Архів новин 

новини: 22 вересня 2020 у рубриці:  

Скандальний банан Каттелана відправляється в Гуггенхайм

Музей Соломона Гуггенхайма прийняв в дар ассамбляж Мауріціо Каттелана під назвою «Комедіант», що представляє собою банан, приклеєний скотчем до стіни. Вперше художник представив цю роботу на стенді галереї Perrotin на ярмарку Art Basel Miami Beach в минул...
Мистецтво 22 вересня 2020, 23:13 (glavnoe.ua)

Дружина Віктора Павлика розсекретила, яку хоче зробити операцію в 40 років Дружина Віктора Павлика розсекретила, яку хоче зробити операцію в 40 років
Також Катерина Репяхова поділилася, скільки малюків планує народити коханому.
Світські хроніки 22 вересня 2020, 22:10 (ТСН.ua)
Погоцал біля  Погоцал біля "
Боксер показав машину, яка йому подобається.
Спорт 22 вересня 2020, 21:04 (ТСН.ua)
Йовічевич очолив Дніпро-1 Йовічевич очолив Дніпро-1
Клуб визначився із заміною Дмитру Михайленко, який покинув команду.
Футбол 22 вересня 2020, 21:01 (football.ua)
Тренер Гента: Сподіваюся, що після двох матчів з Динамо команду чекає приємний приз Тренер Гента: Сподіваюся, що після двох матчів з Динамо команду чекає приємний приз
Вім Де Декер вірить в успіх Гента в протистоянні з Динамо.
Футбол 22 вересня 2020, 22:07 (football.ua)
 Если не родишь, я уйду : Екатерина Кухар вспомнила ультиматум от Стоянова "Если не родишь, я уйду": Екатерина Кухар вспомнила ультиматум от Стоянова
Балерина обиделась на любимого и неделю с ним не разговаривала.
Світські хроніки 22 вересня 2020, 21:11 (ТСН.ua)
Безнадійно застаріло: 5 осінніх сполучень в одязі, які обабився кого завгодно Безнадійно застаріло: 5 осінніх сполучень в одязі, які обабився кого завгодно
Ми знайшли кілька головних антітенденцій, за якими можна зрозуміти, що дівчина дуже далека від моди.
Здоров'я 22 вересня 2020, 16:29 (NeBoley.com.ua)
Для сімейних лікарів планують підвищення тарифу за пацієнта Для сімейних лікарів планують підвищення тарифу за пацієнта
22092020-. jpg Міністерство охорони здоров'я України пропонує підвищити ставку для сімейних лікарів за первинну медичну допомогу до 710 грн. за к...
Здоров'я 22 вересня 2020, 17:37 (Електронні Вісті)
Топ-клуб зробить пропозицію Челсі по Хадсону-Одоі на цьому тижні Топ-клуб зробить пропозицію Челсі по Хадсону-Одоі на цьому тижні
Мова може йти не про мюнхенської Баварії.
Футбол 22 вересня 2020, 17:34 (football.ua)
Гвардейский спецназ представил свое  братское  будущее Гвардейский спецназ представил свое "братское" будущее
Вони курсанти, які приїхали навчатися до Академії Нацгвардії зі Львова. Обоє навчаються на командно-штабному факультеті у взводі спецназу. Обоє м...
Суспільство 22 вересня 2020, 17:21 (glavnoe.ua)
Лідер гурту ТІК йде в депутати Лідер гурту ТІК йде в депутати
Лідер популярного українського гурту ТІК Віктор Бронюк оголосив про намір балотуватися в депутати Вінницької міськради. Музикант йде на місцеві в...
Мистецтво 22 вересня 2020, 18:41 (УРА-Информ)
Спокуслива Ірина Федишин в новому кліпі здалася в боді на яхті Спокуслива Ірина Федишин в новому кліпі здалася в боді на яхті
Співачка представила гаряче відео на пісню "
Світські хроніки 22 вересня 2020, 19:59 (ТСН.ua)
Семьи полицейских Одесской области получили квартиры по программе финансового лизинга МВД Семьи полицейских Одесской области получили квартиры по программе финансового лизинга МВД
Всего квартиры получили 24 семьи, 19 из которых по программе льготного финансового лизинга, 5 - служебных. Во время церемонии вручения документов...
Суспільство 22 вересня 2020, 19:12 (glavnoe.ua)
Штаб сообщил о  полной тишине  в ООС Штаб сообщил о "полной тишине" в ООС
