КЧМ. Палмейрас поступився Аль-Ахлі в матчі за третє місце

Представник Африканського континенту тріумфував в серії пенальті.
Футбол 11 лютого 2021, 21:52 (football.ua)

Анхеліньо стане повноцінним гравцем Лейпцига за 18 млн євро Анхеліньо стане повноцінним гравцем Лейпцига за 18 млн євро
Німецький клуб викупить права на іспанського захисника Манчестер Сіті.
Футбол 11 лютого 2021, 16:23 (football.ua)
Аталанта здолала Наполі і вийшла у фінал Кубка Італії Аталанта здолала Наполі і вийшла у фінал Кубка Італії
Бергамаскі розіграють трофей з туринським Ювентусом.
Футбол 11 лютого 2021, 07:44 (football.ua)
Степаненко - про голосування за кращого тренера УПЛ-2020: У списку є люди, які нічого не виграли за минулий рік Степаненко - про голосування за кращого тренера УПЛ-2020: У списку є люди, які нічого не виграли за минулий рік
Півзахисник донецького Шахтаря приєднався до раніше озвученої представниками клубу позиції.
Футбол 11 лютого 2021, 09:55 (football.ua)
Президент Греміо: Тітці форсував підготовку з основною командою, що негативно позначилося для всіх сторін Президент Греміо: Тітці форсував підготовку з основною командою, що негативно позначилося для всіх сторін
Керівник бразильського клубу розповів про причини продажу бразильця в донецький Шахтар.
Футбол 11 лютого 2021, 10:59 (football.ua)
Степаненко: Фонсека показав мені багато дрібниць, які поліпшили мою гру Степаненко: Фонсека показав мені багато дрібниць, які поліпшили мою гру
Півзахисник донецького Шахтаря згадав досвід роботи з португальським фахівцем.
Футбол 11 лютого 2021, 15:18 (football.ua)
Мінгеса зіграє в центрі оборони в кубковій грі проти Севільї Мінгеса зіграє в центрі оборони в кубковій грі проти Севільї
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку півфіналу Кубка Іспанії, в якому зіграють андалузька Севілья і каталонська Барселона.
Футбол 11 лютого 2021, 00:04 (football.ua)
Суонсі - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу Суонсі - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку Кубка Англії.
Футбол 11 лютого 2021, 06:26 (football.ua)
Гол Петряк допоміг Фехервара пробитися в 1/8 Кубка Угорщини Гол Петряк допоміг Фехервара пробитися в 1/8 Кубка Угорщини
Клуб українського хавбека обіграв Вашаш з другого за силою дивізіону країни.
Футбол 11 лютого 2021, 04:17 (football.ua)
Тренер жіночої збірної України оголосила склад команди на перший збір Тренер жіночої збірної України оголосила склад команди на перший збір
У жіночу національну команду викликані дві футболістки, які виступають в зарубіжних клубах.
Футбол 11 лютого 2021, 01:06 (football.ua)
Лестер і Шеффілд Юнайтед пробилися в чвертьфінал Кубка Англії Лестер і Шеффілд Юнайтед пробилися в чвертьфінал Кубка Англії
Брайтон і Брістоль Сіті завершили участь в турнірі.
Футбол 11 лютого 2021, 01:04 (football.ua)