Вільярреал розтрощив Гранаду напередодні матчу з Марселем у Лізі Європи

03 березня 2024, 17:01 | Футбол | Оригінал статті
Вільярреал - Гранада, gettyimages

У 27-му турі Ла Ліги Вільярреал на своєму полі приймав аутсайдера першості Гранаду.

Гравці "жовтої субмарини" закрили всі питання щодо переможця дуелі ще в першому таймі. Двічі відзначився Серлот, а Капу зробив рахунок 3:0.

У другій половині зустрічі відзначився Гедеш, а Серлот забив втретє. Цікаво, що також хет-триком, але асистентським, запам'ятався Парехо. Перед фінальним свистком Корбяну відквитав один м'яч. 5:1 — перемога Вільярреала напередодні матчу з Марселем в 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Жовта субмарина" ефектно перервала серію з трьох матчів без перемог та обійшла Алавес у турнірній таблиці, піднявшись на 12-те місце. Гранада залишилась на передостанній сходинці чемпіонату.