Ситуация в ООС остается полностью контролируемой украинскими военнымими. Обстрелов позиций ВСУ с начала суток не зафискировали.
Політика 22 вересня 2020, 19:12 (glavnoe.ua)
Біологи навчилися лікувати виразку гідрогелем Біологи навчилися лікувати виразку гідрогелем
Китайські вчені розробили і випробували на свинях біоадгезивні гідрогель, який сприяє загоєнню виразки шлунка за рахунок pH-незалежного та надшви...
Здоров'я 22 вересня 2020, 04:43 (NeBoley.com.ua)
Милик може виявитися в Тоттенхемі Милик може виявитися в Тоттенхемі
Перехід Аркадіуша Міліка в Рому практично зірвався.
Футбол 22 вересня 2020, 04:39 (football.ua)
На полігоні ВСУ під час стрільб сталася пожежа На полігоні ВСУ під час стрільб сталася пожежа
Під час проведення штатних стрільб на полігоні оперативного командування "
Події 22 вересня 2020, 06:57 (glavnoe.ua)
Модернізовані ракети для  Модернізовані ракети для "
На одному з полігонів Херсонській області в рамках підготовки до стратегічних навчань "
Наука та здоров'я 22 вересня 2020, 06:53 (glavnoe.ua)
У Києві з явилася карта з закинутими пам ятниками архітектури У Києві з'явилася карта з закинутими пам'ятниками архітектури
Київські активісти запустили карту, на якій збирають інформацію про покинуті історичних будівлях міста. Поки там доступні тільки об'єкти в Шевчен...
Мистецтво 22 вересня 2020, 07:12 (glavnoe.ua)
Вулверхемптон - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу Вулверхемптон - Манчестер Сіті 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.
Футбол 22 вересня 2020, 08:20 (football.ua)
ПСЖ продовжує роботу над пошуком заміни для Тіаго Сілви ПСЖ продовжує роботу над пошуком заміни для Тіаго Сілви
Кулібалі і Шкрініар входять в сферу інтересів парижан.
Футбол 22 вересня 2020, 08:18 (football.ua)
Мілан - Болонья 2: 0 Відео голів та огляд матчу Мілан - Болонья 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 22 вересня 2020, 09:23 (football.ua)
Деяким групам людей масаж протипоказаний Деяким групам людей масаж протипоказаний
Ми сидимо - і не здогадуємося, що сидячий спосіб життя невідворотно погіршує здоров'я.
Здоров'я 22 вересня 2020, 10:30 (NeBoley.com.ua)
ООС: Три провокації, втрат немає ООС: Три провокації, втрат немає
За минулу добу, 21 вересня, російсько-окупаційні війська тричі порушили домовленості, які вступили в дію 27 липня 2020. Про це повідомляє прес-це...
Події 22 вересня 2020, 11:41 (glavnoe.ua)
У Чехії білорусу хочуть дати 15 років за участь в боях на Донбасі У Чехії білорусу хочуть дати 15 років за участь в боях на Донбасі
Державний обвинувач Чехії запропонував Празькому окружному суду позбавити волі на термін до 15 років білоруса Олексія Фадєєва, а також екстрадува...
Політика 22 вересня 2020, 12:53 (glavnoe.ua)
Барселона продала Хорхе Куенка в Вільярреал Барселона продала Хорхе Куенка в Вільярреал
Молодий захисник в сезоні-2020/21 буде виступати за "
Футбол 22 вересня 2020, 15:12 (football.ua)
РНБО має намір домогтися блокування  РНБО має намір домогтися блокування "
В Україні мають намір відновити блокування мобільного додатка «ВКонтакте», повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на український Рада націон...
Наука та здоров'я 22 вересня 2020, 15:07 (glavnoe.ua)
Кравець: Україна або зарубіжжі? Чи не Україна Кравець: Україна або зарубіжжі? Чи не Україна
Екс-нападник Динамо розповів про свої подальші кар'єрні плани.
Футбол 22 вересня 2020, 15:21 (football.ua)
Макс Барських розсекретив дату виходу нового альбому Макс Барських розсекретив дату виходу нового альбому
Уже зовсім скоро фанати артиста зможуть зануритися в атмосферу 1990-х.
Світські хроніки 22 вересня 2020, 15:19 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском