедура, яка має цілу низку позитивних моментів для організму людини, а якщо йдеться про тайський його варіант, то всі ці «позитивне» м...
Здоров'я 01 січня 2022, 15:03 (NeBoley.com.ua)
Українці в Англії – про тих, хто вже бував на місці Віталія Миколенко Українці в Англії – про тих, хто вже бував на місці Віталія Миколенко
Football.ua підготував відео з приводу переходу захисника Динамо про виступ українських футболістів в чемпіонаті Англії.
Футбол 01 січня 2022, 14:31 (football.ua)
The Guardian розповідає, як вийти із «зони комфорту» та подолати свої страхи The Guardian розповідає, як вийти із «зони комфорту» та подолати свої страхи
Зіткнення зі страхами може підвищити вашу впевненість.
Світ 01 січня 2022, 16:08 (Зеркало недели)
Франція очолила Раду ЄС Франція очолила Раду ЄС
Макрон планує ініціювати реформу Шенгенської зони.
Світ 01 січня 2022, 17:13 (Зеркало недели)
М ясо та рак: коментарі експерта М'ясо та рак: коментарі експерта
Якщо ви любитель м'яса, то вам буде неприємно почути цю новину, як передає Інтернет-видання для дівчат та жінок від 14 до 35 років.. net На почат...
Здоров'я 01 січня 2022, 19:24 (e-news.com.ua)
Качараба: Я дуже радий продовжити співпрацю зі Славією Качараба: Я дуже радий продовжити співпрацю зі Славією
Футболіст поставив підпис під новим контрактом.
Футбол 01 січня 2022, 00:52 (football.ua)
РФ збирається створити в окупованому Криму новий військовий полігон РФ збирається створити в окупованому Криму новий військовий полігон
Країна-агресор у 2022 році планує активно підвищувати рівень бойової підготовки.
Політика 01 січня 2022, 04:01 (Зеркало недели)
Холодна краса: поради Холодна краса: поради
Отже, косметичний лід може:. Омолоджувати шкіру Охолоджуючи шкіру, лід сприяє притоку крові, покращує обмін речовин, звужує пори та дарує вам пр...