Архів новин 

новини: 26 грудня 2021 у рубриці:  

Євросоюз виставив Росії претензію через порушення правил СОТ у держзакупівлях обсягом €290 млрд

У ЄС вважають, що політика імпортозаміщення РФ ущемляє права європейських компаній.
Економіка 26 грудня 2021, 23:54 (Зеркало недели)

Мінус п ять: Шевченко склав чорний список гравців  Мінус п'ять: Шевченко склав чорний список гравців "
Керівник аутсайдера Серії А хоче попрощатися із деякими виконавцями.
Спорт 26 грудня 2021, 23:49 (ТСН.ua)
Ман Сіті у божевільному матчі обіграв Лестер Ман Сіті у божевільному матчі обіграв Лестер
Лестер відіграв три м'ячі при рахунку 0:4, але таки програли Сіті на Етіхад. А міг бути героїчний камбек.
Футбол 26 грудня 2021, 21:32 (football.ua)
Артета: У святковий період слід продовжувати виступати на високому рівні Артета: У святковий період слід продовжувати виступати на високому рівні
Фахівець розповів про розгромну перемогу в АПЛ.
Футбол 26 грудня 2021, 21:40 (football.ua)
Верді склав позитивний тест на коронавірус Верді склав позитивний тест на коронавірус
Півзахисник Торіно знаходиться на самоізоляції..
Футбол 26 грудня 2021, 21:38 (football.ua)
Гвардіола: Матч з Лестером був дуже напружений, але ми не погано грали Гвардіола: Матч з Лестером був дуже напружений, але ми не погано грали
Фахівець залишився задоволеним грою своєї команди.
Футбол 26 грудня 2021, 22:44 (football.ua)
Названо види фізичного навантаження, здатні скоротити життя Названо види фізичного навантаження, здатні скоротити життя
Занадто багато фізичних навантажень може негативно позначитися на здоров'ї.
Здоров'я 26 грудня 2021, 11:51 (NeBoley.com.ua)
Збунь: Приєднаюся до Кривбасу на зборах у Туреччині Збунь: Приєднаюся до Кривбасу на зборах у Туреччині
Хавбек поділився інформацією про стан здоров'я.
Футбол 26 грудня 2021, 14:00 (football.ua)
Кому не можна вживати шипучі вітаміни Кому не можна вживати шипучі вітаміни
У порівнянні з вітамінами, що випускаються у вигляді таблеток, шипучі вітаміни набагато легше засвоюються організмом. Але далеко не всім людям м...
Здоров'я 26 грудня 2021, 15:03 (e-news.com.ua)
Кола та будь-яка інша содова завдають нищівного удару здоров ю зубів Кола та будь-яка інша содова завдають нищівного удару здоров'ю зубів
Велика кількість коли здатна призвести до проблем із зубами. Ефект вчені порівнюють з метамфетаміном або крек-кокаїном, як передає Інтернет-видан...
Здоров'я 26 грудня 2021, 18:18 (e-news.com.ua)
Корінтіанс готовий долучитися до боротьби за Кавані Корінтіанс готовий долучитися до боротьби за Кавані
Бразильський клуб слідкує за ситуацією навколо форварда МЮ.
Футбол 26 грудня 2021, 18:17 (football.ua)
Медики попередили про руйнівний вплив стресу на організм Медики попередили про руйнівний вплив стресу на організм
Тривожність – вкрай небезпечний стан для нашого організму. Адже постійний стрес руйнує не лише наше ментальне здоров'я, а й фізичне.
Здоров'я 26 грудня 2021, 19:22 (NeBoley.com.ua)
Ребров - про Гармаша: Радий, що йому знайшли позицію на полі Ребров - про Гармаша: Радий, що йому знайшли позицію на полі
Екс-наставник київського Динамо висловився про свого колишнього підопічного.
Футбол 26 грудня 2021, 00:47 (football.ua)
