Архів новин 

новини: 22 березня 2021 у рубриці:  

Масаж для 2 місячної дитини: практичні поради

Дитячий масаж стає все більш і більш популярним, так як його переваги стають все більш очевидними. Дитячий масаж застосовується батьками для того, щоб сприяти поліпшенню сну і рухових навичок дитини. Також він допомагає зняти коліки і прибрати здуття живо...
Здоров'я 22 березня 2021, 23:12 (e-news.com.ua)

ООН склала рейтинг найщасливіших країн світу. Україна на 110-му місці ООН склала рейтинг найщасливіших країн світу. Україна на 110-му місці
Організація об'єднаних націй оприлюднила Всесвітня доповідь щастя, в якому складається рейтинг найщасливіших країн світу. Перше місце зайняла Фін...
Світ 22 березня 2021, 18:52 (e-news.com.ua)
Стало відомо, як буде працювати громадський транспорт в Києві на час карантину Стало відомо, як буде працювати громадський транспорт в Києві на час карантину
У Києві громадський транспорт працюватиме і під час обмежень " Але будуть дотримуватися всіх вимог карантину.
Суспільство 22 березня 2021, 19:57 (glavnoe.ua)
Малиновський потрапив в команду тижні Серії А за версією WhoScored Малиновський потрапив в команду тижні Серії А за версією WhoScored
Українець відзначився голом і гольовою передачею в матчі з Вероною.
Футбол 22 березня 2021, 19:54 (football.ua)
Долина нарцисів і стародавні артефакти: фото дня Долина нарцисів і стародавні артефакти: фото дня
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 22 березня 2021 року.
Події 22 березня 2021, 21:03 (Корреспондент.net)
Названий несподіваний фактор набору ваги Названий несподіваний фактор набору ваги
Поява вісцерального жиру пов'язано з порушеннями режиму сну, причому, як з недосипанням, так і навпаки.
Здоров'я 22 березня 2021, 12:27 (Корреспондент.net)
У Польщі автобус з українцями потрапив у ДТП У Польщі автобус з українцями потрапив у ДТП
kat. jpg Близько опівночі в Польщі на території Підкарпатського воєводства автобус з українцями потрапив в аварію. В результаті інциденту загинул...
Катастрофи 22 березня 2021, 14:34 (Електронні Вісті)
Ребров - про роль Харатін в збірній України: Все залежить від його функцій на поле Ребров - про роль Харатін в збірній України: Все залежить від його функцій на поле
Наставник угорського Ференцвароша висловився з приводу здібностей його підопічного замінити Тараса Степаненко.
Футбол 22 березня 2021, 15:39 (football.ua)
Кабмин рекомендует министертсвам и ведомствм перейти на дистанционную работу 2Кабмин рекомендует министертсвам и ведомствм перейти на дистанционную работу
kabm. jpg Кабинет Министров рекомендует министерствам и ведомствам перейти на дистанционную работу в связи с отнесением Киева к "красной" зоне эп...
Суспільство 22 березня 2021, 13:51 (Електронні Вісті)
Світова економіка відновлюється швидше прогнозів - МВФ Світова економіка відновлюється швидше прогнозів - МВФ
mvf. jpg Економіка в усіх країнах світу відновлюється швидше, ніж прогнозувалося раніше. Про це заявила перший заступник глави Міжнародного валют...
Бізнес 22 березня 2021, 16:43 (Електронні Вісті)
Зеленский подписал закон о создании Бюро экономической безопасности Зеленский подписал закон о создании Бюро экономической безопасности
zel. jpg Президент Владимир Зеленский подписал Закон "О Бюро экономической безопасности Украины" No 1150-IX, который Верховная Рада приняла 28 ян...
Суспільство 22 березня 2021, 14:52 (Електронні Вісті)
Байден відмовився від переговорів з Путіним Байден відмовився від переговорів з Путіним
Американська сторона не підтримала пропозицію президента Росії Володимира Путіна про проведення розмови з Президентом США Джо Байденом 19 або 22 ...
Політика 22 березня 2021, 17:46 (glavnoe.ua)
Дешам - про Зідана: Не виключено, що одного разу він зможе змінити мене Дешам - про Зідана: Не виключено, що одного разу він зможе змінити мене
Французький фахівець висловився про наставника "
Футбол 22 березня 2021, 00:03 (football.ua)
Мед і муміє при циститі Мед і муміє при циститі
Цистит - запалення сечового міхура. У дорослих людей цистит зазвичай викликає часте і хворобливе сечовипускання. Характер болю описується як відч...
Здоров'я 22 березня 2021, 01:05 (e-news.com.ua)
Дубль Мертенса приніс Наполі перемогу над Ромою Дубль Мертенса приніс Наполі перемогу над Ромою
Підопічні Паулу Фонсека витратили весь атакуючий потенціал на ігри проти Шахтаря.
Футбол 22 березня 2021, 02:13 (football.ua)
 Голос країни-11 : Надежда Мейхер покинула вокальный проект "Голос країни-11": Надежда Мейхер покинула вокальный проект
Артистка отказалась от участия в шоу.
Світські хроніки 22 березня 2021, 00:20 (ТСН.ua)
На Рівненщині четверо підлітків госпіталізували з отруєнням наркотиками На Рівненщині четверо підлітків госпіталізували з отруєнням наркотиками
У Рівненській області неповнолітні хлопці вживали амфетамін і метадон на вечірці, що стало причиною важких отруєнь і госпіталізацій. Один з них з...
Події 22 березня 2021, 09:04 (glavnoe.ua)
Топ-5 лучших бюджетных масок для лица, которые действительно работают Топ-5 лучших бюджетных масок для лица, которые действительно работают
Рубрика «дожить до зарплаты» снова в эфире: сегодня расскажем о бюджетных масках для лица, способных решить множество бьюти-проблем, начиная от т...
Здоров'я 22 березня 2021, 00:38 (NeBoley.com.ua)
Неожиданный дуэт и разъяренная Кароль: как прошел второй эфир  боев  на  Голосі країни-11 Неожиданный дуэт и разъяренная Кароль: как прошел второй эфир "боев" на "Голосі країни-11"
Также эфир запомнился выступлением солиста группы "Сальто назад" и Александры Ганапольской.
Світські хроніки 22 березня 2021, 00:43 (ТСН.ua)
Експерти: час доби впливає на ризик розвитку захворювань Експерти: час доби впливає на ризик розвитку захворювань
Вчені знайшли взаємозв'язок між часом доби і ймовірністю розвитку деяких патологій. В основному організм людини вразливий до інфекцій у вечірній ...
Здоров'я 22 березня 2021, 10:12 (e-news.com.ua)
Селезньов: Костишин поставив ультиматум президенту - або він, або я Селезньов: Костишин поставив ультиматум президенту - або він, або я
Нападаючий Колоса Євген Селезньов повідомив нову інформацію про своє відлучення від роботи з командою.
Футбол 22 березня 2021, 11:19 (football.ua)
ЄС не має потреби у вакцині  ЄС не має потреби у вакцині "
Єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон заявив, що Європі не знадобиться російська вакцина від коронавируса "