Архів новин 

новини: 23 лютого 2021 у рубриці:  

Малиновський увійшов в заявку Аталанти на матч проти Реала

Джан П'єро Гасперіні назвав гравців, на яких розраховує в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 23 лютого 2021, 22:58 (football.ua)

Приготування страв при слабкому імунітеті Приготування страв при слабкому імунітеті
Салат з редькіТребуется: 500 г редьки, 3 ст. рослинного масла, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net П...
Здоров'я 23 лютого 2021, 21:52 (e-news.com.ua)
Ааронс і Лемпті - головні кандидати на заміну Бельеріну Ааронс і Лемпті - головні кандидати на заміну Бельеріну
Лондонський клуб в пошуках гравця захисної лінії.
Футбол 23 лютого 2021, 17:30 (football.ua)
Хто лідирує в гонці за крісло мера Харкова. результати соцопитування Хто лідирує в гонці за крісло мера Харкова. результати соцопитування
Шанс зайняти мерське крісло Харкова є у Михайла Добкіна і Ігоря Терехова. Про це свідчать дані соцопитування, який проводило в Харкові маркетинго...
Політика 23 лютого 2021, 19:37 (glavnoe.ua)
Натуральні способи очищення судин Натуральні способи очищення судин
Оздоровленню судин і їх тканин допоможуть фрукти і овочі. Експерти в області харчування рекомендують включити в раціон харчування продукти, ефект...
Здоров'я 23 лютого 2021, 20:48 (e-news.com.ua)
Утвержден список стадионов Украины, соответствующих критериям категорий ассоциации Утвержден список стадионов Украины, соответствующих критериям категорий ассоциации
Исполком УАФ представил перечень украинских арен.
Футбол 23 лютого 2021, 11:26 (football.ua)
Шахаб: Хочу досягти з Зорею максимального результату Шахаб: Хочу досягти з Зорею максимального результату
Іранський форвард розповів про свій перехід.
Футбол 23 лютого 2021, 13:14 (football.ua)
Голод відразу після їжі: названі фактори, що впливають на переїдання Голод відразу після їжі: названі фактори, що впливають на переїдання
Голод - це спосіб вашого тіла дати вам зрозуміти, що йому потрібно більше їжі. Однак багато людей відчувають голод навіть після їжі. Багато факто...
Здоров'я 23 лютого 2021, 14:17 (e-news.com.ua)
Вагітна Квіткова в білизні і Добринін без сорочки знялися в чуттєвій фотосесії Вагітна Квіткова в білизні і Добринін без сорочки знялися в чуттєвій фотосесії
Подружжя порадували шанувальників ніжними кадрами.
Світські хроніки 23 лютого 2021, 15:21 (ТСН.ua)
Атлетіко Мінейро оголосив про відхід Хорхе Сампаолі Атлетіко Мінейро оголосив про відхід Хорхе Сампаолі
Спеціаліст незабаром очолить Марсель.
Футбол 23 лютого 2021, 16:25 (football.ua)
Зеленский назначил нового главу Нацкомиссии по ценным бумагам Зеленский назначил нового главу Нацкомиссии по ценным бумагам
zelen. jpeg Президент Украины Владимир Зеленский уволил Тимура Хромаева с должности главы Нацкомиссии по ценным бумагам и фондовому рынку (НКЦБФР...
Суспільство 23 лютого 2021, 17:07 (Електронні Вісті)
Стало відомо, коли вболівальники зможуть повернутися на стадіони в Англії Стало відомо, коли вболівальники зможуть повернутися на стадіони в Англії
Фанати зможуть повернутися на англійські стадіони з 17 травня.
Футбол 23 лютого 2021, 00:06 (football.ua)
Під гранатометного обстрілами у Авдіївки загинув український воїн, ще один отримав осколкові поранення Під гранатометного обстрілами у Авдіївки загинув український воїн, ще один отримав осколкові поранення
Протягом поточної доби, 22 лютого, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано п'ять порушень режиму припинення вогню. Загинув о...
Події 23 лютого 2021, 02:12 (glavnoe.ua)
