Архів новин 

новини: 27 березня 2021 у рубриці:  

Стало відомо ім'я одного із загиблих бійців ВСУ під Шумами

Вчора четверо військовослужбовців Збройних сил України загинули в результаті обстрілу російськими військами в районі населеного пункту Шуми. Одним із загиблих виявився 27-річний Максим Абрамович з міста Дубровиця Рівненської області.
Події 27 березня 2021, 23:46 (glavnoe.ua)

Безпека та тривалий ефект: чому варто обрати епіляцію діодним лазером Безпека та тривалий ефект: чому варто обрати епіляцію діодним лазером
Ніжна, шовковиста шкіра, без зайвого волосся і подразнень – мрія багатьох жінок і дівчат
Здоров'я 27 березня 2021, 23:10 (NeBoley.com.ua)
Клейтон і Сідклей почнуть спаринг з Динамо Бухарест в стартовому складі Клейтон і Сідклей почнуть спаринг з Динамо Бухарест в стартовому складі
Стали відомі стартові склади команд на товариський поєдинок.
Футбол 27 березня 2021, 20:24 (football.ua)
Динамо Київ не залишило шансів Динамо з Бухареста в спарингу Динамо Київ не залишило шансів Динамо з Бухареста в спарингу
Кияни відправили три м'ячі у ворота гостей.
Футбол 27 березня 2021, 21:34 (football.ua)
Денайер, Шадлі і Кастанья зіграють з перших хвилин проти Чехії Денайер, Шадлі і Кастанья зіграють з перших хвилин проти Чехії
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 2-го туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу-2022 в рамках групи E, в якому зіграють ...
Футбол 27 березня 2021, 22:42 (football.ua)
Рашфорд і Сака покинули розташування збірної Англії Рашфорд і Сака покинули розташування збірної Англії
обидва футболісти пропустять поєдинки проти Албанії та Польщі.
Футбол 27 березня 2021, 15:01 (football.ua)
У Харківській області в громадському туалеті знайшли новонародженого У Харківській області в громадському туалеті знайшли новонародженого
Жінка народила немовля в покинутому туалеті на залізничному вокзалі і кинула його. Хлопчик вижив, у важкому стані доставлений в лікарню.
Події 27 березня 2021, 13:56 (glavnoe.ua)
Воротар збірної Польщі Скорупський заразився коронавірусів Воротар збірної Польщі Скорупський заразився коронавірусів
Голкіпер Болоньї пропустить поєдинки проти Андорри та Англії.
Футбол 27 березня 2021, 17:15 (football.ua)
На пожежі в Черкаській області загинули дві дитини На пожежі в Черкаській області загинули дві дитини
У Черкаській області в результаті пожежі в житловому будинку загинули три людини, з них двоє дітей.
Події 27 березня 2021, 17:11 (glavnoe.ua)
Зюле покинув розташування збірної Німеччини Зюле покинув розташування збірної Німеччини
Захисник Баварії не зіграє проти Румунії і Північної Македонії.
Футбол 27 березня 2021, 18:18 (football.ua)
У коротенькому топі: дзюдоїстка-красуня Білодід засвітила ідеальний прес У коротенькому топі: дзюдоїстка-красуня Білодід засвітила ідеальний прес
Спортсменка звернулася до фанатів з мотиваційним постом.
Спорт 27 березня 2021, 19:22 (ТСН.ua)
Хавбек Львова Велвес відновлюється від травми в Бразилії Хавбек Львова Велвес відновлюється від травми в Бразилії
В останній раз бразильський півзахисник виходив на поле у \u200b\u200bвересні минулого року.
Футбол 27 березня 2021, 19:20 (football.ua)
В Ивано-Франковске с понедельника, возможно, ослабят карантин В Ивано-Франковске с понедельника, возможно, ослабят карантин
Ситуация с коронавирусом в Ивано-Франковске улучшилась, но город еще неделю будет в "красной" зоне. Мэр города Руслан Марцинкив отметил, что есть...
