Архів новин 

новини: 13 липня 2017 у рубриці:  

Антоніо Бандерас став лауреатом іспанської Національної премії по кінематографії

Знаменитий актор, режисер і продюсер отримав престижну нагороду від Міністерства культури Іспанії на кінофестивалі в минулий вівторок.
Мистецтво 14 липня 2017, 00:00 (glavnoe.ua)

Джеймс Бонд може зруйнувати сім ю Деніела Крейга Джеймс Бонд може зруйнувати сім'ю Деніела Крейга
Схоже, британську актрису Рейчел Вайc не радують новини про повернення її чоловіка Деніела Крейга до ролі Джеймса Бонда. Наближені до пари джерел...
Шоу-бізнес 13 липня 2017, 15:42 (tv.ua)
СКАЙ снял в клипе участника проекта  Переможці  и модель на инвалидной коляске Александру Кутас СКАЙ снял в клипе участника проекта "Переможці" и модель на инвалидной коляске Александру Кутас
Видео группы на песню "Я тебе люблю" получилось очень чувственным.
Світські хроніки 13 липня 2017, 17:47 (ТСН.ua)
У Лос-Анджелесі пройшла прем єра 7 сезону  Ігри престолів У Лос-Анджелесі пройшла прем'єра 7 сезону "Ігри престолів"
У концертному залі Уолта Діснея в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра 7 сезону серіалу «Гра престолів» телеканалу НВО.
Мистецтво 13 липня 2017, 19:57 (УРА-Информ)
Платье за 200 тысяч и состоятельный жених: выяснились некоторые подробности свадьбы дочери Добкина Платье за 200 тысяч и состоятельный жених: выяснились некоторые подробности свадьбы дочери Добкина
Избранником дочери стал сын нардепа его помощника-предпринимателя.
Світські хроніки 13 липня 2017, 22:17 (ТСН.ua)
Класний мюзикл:. 
Навіщо з «Людини-павука» зробили шкільну комедію Класний мюзикл:. Навіщо з «Людини-павука» зробили шкільну комедію
Так скільки ж вам років, дитя моє? - Ах, багато пане, багато. П'ятнадцять!.
Мода 13 липня 2017, 07:55 (GIGAMIR)
Хто і скільки заплатить за помилку 30-річної давності? Хто і скільки заплатить за помилку 30-річної давності?
У Центральному районному суді Челябінська почався розгляд позову Зої Туганова про підміну немовлят в обласному пологовому будинку, яка сталася 30...
Скандали 13 липня 2017, 09:49 (Life-News.Ru)
Енді Серкіс процитував твіти Трампа голосом Голлума Енді Серкіс процитував твіти Трампа голосом Голлума
Англійський актор Енді Серкіс, що зіграв Голлума у ??фільмі «Володар кілець», відвідав ефір шоу «The Late Show» на телеканалі CBS. Ведучий Стівен...