Боруссія Д не зазнала проблем з Шальке

20 лютого 2021, 23:06 | Футбол
Шальке - Боруссия Д, Getty Images

У поєдинку 22-го туру чемпіонату Німеччини пройшло Рурське дербі між Шальке і дортмундською Борусією, яке завершилося з рахунком 4: 0 на користь "

Команда Едіна Терзич відкрила рахунок в матчі в кінцівці першого тайму, коли Бенжамен Стамбулі подарував м'яч гостям перед своїм штрафним, після чого Джейдон Санчо спокійно пробив по воротах.

Через три хвилини "

Потім в середині другого тайму Боруссія довела рахунок до розгромного зусиллями Рафаеля Геррейро, який обігрався в штрафний з Марко Ройсом і спокійно відправив м'яч у дальній кут воріт. Остаточний рахунок на табло встановив все той же Холанд, який на 79-й хвилині замкнув простріл Джемі Беллінгема.

Після 22 турів Боруссія Д набрала 36 очок і займає шосте місце в Бундеслізі, а у Шальке дев'ять балів і останній рядок.

Шальке - Боруссія Д 0: 4 Голи: Санчо, 42, Холанд, 45, 79, Геррейро, 60 Шальке: Ферманн (Лангер, 31) - Сеад Колашинаць, Тіав, Ощипко, Беккер - Сердар, Стамбулі - Аріта, Буджеллаб (Маскарель, 47.