Здоров'я 27 березня 2021, 00:15 (glavnoe.ua)
Емма Стоун народила первістка - ЗМІ Емма Стоун народила первістка - ЗМІ
Малюк з'явився на світ 13 березня.
Світські хроніки 27 березня 2021, 01:56 (ТСН.ua)
5 причин їсти яблука кожен день 5 причин їсти яблука кожен день
Яблука є джерелом багатьох необхідних організму мікроелементів і вітамінів. Завдяки своїй доступності і різноманітності вони можуть бути присутні...
Здоров'я 27 березня 2021, 09:41 (e-news.com.ua)
У понеділок буде засідання Консультаційного Комітету Президентів України і Польщі У понеділок буде засідання Консультаційного Комітету Президентів України і Польщі
У понеділок, 29 березня, відбудеться засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі. Засідання відбудеться у форматі відеоконфе...
Україна 27 березня 2021, 00:53 (e-news.com.ua)
Про які хвороби говорить стан шкіри на обличчі і очі Про які хвороби говорить стан шкіри на обличчі і очі
Одного разу 42-річний Олексій, побачивши вранці в дзеркалі свою фізіономію, виявив на носі прищ. Він поступив, як будь-який представник сильної с...
Здоров'я 27 березня 2021, 03:00 (e-news.com.ua)
Краща профілактика серцево-судинних захворювань Краща профілактика серцево-судинних захворювань
Морська риба багата Омега-3. Регулярне вживання жирної риби допомагає запобігти серцево-судинні захворювання (ССЗ) тим, хто знаходиться в групі ...
Здоров'я 27 березня 2021, 07:29 (e-news.com.ua)
Мюслі при схудненні: можна чи ні Мюслі при схудненні: можна чи ні
При включенні того чи іншого продукту в раціон харчування, необхідно врахувати кілька важливих факторів. По-перше, переконатися у відсутності про...
Здоров'я 27 березня 2021, 04:08 (e-news.com.ua)
Кашель у дитини без температури: причини і лікування Кашель у дитини без температури: причини і лікування
Найпоширеніші причини, що викликають кашель у дитини - це респіраторні захворювання, найчастіше викликані вірусною інфекцією. Крім кашлю, вони су...
Здоров'я 27 березня 2021, 05:14 (e-news.com.ua)
Віце-президент Інтернасьонала спростував інформацію про попередньому контракті з Тайсоном Віце-президент Інтернасьонала спростував інформацію про попередньому контракті з Тайсоном
Бразильський клуб ще не домовився з вінгера Шахтаря.
Футбол 27 березня 2021, 06:24 (football.ua)
У будівлі, де під час війни перебував штаб оборони Севастополя, відкрили секс-шоп і Алкомаркет У будівлі, де під час війни перебував штаб оборони Севастополя, відкрили секс-шоп і Алкомаркет
На будинку на вулиці Морський тепер три таблички. Одна - меморіальна, друга - магазину інтимних товарів "
Мистецтво 27 березня 2021, 08:37 (glavnoe.ua)
П ять захворювань, яких люди найбільше соромляться П'ять захворювань, яких люди найбільше соромляться
З деякими захворюваннями люди не йдуть до лікаря, так як думають, що все пройде само, інших вони просто... соромляться. Представляємо Вашій увазі...
Здоров'я 27 березня 2021, 12:52 (e-news.com.ua)
Анчелотті - про Несте і Мальдіні: Що я міг їм розповісти нового про гру в захисті? Анчелотті - про Несте і Мальдіні: Що я міг їм розповісти нового про гру в захисті?
Італійський фахівець згадав під час перебування роботи в Мілані.
Футбол 27 березня 2021, 11:49 (football.ua)
Первую прививку от коронавируса получили более 192 тысяч украинцев Первую прививку от коронавируса получили более 192 тысяч украинцев
priviv. jpg 26 марта количество новых привитых первой дозой вакцины от коронавируса сократилось на 4,2% до 17 939 человек по сравнению с 25 марта...