Архів новин 

новини: 20 лютого 2021 у рубриці:  

Боруссія Д не зазнала проблем з Шальке

Рурське дербі закінчилася переконливою перемогою "
Футбол 20 лютого 2021, 23:06 (football.ua)

Валенсія дотиснула Сельту Валенсія дотиснула Сельту
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 20 лютого 2021, 23:04 (football.ua)
У МАУ розповіли, як будуть відновлювати рейси навесні У МАУ розповіли, як будуть відновлювати рейси навесні
МАУ в березні відновить рейси по семи міжнародних маршрутах і наростить частоту на лініях, де польоти вже виконуються, повідомляє avianews.
Суспільство 20 лютого 2021, 19:49 (glavnoe.ua)
ООС: терористи 5 разів порушили режим тиші, під обстріл потрапили будинки місцевих жителів ООС: терористи 5 разів порушили режим тиші, під обстріл потрапили будинки місцевих жителів
З початку суботи Російські найманці п'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Події 20 лютого 2021, 20:53 (glavnoe.ua)
Олександрія - Минай 3: 0 Відео голів та огляд матчу Олександрія - Минай 3: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку 15-го туру УПЛ.
Футбол 20 лютого 2021, 21:57 (football.ua)
Морепродукти, які допомагають продовжити життя Морепродукти, які допомагають продовжити життя
Американськими дослідниками було виявлено ряд продуктів, які здатні продовжити життя людині, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 1...
Здоров'я 20 лютого 2021, 13:03 (e-news.com.ua)
Црвена Звезда попросила вибачення у Ібрагімовича за образи на національному ґрунті з боку свого фаната Црвена Звезда попросила вибачення у Ібрагімовича за образи на національному ґрунті з боку свого фаната
Сербський клуб зайняв жорстку позицію в проблемному для глобального питання в світовому футболі.
Футбол 20 лютого 2021, 14:07 (football.ua)
В трех областях Украины на неделю закроют заведения общепита В трех областях Украины на неделю закроют заведения общепита
kav. jpeg В Ивано-Франковской, Черновицкой и Закарпатской областях на неделю закроют заведения общепита из-за вспышки коронавирусной болезни COVI...
Здоров'я 20 лютого 2021, 12:21 (Електронні Вісті)
В Ивано-Франковскую область прибыл мобильный госпиталь для больных COVID-19 В Ивано-Франковскую область прибыл мобильный госпиталь для больных COVID-19
gospit. jpg Сегодня, 19 февраля, в Ивано-Франковскую область прибыл мобильный госпиталь для пациентов, больных COVID-19. Об этом сообщает пресс-с...
Здоров'я 20 лютого 2021, 13:41 (Електронні Вісті)
Продукти, які вбережуть від раку Продукти, які вбережуть від раку
Для того, щоб зменшити ризик захворювання на онкологічні захворювання варто просто включити в ваш раціон ряд продуктів. До таких продуктів відно...
Здоров'я 20 лютого 2021, 16:28 (e-news.com.ua)
MONATIK позанимался боксом со своими маленькими сыновьями MONATIK позанимался боксом со своими маленькими сыновьями
Исполнитель показал фото с тренировки.
Світські хроніки 20 лютого 2021, 15:15 (ТСН.ua)
Манджукич травмувався перед міланським дербі Манджукич травмувався перед міланським дербі
У команди Стефано Пьолі неприємна втрата перед поєдинком з Інтером.
Футбол 20 лютого 2021, 17:32 (football.ua)
Київський суд засудив крупного військового чиновника до 5 років в язниці за хабар Київський суд засудив крупного військового чиновника до 5 років в'язниці за хабар
Суд Києва винесено обвинувальний вирок строком на п'ять років полковнику, колишньому керівнику Державного науково-дослідного інституту спеціально...
