Валенсія дотиснула Сельту

20 лютого 2021, 23:04 | Футбол
Валенсия - Сельта, getty images

У поєдинку 24-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія на Местальї переграла Сельту (1: 0).

Поєдинок видався досить цікавим. У першому таймі у "

У другому таймі гості трохи вирівняли гру, але після видалення воротаря Рубена пішли в оборону. Однак Валенсії все ж вдалося дотиснути суперника. На 90 + 4 хвилині гол забив Валльехо, а на 90 + 8 - Гамейро.

Валенсія - Сельта 1: 0.

Гол: Валльехо, 90 + 4, Гамейро, 90 + 8 Валенсія: Сіллессен, Гайя, Гільямон, Габріел Пауліста, Васс, Алекс Бланко (Гамейро, 71), Рачіч (Вальєхо, 81), Лі Кан Ін, Солер, Тьєррі Коррейя,.

Сельта: Рубен, Аарон Мартін, Мальо, Араухо, Мурільо, Соларі (Айду, 81), Денис Суарес, Тапія, Ноліто, Санті Міна, Феррейра (Вільяр, 66).

Попередження: Ноліто (14), Санті Міна (31), Тапія (53), Лі Кан Ін (55), Гайя (62).

Вилучення: Рубен (груба гра).