Архів новин 

новини: 25 грудня 2021 у рубриці:  

Салах, Бензема та Мбаппе – у збірній першої половини сезону за версією Goal

У списку найкращих по два футболісти Манчестер Сіті, Ліверпуля та Реала.
Футбол 25 грудня 2021, 23:44 (football.ua)

Користь та шкода клізми Користь та шкода клізми
Клізма – це медична маніпуляція, суть якої полягає у введенні рідини у пряму або товсту кишку через задній прохід. Існує кілька підходів до клас...
Здоров'я 25 грудня 2021, 22:39 (e-news.com.ua)
Ляшко пояснив у чому різниця між бустерною та додатковою дозою COVID-вакцини Ляшко пояснив у чому різниця між бустерною та додатковою дозою COVID-вакцини
Бустерна доза вакцини проти коронавірусу необхідна для посилення її ефективності, а додаткова – для забезпечення хворих, яким дві дози можуть не ...
Здоров'я 25 грудня 2021, 20:31 (glavnoe.ua)
Капуста: корисні властивості та дієта Капуста: корисні властивості та дієта
Однією з головних овочевих культур у нашому регіоні є капуста. Найбільш відома білокачанна капуста, проте існує більше ста її видів - качана (чер...
Здоров'я 25 грудня 2021, 19:27 (e-news.com.ua)
Гол Батюшина – найкращий забитий Металістом 1925 року у першій частині сезону Гол Батюшина – найкращий забитий Металістом 1925 року у першій частині сезону
Український хавбек відзначився голом у ворота Інгульця у матчі УПЛ.
Футбол 25 грудня 2021, 21:35 (football.ua)
30 лет назад США признали независимость Украины 230 лет назад США признали независимость Украины
Американское посольство в Украине напомнило о юбилейной дате.
Політика 25 грудня 2021, 19:46 (Зеркало недели)
Поранення військовослужбовця у зоні ООС: проводиться службове розслідування Поранення військовослужбовця у зоні ООС: проводиться службове розслідування
Військовослужбовця було поранено далеко від лінії зіткнення.
Україна 25 грудня 2021, 14:53 (Зеркало недели)
Тоттенхем та Челсі претендують на де Лігта Тоттенхем та Челсі претендують на де Лігта
Захиснику Ювентуса буде надано широкий вибір клубів для трансферу.
Футбол 25 грудня 2021, 14:49 (football.ua)
Звинувачений у домаганнях Джеймс Франко виступить у суді у справі Деппа проти Герд Звинувачений у домаганнях Джеймс Франко виступить у суді у справі Деппа проти Герд
Адвокати з'ясовуватимуть, чи був у Джеймса роман з Ембер.
Світські хроніки 25 грудня 2021, 14:13 (ТСН.ua)
Довбик: Після матчу зі Швецією я заснув годині о 6 ранку Довбик: Після матчу зі Швецією я заснув годині о 6 ранку
Форвард розповів про емоції після легендарного голу.
Футбол 25 грудня 2021, 16:00 (football.ua)
Різдво 25 грудня: Камалія, Федишин, Каменських та інші зірки привітали фанів зі святом Різдво 25 грудня: Камалія, Федишин, Каменських та інші зірки привітали фанів зі святом
У ніч проти 25 грудня протестанти, католики й лютерани святкують Різдво — день, коли на світ з'явився Ісус Христос.
Світські хроніки 25 грудня 2021, 15:13 (ТСН.ua)
Тоттенхем - Крістал Пелас: прогноз на матч АПЛ Тоттенхем - Крістал Пелас: прогноз на матч АПЛ
Пропонуємо до вашої уваги букмекерські котирування на гру в рамках чемпіонату Англії..
Футбол 25 грудня 2021, 17:10 (football.ua)
Артета: Норвіч заслуговує набагато більше, ніж має Артета: Норвіч заслуговує набагато більше, ніж має
Наставник Арсеналу висловився про майбутнього суперника в рамках чергового туру АПЛ.
Футбол 25 грудня 2021, 00:41 (football.ua)
Роздільна живлення, або як правильно харчуватися Роздільна живлення, або як правильно харчуватися
Система роздільного харчування заснована на понятті про сумісність або несумісність продуктів харчування з точки зору їх впливу на стан здоров'я....
Здоров'я 25 грудня 2021, 05:56 (e-news.com.ua)
Wellboy восхитил новогодней версией хита  Гуси Wellboy восхитил новогодней версией хита "Гуси"
Вскоре звезда также выпустит обновленный трек "Новорічні Вишні".
Світські хроніки 25 грудня 2021, 00:29 (ТСН.ua)
Захворюваність у Великій Британії вперше вище 100 000 на добу Захворюваність у Великій Британії вперше вище 100 000 на добу
Кількість офіційно зареєстрованих заражених коронавірусом британців вперше перевищила позначку 100 000 осіб за день. Реальні показники можуть бут...
Здоров'я 25 грудня 2021, 04:52 (NeBoley.com.ua)
Омікрон здатний викликати симптоми наступного дня Омікрон здатний викликати симптоми наступного дня
Якщо інкубаційний період попередніх версій ковіда міг становити до 14 днів, то Омікрона все по-іншому. На думку експертів Росспоживнагляду, цей ш...
Здоров'я 25 грудня 2021, 07:03 (NeBoley.com.ua)
Лаціо не продаватиме Ачербі, незважаючи на тиск ультрас Лаціо не продаватиме Ачербі, незважаючи на тиск ультрас
Центральний захисник продовжить виступати за римлян.
Футбол 25 грудня 2021, 07:01 (football.ua)
Вчені з ясували, як запускається невиліковна хвороба Паркінсона. Це має допомогти у винаході ліки Вчені з'ясували, як запускається невиліковна хвороба Паркінсона. Це має допомогти у винаході ліки
Від хвороби Паркінсона у світі зараз страждає понад 10 мільйонів людей.
Технології 25 грудня 2021, 08:04 (Зеркало недели)
Геніальні способи застосування зубної пасти Геніальні способи застосування зубної пасти
Ми розповімо тобі про 10 незвичайних застосування зубної пасти, які помітно полегшать твій побут. Сучасне життя важко уявити без зубної пасти. Вс...
Здоров'я 25 грудня 2021, 09:09 (e-news.com.ua)
Барселона не впевнена у необхідності трансферу Кавані на тлі переходу Феррана Торреса Барселона не впевнена у необхідності трансферу Кавані на тлі переходу Феррана Торреса
Каталонський клуб не поспішає робити необдумані покупки.
Футбол 25 грудня 2021, 10:18 (football.ua)
Вірні способи зупинити ожиріння Вірні способи зупинити ожиріння
Ожиріння-це національна криза охорони здоров'я. Мало того, що більше американців страждають на ожиріння, ніж колись раніше за останніми даними, ї...
Здоров'я 25 грудня 2021, 11:28 (e-news.com.ua)
Ювентус не викуповуватиме контракт Морати Ювентус не викуповуватиме контракт Морати
Іспанцю не вдалося переконати керівництво туринського клубу.
Футбол 25 грудня 2021, 11:26 (football.ua)
У Швейцарії біля кордону з Францією стався сильний землетрус У Швейцарії біля кордону з Францією стався сильний землетрус
У ніч на суботу у швейцарського міста Поррентруй неподалік кордону з Францією стався землетрус магнітудою 4,1.
Події 25 грудня 2021, 13:41 (glavnoe.ua)
Рождество: лучшие колядки к празднику Рождество: лучшие колядки к празднику
Песни прославляют рождение Иисуса Христа.
Україна 25 грудня 2021, 12:45 (Зеркало недели)
Хмара тегів