Архів новин 

новини: 15 лютого 2021 у рубриці:  

Вільярреал - Бетіс 1: 2 Відео голів та огляд матчу

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 15 лютого 2021, 22:13 (football.ua)

Ван Боммель може очолити Боруссію М Ван Боммель може очолити Боруссію М
На вакантний з літа пост тренера Боруссії М вже є кілька кандидатів.
Футбол 15 лютого 2021, 19:55 (football.ua)
Наполі залишився без воротарів перед Лігою Європи, вся надія на українця Наполі залишився без воротарів перед Лігою Європи, вся надія на українця
Після матчу 22-го туру чемпіонату Італії лазарет Наполі поповнили Ірвінг Лосано, Давид Оспіна і Алекс Мерет.
Футбол 15 лютого 2021, 15:37 (football.ua)
Дембеле: Мессі - справжній геній, мені немає сенсу розписувати його козирі Дембеле: Мессі - справжній геній, мені немає сенсу розписувати його козирі
Французький форвард Барселони розповів про спільні виступах з Ліонелем Мессі.
Футбол 15 лютого 2021, 17:47 (football.ua)
Яя Туре: Для мене все починалося в Україні. Це моя друга сім я Яя Туре: Для мене все починалося в Україні. Це моя друга сім'я
Колишній півзахисник Барселони і Манчестер Сіті поділився своїми думками про Україну.
Футбол 15 лютого 2021, 18:51 (football.ua)
Чи сниться Флорентіно Пересу Богемський гай? Чи сниться Флорентіно Пересу Богемський гай?
Читач Football.ua Роман Василенко висловив свою думку стосовно Суперліги.
Футбол 15 лютого 2021, 18:06 (football.ua)
Леванте в рідних стінах програв Осасуні Леванте в рідних стінах програв Осасуні
У битві середняків іспанського чемпіонату Осасуна виявилася сильнішою.
Футбол 15 лютого 2021, 00:07 (football.ua)
Евертон поступився Фулхему Евертон поступився Фулхему
Гості перемогли завдяки двом голам Майї.
Футбол 15 лютого 2021, 05:39 (football.ua)
Інтер впевнено обіграв Лаціо і очолив таблицю Серії А Інтер впевнено обіграв Лаціо і очолив таблицю Серії А
Перед початком дербі проти Мілана колектив Антоніо Конте буде випереджати підопічних Стефано Пьолі на одне очко.
Футбол 15 лютого 2021, 01:14 (football.ua)
Авраам Грант: Маккабі Тель-Авів не буде для Шахтаря легкою прогулянкою Авраам Грант: Маккабі Тель-Авів не буде для Шахтаря легкою прогулянкою
Ізраїльський фахівець висловився про майбутні матчі "
Футбол 15 лютого 2021, 10:16 (football.ua)
Севілья - Боруссія Д: прогноз на матч Ліги чемпіонів Севілья - Боруссія Д: прогноз на матч Ліги чемпіонів
Вашій увазі букмекерські котирування на поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Футбол 15 лютого 2021, 12:25 (football.ua)
Лавриненко: Інгулець намагається дати бій кожному супернику Лавриненко: Інгулець намагається дати бій кожному супернику
Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував поразку в 14-му турі чемпіонату України.
Футбол 15 лютого 2021, 14:34 (football.ua)
Хмара тегів