Події 20 лютого 2021, 06:27 (glavnoe.ua)
Чому слабшає чоловіче сексуальне здоров я: погляд уролога Чому слабшає чоловіче сексуальне здоров'я: погляд уролога
Інтимне життя дозволяє продовжувати рід, отримувати насолоду, відчувати свою сексуальність. Тому втрату сексуальної потенції чоловіки сприймають ...
Здоров'я 20 лютого 2021, 04:18 (NeBoley.com.ua)
МЗС: для подорожей українцям відкрито 95 країн МЗС: для подорожей українцям відкрито 95 країн
Для подорожей власників українського паспорта на сьогодні відкрито 95 країн світу. Про це заявив під час брифінгу у п’ятницю, 19 лютого, міністр ...
Україна 20 лютого 2021, 00:34 (e-news.com.ua)
У Британії запускають урядове наукове агентство з бюджетом у понад 1 млрд доларів та провідними вченими світу У Британії запускають урядове наукове агентство з бюджетом у понад 1 млрд доларів та провідними вченими світу
Британський уряд оголосив про створення Агентства перспективних досліджень і винаходів (The Advanced Research & Invention Agency, ARIA) для підтр...
Світ 20 лютого 2021, 00:34 (e-news.com.ua)
Від раптової зупинки серця врятує молоко Від раптової зупинки серця врятує молоко
До такого висновку прийшли американські вчені Вчені з США провели дослідження, результати яких показують, що регулярне вживання молока сприяє зни...
Здоров'я 20 лютого 2021, 01:05 (e-news.com.ua)
У трьох районах Криму та Керчі ввели режим НС У трьох районах Криму та Керчі ввели режим НС
У трьох районах Криму і в Керчі окупаційна влада через негоду ввела режим загрози надзвичайної ситуації. Зараз через снігопад перекрито рух на ча...
Події 20 лютого 2021, 07:33 (glavnoe.ua)
В Харьковской области горят около 1000 кв м цехов предприятия: тушить приехал пожарный поезд В Харьковской области горят около 1000 кв м цехов предприятия: тушить приехал пожарный поезд
Сообщается, что в городе Песочин Харьковской области на улице Транспортная, 116, горят склады на территории промышленного предприятия. Площадь по...
Події 20 лютого 2021, 00:40 (glavnoe.ua)
Підвищені еритроцити при вагітності: що робити Підвищені еритроцити при вагітності: що робити
В аналізах крові у вагітних звертають увагу на кількість еритроцитів тільки тоді, коли є ознаки анемії. Відбувається це тому, що від кількості че...
Здоров'я 20 лютого 2021, 08:38 (e-news.com.ua)
Баварія побоюється, що Манчестер Юнайтед переключиться на Комана в разі невдачі з Санчо Баварія побоюється, що Манчестер Юнайтед переключиться на Комана в разі невдачі з Санчо
Мюнхенці не хочуть розлучатися з французьким вінгера.
Футбол 20 лютого 2021, 08:35 (football.ua)
Фіорентина - Спеція 3: 0 Відео голів та огляд матчу Фіорентина - Спеція 3: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 20 лютого 2021, 09:44 (football.ua)
Борячук не зіграє проти Шахтаря через умови оренди Борячук не зіграє проти Шахтаря через умови оренди
Нападник, який належить Шахтарю, пропустить матч.
Футбол 20 лютого 2021, 09:42 (football.ua)
У найближчу добу очікується потепління У найближчу добу очікується потепління
У найближчі дві доби тепле повітря атлантичного походження зумовить в Україні послаблення морозів і підвищення температури повітря до відлиги.
Події 20 лютого 2021, 10:56 (glavnoe.ua)
Барселона відхилила значне пропозицію Манчестер Юнайтед по Фаті Барселона відхилила значне пропозицію Манчестер Юнайтед по Фаті
Незважаючи на важке пошкодження, нападник продовжує залишатися на радарах у топ-клубів.
Футбол 20 лютого 2021, 10:54 (football.ua)
Хмара тегів