Архів новин 

новини: 17 березня 2021 у рубриці:  

Біллі Айлиш перефарбувалася в блондинку

Співачка приголомшила кардинальною зміною іміджу.
Світські хроніки 17 березня 2021, 23:13 (ТСН.ua)

Громадяни Білорусі все частіше потрапляють в кримінальну статистику німецької поліції Громадяни Білорусі все частіше потрапляють в кримінальну статистику німецької поліції
Крадіжка в торгових точках і порушення приписів міграційного законодавства - два самих " Про це повідомило МВС ФРН у відповідь на запит Deutsche ...
Події 17 березня 2021, 21:06 (glavnoe.ua)
Ніна Коломійцева: планка для схуднення - поради для початківців Ніна Коломійцева: планка для схуднення - поради для початківців
Планка - воістину унікальна вправа. Прийшло воно в життя сучасної людини з йоги.
Здоров'я 17 березня 2021, 17:38 (NeBoley.com.ua)
Лейпциг перебуває на просунутій стадії переговорів з  Лейпциг перебуває на просунутій стадії переговорів з "
Мохамед Сімакан з Страсбур повинен замінити Дайота Упамекано, який влітку стане гравцем Баварії.
Футбол 17 березня 2021, 19:57 (football.ua)
Молодость можно продлить без пластических операций: что это за метод и сколько стоит Молодость можно продлить без пластических операций: что это за метод и сколько стоит
Всегда выглядеть на восемнадцать – мечта едва ли не каждой женщины. И чтобы сохранить молодость, оказывается, совсем не обязательно идти к пласти...
Здоров'я 17 березня 2021, 20:55 (NeBoley.com.ua)
Ученики 5-11 классов школ Харьковской области переходят на  дистанционку 2Ученики 5-11 классов школ Харьковской области переходят на "дистанционку"
Харьковская областная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций приняла решение о переводе 5-11 классов ...
Суспільство 17 березня 2021, 20:58 (glavnoe.ua)
Рамос: Аталанта хотіла пресингувати, але ми зуміли відразу взяти гру під свій контроль Рамос: Аталанта хотіла пресингувати, але ми зуміли відразу взяти гру під свій контроль
Іспанець прокоментував перемогу в єврокубковому поєдинку.
Футбол 17 березня 2021, 13:18 (football.ua)
Здорове харчування на весь період вагітності Здорове харчування на весь період вагітності
Яким же має бути харчування майбутньої мами? Які небезпеки підстерігають жінку і дитину в ці найважливіші дев'ять місяців? Всі сучасні наукові р...
Здоров'я 17 березня 2021, 14:24 (e-news.com.ua)
В Киеве продолжает расти заболеваемость COVID-19 В Киеве продолжает расти заболеваемость COVID-19
kev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 16 марта увеличилось по сравнению с предыдущими сутками на 1121 человека...
Здоров'я 17 березня 2021, 13:23 (Електронні Вісті)
Футболістка року-2019 - про рівну оплату праці: Ми досягаємо результатів і розважає народ, але не отримуємо за це співмірні з Футболістка року-2019 - про рівну оплату праці: Ми досягаємо результатів і розважає народ, але не отримуємо за це співмірні з
Одна з культових ісполнітелец американської збірної в черговий раз підняла на обговорення важливе питання.
Футбол 17 березня 2021, 15:31 (football.ua)
В Раде задымился пульт для голосования 3В Раде задымился пульт для голосования
pult. jpg В Верховной Раде задымился пульт для голосования у нардепа из фракции Голос Леси Василенко, сообщает в Telegram нардеп из Евросолидарно...
Суспільство 17 березня 2021, 14:23 (Електронні Вісті)
Зеленский назначил Игоря Брусило заместителем руководителя Офиса президента Зеленский назначил Игоря Брусило заместителем руководителя Офиса президента
zam. jpg Президент Владимир Зеленский назначил Игоря Брусило заместителем руководителя Офиса президента. читать дальше
