Архів новин 

новини: 13 березня 2021 у рубриці:  

Ворскла - Дніпро-1 0: 1 Відео голу і огляд матчу

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату України.
Футбол 13 березня 2021, 23:10 (football.ua)

На матч Україна - Казахстан призначена словенська бригада арбітрів На матч Україна - Казахстан призначена словенська бригада арбітрів
Суперники зустрінуться в третьому турі відбіркового етапу ЧС-2022.
Футбол 13 березня 2021, 22:05 (football.ua)
Терміни введення і норми споживання продуктів харчування дітям від року до трьох років Терміни введення і норми споживання продуктів харчування дітям від року до трьох років
Одним з найбільш потрібних для дітей продуктів є молоко. Діти перших місяців життя повністю перебувають на молочному харчуванні, отримуючи на до...
Здоров'я 13 березня 2021, 20:57 (e-news.com.ua)
Гол Мілівоєвіч з пенальті приніс перемогу Пелас над Вест Бромвіч Гол Мілівоєвіч з пенальті приніс перемогу Пелас над Вест Бромвіч
Завершився черговий поєдинок 28-го туру АПЛ.
Футбол 13 березня 2021, 20:52 (football.ua)
Дніпро-1 в меншості мінімально обіграв Ворсклу Дніпро-1 в меншості мінімально обіграв Ворсклу
Напружений поєдинок супроводжувався лише одним голом - блискучим дальнім ударом відзначився нападник Артем Довбік.
Футбол 13 березня 2021, 20:50 (football.ua)
Моуріньо: Арсенал відстає від нас на сім очок, тому мене мало цікавить їх поточний стан справ Моуріньо: Арсенал відстає від нас на сім очок, тому мене мало цікавить їх поточний стан справ
Наставник Тоттенхема поділився своїми очікуваннями від майбутнього дербі проти Арсеналу.
Футбол 13 березня 2021, 15:05 (football.ua)
Користь супів на рибному бульйоні для дітей Користь супів на рибному бульйоні для дітей
Бульйон рибнийРибу нарізають на шматки, дрібну - можна цілком, ретельно промивають у холодній воді, опускають в каструлю з холодною водою і довод...
Здоров'я 13 березня 2021, 14:00 (e-news.com.ua)
Дитячі розвиваючі ігри в 5 років для розвитку логіки, мислення і фантазії Дитячі розвиваючі ігри в 5 років для розвитку логіки, мислення і фантазії
При виборі розвиваючих ігор для дітей 5 років дорослі повинні враховувати рівень розвитку пізнавальних можливостей і психічних процесів, а також ...
Здоров'я 13 березня 2021, 17:15 (e-news.com.ua)
Когут повернувся до стартового складу Дніпра-1 на гру проти Ворскли Когут повернувся до стартового складу Дніпра-1 на гру проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 18-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють полтавська Ворскла і дніпровський Дніпро-1.
Футбол 13 березня 2021, 18:28 (football.ua)
В Харькове 13 журналистов и общественных деятелей вакцинировались от COVID-19 В Харькове 13 журналистов и общественных деятелей вакцинировались от COVID-19
13 марта прививки вакциной Covishield на базе Харьковской областной клинической больницы получили 70 человек, среди которых 13 - журналисты ТРК «...
Здоров'я 13 березня 2021, 17:22 (glavnoe.ua)
Кращі способи лікування фарингіту в домашніх умовах Кращі способи лікування фарингіту в домашніх умовах
Народні методи лікування фарингіту допомагають не гірше таблеток. Насамперед при прояві характерних симптомів захворювання горла, що супроводжуют...
Здоров'я 13 березня 2021, 19:37 (e-news.com.ua)
Азартні ігри: дуже стильний манікюр на весну 2021 Азартні ігри: дуже стильний манікюр на весну 2021
Ми вже знайомили тебе з впізнаваним стилем робіт нейл-артиста Бетіна Голдштейн, з якою співпрацюють Chanel, якій довіряють голлівудські зірки.
Здоров'я 13 березня 2021, 20:42 (NeBoley.com.ua)
Зеленський підписав закон, що забороняє спалювати суху траву в лісах і біля водойм Зеленський підписав закон, що забороняє спалювати суху траву в лісах і біля водойм
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання п...
Політика 13 березня 2021, 00:59 (glavnoe.ua)
Все ще тривають інтенсивні обстріли окупантів на Донбасі Все ще тривають інтенсивні обстріли окупантів на Донбасі
Протягом поточної доби, 12 березня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню. Бойових втр...