Посол Італії в Конго загинув в результаті нападу на конвой ООН Посол Італії в Конго загинув в результаті нападу на конвой ООН
У Демократичній Республіці Конго, відбувся напад на машину, де знаходився посол Італії Лука Аттанасіо.
Події 23 лютого 2021, 06:46 (glavnoe.ua)
Раніше це здавалося немислимим: Бутусов про затримання топ-менеджера  Раніше це здавалося немислимим: Бутусов про затримання топ-менеджера "
Український журналіст Юрій Бутусов вважає сьогоднішнє затримання топ-менеджера «Приватбанку» Володимира Яценко серйозним ударом по творцеві і кол...
Політика 23 лютого 2021, 01:10 (glavnoe.ua)
Атлетіко - Челсі: прогноз на матч Ліги чемпіонів УЄФА Атлетіко - Челсі: прогноз на матч Ліги чемпіонів УЄФА
Вашій увазі букмекерські котирування на матч 1/8 фіналу.
Футбол 23 лютого 2021, 01:07 (football.ua)
Лікування часткової недостатності паращитовидних залоз. частина 3 Лікування часткової недостатності паращитовидних залоз. частина 3
Ці досліди, що представляють, мені здається, дуже великий не тільки теоретичний, а й практичний інтерес, оскільки дають засіб для боротьби з пара...
Здоров'я 23 лютого 2021, 05:40 (NeBoley.com.ua)
На Волині п яний водій збив двох підлітків. Один з них загинув На Волині п'яний водій збив двох підлітків. Один з них загинув
Автопригода трапилася в суботу, 20 лютого, на автодорозі в селі Білин Ковельського району Волинської області. водія затримали.
Події 23 лютого 2021, 03:24 (glavnoe.ua)
Київський губернатор захворів коронавірусів Київський губернатор захворів коронавірусів
Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін захворів COVID-19, про це він написав у Facebook, передає «Главное».
Події 23 лютого 2021, 03:21 (glavnoe.ua)
Поліція Харкова оголосила план перехоплення, після вбивства чоловіка біля супермаркету Поліція Харкова оголосила план перехоплення, після вбивства чоловіка біля супермаркету
Поліцейські з'ясовують обставини смерті чоловіка в Шевченківському районі Харкова. В даний час особа загиблого встановлюється. Для затримання осі...
Події 23 лютого 2021, 02:17 (glavnoe.ua)
Холодна погода: користь і шкода для здоров я Холодна погода: користь і шкода для здоров'я
У багатьох людей холодна погода асоціюється лише з застудою і грипом. Звичайно, захворіти в холодну пору і правда нескладно, однак плюси в такій ...
Здоров'я 23 лютого 2021, 04:26 (e-news.com.ua)
З яких продуктів краще починати ранок З яких продуктів краще починати ранок
Вода з лимоном, ложка лляного масла або мед натщесерце? Якщо ви захоплюєтеся ЗСЖ, це питання точно терзав вашу душу. Лляна олія, ложка меду або в...
Здоров'я 23 лютого 2021, 07:49 (e-news.com.ua)
Які існують консервативні методи лікування варусной і вальгусной деформації стоп? Які існують консервативні методи лікування варусной і вальгусной деформації стоп?
Стопа людини витримує істотні навантаження завдяки унікальній будові.
Здоров'я 23 лютого 2021, 09:59 (NeBoley.com.ua)
Фатальна DOROFEEVA зачарувала чином з нового відео Фатальна DOROFEEVA зачарувала чином з нового відео
Артистка анонсувала вихід свіжої композиції.
Світські хроніки 23 лютого 2021, 11:07 (ТСН.ua)
Роналду забив більше 25 голів в 14-і сезонах поспіль Роналду забив більше 25 голів в 14-і сезонах поспіль
Статистика форварда Ювентуса продовжує розбурхувати розум.
Футбол 23 лютого 2021, 11:04 (football.ua)
На Донбассе обострилась обстановка – есть убитые и раненные На Донбассе обострилась обстановка – есть убитые и раненные
За прошедшие сутки, 22 февраля, в районе проведения операции Объединенных сил было зафиксировано одиннадцать нарушений режима прекращения огня. О...