Тысячу за вакцинацию по  єПідтримке  теперь можно получит через госбанк Тысячу за вакцинацию по "єПідтримке" теперь можно получит через госбанк
С 24 декабря выплачивать тысячу гривен за вакцинацию по программе "єПідтримки" начали государственные ПриватБанк, Ощадбанк и Укргазбанк.
Економіка 26 грудня 2021, 00:22 (glavnoe.ua)
Самотність підриває імунну систему Самотність підриває імунну систему
Хоча попередні дослідження вже демонстрували негативний вплив самотності на здоров'я, вчені не перестають дивувати нас новими фактами. Співробіт...
Здоров'я 26 грудня 2021, 02:58 (e-news.com.ua)
Капринова кислота ефективна при епілепсії Капринова кислота ефективна при епілепсії
Хоча протисудомні препарати вважаються основою лікування епілепсії, деякі хворі не відповідають на таку терапію, як передає Інтернет-видання для ...
Здоров'я 26 грудня 2021, 06:17 (e-news.com.ua)
Високий вміст клітковини в раціоні хворих на рак може продовжити їм життя Високий вміст клітковини в раціоні хворих на рак може продовжити їм життя
Одним з важливих факторів при лікуванні онкологічних пацієнтів є їх спосіб життя та харчування.. Вченим Центру досліджень раку при Національному ...
Здоров'я 26 грудня 2021, 04:04 (e-news.com.ua)
Лікар розповів, чому літнім людям шкідливо худнути Лікар розповів, чому літнім людям шкідливо худнути
Людям, вік яких перевалив за позначку в 60 років, не рекомендується захоплюватися схудненням: подібне заняття здатне більшою мірою нашкодити, ніж...
Здоров'я 26 грудня 2021, 01:54 (e-news.com.ua)
Бійця MMA вбило вибухом на основній роботі: деталі трагедії Бійця MMA вбило вибухом на основній роботі: деталі трагедії
Генрі загинув внаслідок вибуху шини пожежної машини.
Спорт 26 грудня 2021, 04:02 (ТСН.ua)
Сане: Баварія - найкращий клуб світу поряд з Манчестер Сіті та Ліверпулем Сане: Баварія - найкращий клуб світу поряд з Манчестер Сіті та Ліверпулем
Хавбек мюнхенського клубу розповів про своїх фаворитів на перемогу у Лізі чемпіонів.
Футбол 26 грудня 2021, 07:29 (football.ua)
NASA запустило в космос телескоп  NASA запустило в космос телескоп "
Космічний телескоп після 25 років розробки та $10 млрд коштів успішно запущено на борту європейської ракети-носія "
Наука та здоров'я 26 грудня 2021, 08:41 (glavnoe.ua)
В Харькове восстановили Памятный знак погибшим воинам УПА В Харькове восстановили Памятный знак погибшим воинам УПА
Торжественное открытие состоялось 25 декабря в 11.00 в Молодежном парке, передает "Суспільне".
Суспільство 26 грудня 2021, 00:55 (glavnoe.ua)
Чергові засідання ТКГ з Донбасу розпочнуться наприкінці січня 2022 року, - Гармаш Чергові засідання ТКГ з Донбасу розпочнуться наприкінці січня 2022 року, - Гармаш
Чергові засідання Тристоронньої контактної групи заплановані на кінець січня 2022 року, а позачергові навряд чи можуть відбутися до кінця різдвян...
Політика 26 грудня 2021, 08:35 (glavnoe.ua)
Саутгейт: Я не хочу, щоб березень перетворився на нескінченну прес-конференцію, і ми весь час говорили про Катар Саутгейт: Я не хочу, щоб березень перетворився на нескінченну прес-конференцію, і ми весь час говорили про Катар
Наставник збірної Англії висловився про політичну підготовку футболістів до ЧС-2022.
Футбол 26 грудня 2021, 09:44 (football.ua)
Хмара тегів