Архів новин 

новини: 21 лютого 2021 у рубриці:  

Альба - про нічию з Кадіс: Ми упустили відмінну можливість наблизитися до Атлетіко

Захисник каталонського клубу висловився після матчу іспанського чемпіонату.
Футбол 21 лютого 2021, 23:28 (football.ua)

Інгулець - Ворскла - 2: 2 Відео голів та огляд матчу Інгулець - Ворскла - 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку 15-го туру УПЛ.
Футбол 21 лютого 2021, 20:07 (football.ua)
Названі способи підтримувати форму для тих, у кого немає часу Названі способи підтримувати форму для тих, у кого немає часу
Геть відмовки про відсутність часу. Зараз ми живемо в такому світі, де час летить дуже швидко і ми нічого не встигаємо. Але щоб бути щасливим і ...
Спорт 21 лютого 2021, 21:12 (e-news.com.ua)
Доннарумма побивши рекорд Буффона, провівши свій 200-й матч в Серії А Доннарумма побивши рекорд Буффона, провівши свій 200-й матч в Серії А
Він став наймолодшим гравцем, який досяг цієї позначки в триочкову еру.
Футбол 21 лютого 2021, 21:10 (football.ua)
Барселона набрала найменшу кількість очок після 23-х турів за останні 14 років Барселона набрала найменшу кількість очок після 23-х турів за останні 14 років
Результати каталонського клубу залишають бажати кращого.
Футбол 21 лютого 2021, 22:17 (football.ua)
Лучкевич: Стартували дуже добре - 2 матчі, 6 очок Лучкевич: Стартували дуже добре - 2 матчі, 6 очок
Футболіст - про перемоги Олександрії.
Футбол 21 лютого 2021, 13:34 (football.ua)
Шахаб: Я не думаю про бомбардирських перегонах, моя мета - бачити Зорю на вершині турнірної таблиці Шахаб: Я не думаю про бомбардирських перегонах, моя мета - бачити Зорю на вершині турнірної таблиці
Футболіст вийшов на перше місце в списку бомбардирів УПЛ.
Футбол 21 лютого 2021, 15:50 (football.ua)
Бідні частіше багатих вмирають від астми Бідні частіше багатих вмирають від астми
Згідно новому п'ятирічному з дослідженням, проведеним за участю більше 100 000 чоловік в Уельсі, у людей, які страждають на астму, в найбільш бід...
Здоров'я 21 лютого 2021, 14:48 (NeBoley.com.ua)
Барселона висловила співчуття Роналдіньо в зв язку зі смертю матері Барселона висловила співчуття Роналдіньо в зв'язку зі смертю матері
Один з кращих футболістів світу втратив маму.
Футбол 21 лютого 2021, 16:54 (football.ua)
Ібрагімович і Хакан Чалханоглу - в основі Мілана на матч проти Інтера Ібрагімович і Хакан Чалханоглу - в основі Мілана на матч проти Інтера
Стали відомі склади на міланське дербі.
Футбол 21 лютого 2021, 17:59 (football.ua)
Парма поділила очки з Удінезе Парма поділила очки з Удінезе
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 21 лютого 2021, 17:57 (football.ua)
Марлос проводить 250-й матч за Шахтар Марлос проводить 250-й матч за Шахтар
Поєдинок проти львівського клубу став ювілейним для хавбека.
Футбол 21 лютого 2021, 19:03 (football.ua)
Сассуоло завдав 31 удар, але не зміг переграти Болонью Сассуоло завдав 31 удар, але не зміг переграти Болонью
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 21 лютого 2021, 03:38 (football.ua)
США поддерживают санкций против Медведчука США поддерживают санкций против Медведчука
США поддерживают усилия Украины, направленные на защиту суверенитета и территориальной целостности страны с помощью санкций.
Політика 21 лютого 2021, 00:13 (glavnoe.ua)
Зеленський підписав указ про санкції проти Медведчука Зеленський підписав указ про санкції проти Медведчука
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення рішення РНБО про санкції проти народного депутата Віктора Медведчука.
Політика 21 лютого 2021, 02:35 (glavnoe.ua)
Водій, до смерті побив пішохода в центрі Києва, відправився до в язниці Водій, до смерті побив пішохода в центрі Києва, відправився до в'язниці
Суд відправив за ґрати водія автомобіля " Чоловік помер від отриманих травм.
Події 21 лютого 2021, 02:33 (glavnoe.ua)
Під Харковом чорні лісоруби спиляли 86 ясенів Під Харковом чорні лісоруби спиляли 86 ясенів
11 січня в Богодухівський районного відділу поліції надійшла інформація від жителя району про те, що поблизу села Максимівка невідомі пиляють ліс.
Події 21 лютого 2021, 05:52 (glavnoe.ua)
Найкорисніші напої для здоров я нирок Найкорисніші напої для здоров'я нирок
Оздоровлюючи нирки, ви також покращуєте стан шкіри і волосся. Що ви зазвичай п'єте вранці? Класичний чорний / зелений чай або кава? Спробуйте змі...
Здоров'я 21 лютого 2021, 04:46 (e-news.com.ua)
В гармонії з положенням В гармонії з положенням
Про що варто пам'ятати під час вагітності майбутнім мамам? Серед звичних рекомендацій акушерів-гінекологів, дієтологів і фітнес-тренерів в цьому ...
Здоров'я 21 лютого 2021, 06:57 (e-news.com.ua)
Виявлено ще одну корисну властивість чорного чаю Виявлено ще одну корисну властивість чорного чаю
На думку вчених, чорний чай може захистити від раку. Мало кому відомо, що чорний чай - це вітамінізований напій, що володіє великою кількістю кор...
Здоров'я 21 лютого 2021, 09:10 (e-news.com.ua)
Зеленського просять заборонити TikTok Зеленського просять заборонити TikTok
На сайті президента з'явилася петиція, в якій українці просять президента Володимира Зеленського заборонити популярну соціальну мережу Tik-Tok.
Суспільство 21 лютого 2021, 09:06 (glavnoe.ua)
Клопп: Ми зобов язані поліпшити якість гри, тоді почнемо перемагати Клопп: Ми зобов'язані поліпшити якість гри, тоді почнемо перемагати
Коуч - про поразку в Мерсісадском дербі.
Футбол 21 лютого 2021, 08:03 (football.ua)
Інгулець - Ворскла. напередодні Інгулець - Ворскла. напередодні
Пропонуємо вашій увазі анонс поєдинку УПЛ.
Футбол 21 лютого 2021, 10:14 (football.ua)
Венгер - про невдачі Ліверпуля: Їм не вистачає віри в себе Венгер - про невдачі Ліверпуля: Їм не вистачає віри в себе
Команда Клоппа поступилася в дербі Евертону.
Футбол 21 лютого 2021, 11:17 (football.ua)
Хмара тегів