Події 13 березня 2021, 06:16 (glavnoe.ua)
Для боротьби з дитячим суїцидом потрібна системна робота, - Геращенко Для боротьби з дитячим суїцидом потрібна системна робота, - Геращенко
Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі програми «Право на владу» заявив, що найбільшу небезпеку для дитини становлят...
Події 13 березня 2021, 04:07 (glavnoe.ua)
СБУ почала розслідувати обставини підписання і ратифікації  СБУ почала розслідувати обставини підписання і ратифікації "
Головне слідче управління Служби безпеки України початок досудове розслідування за фактом вчинення державної зради в період з 2008 по 2010 роки. ...
Події 13 березня 2021, 06:15 (glavnoe.ua)
На Харківщині поліція зловила  На Харківщині поліція зловила "
Як повідомили правоохоронці, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння і зробив неправдиве повідомлення через розбіжності з оточуючими і б...
Події 13 березня 2021, 05:11 (glavnoe.ua)
Ректор вузу на Черкащині хотів хабар за передачу землі університету Ректор вузу на Черкащині хотів хабар за передачу землі університету
Служба безпеки України викрила тимчасово виконуючого обов'язки ректора одного з університетів в Черкаській області на отриманні хабара за угоду з...
Події 13 березня 2021, 07:28 (glavnoe.ua)
Термін придатності вакцини Covishield, яку привезли в Україну, закінчується в кінці червня Термін придатності вакцини Covishield, яку привезли в Україну, закінчується в кінці червня
Півмільйона доз індійської вакцини Covishield, які прибули в Україну 23 лютого як аналог препарату AstraZeneca, необхідно використовувати до закі...
Суспільство 13 березня 2021, 01:57 (glavnoe.ua)
Зеленський підписав закон про кримінальну відповідальність за сексуальне домагання до дітей Зеленський підписав закон про кримінальну відповідальність за сексуальне домагання до дітей
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Є...
Політика 13 березня 2021, 01:55 (glavnoe.ua)
На Херсонщині поліцейські встановлюють особу, причетну до вбивства 7-річної дівчинки На Херсонщині поліцейські встановлюють особу, причетну до вбивства 7-річної дівчинки
Як повідомлялося, сьогодні в с. Щасливе було знайдено тіло розшукуваної дівчинки. В ході візуального огляду поліцейські встановили, що смерть дит...
Події 13 березня 2021, 03:03 (glavnoe.ua)
Дієтолог назвав ідеальне масло для смаження Дієтолог назвав ідеальне масло для смаження
Розберемося тепер з тим, яке масло краще всього підходить для смаження. Якщо ви стежите за своїм харчування, то ви точно про це замислювалися, як...
Здоров'я 13 березня 2021, 08:33 (e-news.com.ua)
Керівництво АПЛ очікує до 10 тис. фанатів на трибунах в останніх двох турах в цьому сезоні Керівництво АПЛ очікує до 10 тис. фанатів на трибунах в останніх двох турах в цьому сезоні
Для виконання цієї мрії функціонерів необхідні чіткі дії з боку уряду.
Футбол 13 березня 2021, 11:44 (football.ua)
У Харківській області - 72 повторних випадку зараження COVID-19 У Харківській області - 72 повторних випадку зараження COVID-19
Вчора глава Харківської облгосадмірістраціі Айна Тимчук провела нараду з керівниками лікарень, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19.
Здоров'я 13 березня 2021, 12:53 (glavnoe.ua)
Суперник Шахтаря по Лізі Європи продовжив контракт з одним з основних футболістів Суперник Шахтаря по Лізі Європи продовжив контракт з одним з основних футболістів
Нідерландський захисник далеко не відразу після свого приходу в клуб отримав можливість заграти в основному складі.
Футбол 13 березня 2021, 12:51 (football.ua)
Юрій Береза: Моя мрія - гімн Ліги чемпіонів на Дніпро-Арені Юрій Береза: Моя мрія - гімн Ліги чемпіонів на Дніпро-Арені
Президент Дніпра-1 поділився очікуваннями від майбутньої гри його команди проти Ворскли.
Футбол 13 березня 2021, 13:59 (football.ua)
За сутки в Украине вакцинировали более 9 тысяч человек 3За сутки в Украине вакцинировали более 9 тысяч человек
Вчера, 12 марта, в Украине против COVID-19 было привито 9304 человека, из них больше всего в Киевской области.
Здоров'я 13 березня 2021, 11:51 (glavnoe.ua)
Хмара тегів