Суспільство 17 березня 2021, 14:24 (Електронні Вісті)
У Харкові почалася масштабна реконструкція Кільцевої дороги У Харкові почалася масштабна реконструкція Кільцевої дороги
Секретар міської ради Ігор Терехов сьогодні, 17 березня, проінспектував хід виконання ремонтних робіт на харківській окружній дорозі, передає пре...
Політика 17 березня 2021, 16:34 (glavnoe.ua)
УАФ не видит нарушений в деятельности Лучано Лучи 2УАФ не видит нарушений в деятельности Лучано Лучи
Руководители украинского футбола не намерены расследовать деятельность председателя судейского комитета.
Футбол 17 березня 2021, 17:22 (football.ua)
Як постройнеть до літа: покрокова інструкція Як постройнеть до літа: покрокова інструкція
Як зробити фігуру стрункішою до літнього періоду без шкоди для здоров'я. Попереду сезон відпусток, і краще завчасно почати приводити себе в поряд...
Здоров'я 17 березня 2021, 04:37 (e-news.com.ua)
Страви з пророшенной пшениці для профілактики хвороб дитини до його народження Страви з пророшенной пшениці для профілактики хвороб дитини до його народження
Бутербродная маса з пророщеної пшениці Пророслу пшеницю подрібнюють в міксері, додають рослинне масло, сіль, часник, все ретельно збивають. У го...
Здоров'я 17 березня 2021, 01:23 (e-news.com.ua)
Названі продукти, що негативно впливають на здоров я шкіри Названі продукти, що негативно впливають на здоров'я шкіри
Акне, висипання, лущення, сухість і інші проблеми шкіри часто пов'язані з харчуванням. Про те, що потрібно виключити з раціону, щоб підтримувати ...
Здоров'я 17 березня 2021, 03:33 (e-news.com.ua)
Дієтолог нагадала, чому важливо не виключати жири з раціону Дієтолог нагадала, чому важливо не виключати жири з раціону
Схуднути можна не виключаючи жири, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net У суспільстві існує міф, що д...
Здоров'я 17 березня 2021, 02:28 (e-news.com.ua)
Чим небезпечна сидяча робота для здоров я Чим небезпечна сидяча робота для здоров'я
Багато людей зайняті на сидячих роботах, і питання впливу роботи на їхнє здоров'я і самопочуття вельми і вельми актуальний. Це відноситься до вод...
Здоров'я 17 березня 2021, 05:41 (e-news.com.ua)
Манчестер Сіті - Боруссія М 2: 0 Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Боруссія М 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 17 березня 2021, 06:46 (football.ua)
Манчестер Сіті - третя команда за тривалістю сухої серії в історії ЛЧ Манчестер Сіті - третя команда за тривалістю сухої серії в історії ЛЧ
Команда Хосепа Гвардіоли зберігає свої ворота на замку в семи матчах поспіль.
Футбол 17 березня 2021, 07:55 (football.ua)
Гвардіола обійшов Моурінью за кількістю перемог в Лізі чемпіонів Гвардіола обійшов Моурінью за кількістю перемог в Лізі чемпіонів
Іспанський фахівець займає четверте місце в історії турніру за перемогами в якості наставника.
Футбол 17 березня 2021, 07:52 (football.ua)
Зоммер: Виліт Боруссії М з Ліги чемпіонів вважаю справедливим і закономірним Зоммер: Виліт Боруссії М з Ліги чемпіонів вважаю справедливим і закономірним
Голкіпер німецького клубу поділився враженням від невдалого завершення його командою двохматчевої дуелі проти Манчестер Сіті.
Футбол 17 березня 2021, 11:10 (football.ua)
Стали відомі нові дані про шкоду газованих напоїв на імунну систему Стали відомі нові дані про шкоду газованих напоїв на імунну систему
Багатьом відомо, що сода не надто корисна для організму людини. І справа тут не в придбанні зайвих кілограмів і проблем з серцем. Ваша імунна сис...