Леванте в рідних стінах програв Осасуні

15 лютого 2021, 00:07 | Футбол

У битві середняків іспанського чемпіонату Осасуна виявилася сильнішою.

У поєдинку 23-го туру іспанської Ла Ліги Леванте на своєму полі з мінімальним рахунком поступився приїхала в гості Осасуні (0: 1).

Єдиний і переможний м'яч у складі команди Ягоби Аррасате забив хорватський форвард Анте Будимир, який відзначився результативним ударом в середині другого тайму.

Також відзначимо, що вийшов на заміну Хосе Луїс Моралес не зміг реалізувати пенальті на 78-й хвилині зустрічі, пробивши в той кут, в який стрибнув Серхіо Еррера.

Після 23 турів у Осасуни 25 очок і 12-е місце в турнірній таблиці Примери, а у Леванте 27 балів і 10-й рядок.

Леванте - Осасуна 0: 1 Гол: Будимир, 74 Леванте: Айтор Фернандес - Тоньо Гарсія (Клерк, 77), Везу, Дуарте, Хорхе Марімон (Сон, 86) - Радо, П'єр (Бардхі, 63), Мальса - Рочіна (Де. 87), Торро, Торрес (Бархом, 71) - Рубен Гарсія (Ойєр, 82), Кальєрі (Будимир, 71) Попередження: Тоньо Гарсія - Кальєрі, Монкайола На 78-й хвилині Моралес (Леванте) не реалізував пенальті.