Архів новин

новини: 7 квітня 2024 у рубриці:

Манчестер Юнайтед — Ліверпуль 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 7 квітня 2024 року.
Футбол 07 квітня 2024, 23:44 (football.ua)

Монца — Наполі 2:4 Відео голів та огляд матчу Серії А Монца — Наполі 2:4 Відео голів та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 7 квітня 2024 року.
Футбол 07 квітня 2024, 23:07 (football.ua)
Друга ліга: ЮКСА здолала Звягель, Дружба поділила очки з Чайкою та інші матчі Друга ліга: ЮКСА здолала Звягель, Дружба поділила очки з Чайкою та інші матчі
Завершилися всі поєдинки 22 туру третього дивізіону України.
Футбол 07 квітня 2024, 21:35 (football.ua)
Челсі в напруженому матчі втратив перемогу над Шеффілдом із Мудриком Челсі в напруженому матчі втратив перемогу над Шеффілдом із Мудриком
"Сині" провели не найкращий поєдинок, що вже стало класикою для нинішньої команди.
Футбол 07 квітня 2024, 21:39 (football.ua)
Тоттенгем впорався з Ноттінгем Форестом Тоттенгем впорався з Ноттінгем Форестом
"Шпори" впевнено здолали "лісників".
Футбол 07 квітня 2024, 22:22 (football.ua)
Мбаппе: Кожен рік цей період є переломним через Лігу чемпіонів, я готовий Мбаппе: Кожен рік цей період є переломним через Лігу чемпіонів, я готовий
Коментар від форварда стосовно матчів у головному єврокубку.
Футбол 07 квітня 2024, 19:40 (football.ua)
Директор Баварії: Усім має бути трохи соромно Директор Баварії: Усім має бути трохи соромно
Спортивний директор Баварії Макс Еберль висловився про програш Ганденгайму.
Степаненко провів 500-й матч на клубному рівні Степаненко провів 500-й матч на клубному рівні
Зустріч із Рухом є для півзахисника ювілейною.
Футбол 07 квітня 2024, 19:52 (football.ua)
Шахтар із дублем Бондаренка здолав Рух Шахтар із дублем Бондаренка здолав Рух
Команда Маріно Пушича залишається поточним лідером чемпіонських перегонів в УПЛ.
Футбол 07 квітня 2024, 20:05 (football.ua)
Салах встановив історичне досягнення в АПЛ Салах встановив історичне досягнення в АПЛ
Єгиптянин став рекордсменом по голах на Олд Траффорд.
Футбол 07 квітня 2024, 20:12 (football.ua)
Манчестер Юнайтед втратив шанси виграти АПЛ у поточному сезоні Манчестер Юнайтед втратив шанси виграти АПЛ у поточному сезоні
"Червоні дияволи" втратили математичні можливості.
Футбол 07 квітня 2024, 20:29 (football.ua)
Боруссія М у вольовому стилі здолала Вольфсбург Боруссія М у вольовому стилі здолала Вольфсбург
Завершився останній поєдинок 28 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 07 квітня 2024, 20:40 (football.ua)
Серія А: Гудмундссон приніс Дженоа перемогу над Вероною, Аталанта не втримала нічиєї з Кальярі Серія А: Гудмундссон приніс Дженоа перемогу над Вероною, Аталанта не втримала нічиєї з Кальярі
Завершилися сьомий і восьмий поєдинки 31 туру чемпіонату Італії.
Футбол 07 квітня 2024, 21:21 (football.ua)
Рашфорд та Камбвала зіграють із перших хвилин проти Ліверпуля Рашфорд та Камбвала зіграють із перших хвилин проти Ліверпуля
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Манчестер Юнайтед та Ліверпуль.
Футбол 07 квітня 2024, 16:48 (football.ua)
Мотта – головний кандидат на посаду керманича Ювентуса Мотта – головний кандидат на посаду керманича Ювентуса
Массіміліано Аллегрі може залишити туринців після завершення цієї кампанії.
Футбол 07 квітня 2024, 17:04 (football.ua)
Колос поділив очки з Металістом 1925 Колос поділив очки з Металістом 1925
Команда Віктора Скрипника провела непоганий другий тайм, але цього вистачило тільки для відігравання відставання за рахунком.
Футбол 07 квітня 2024, 17:26 (football.ua)
Феєнорд декласував Аякс у класичному протистоянні Феєнорд декласував Аякс у класичному протистоянні
Завершився матч чемпіонату Нідерландів.
Футбол 07 квітня 2024, 17:36 (football.ua)
Невілл: Рашфорд є таким важливим для Манчестер Юнайтед, тому що у складі немає гравців світового класу Невілл: Рашфорд є таким важливим для Манчестер Юнайтед, тому що у складі немає гравців світового класу
Ексгравець манкуніанців висловився щодо внеску нападника у гру клубу.
Футбол 07 квітня 2024, 17:41 (football.ua)
Гайдучик – про матч з Оболонню: Налаштовувалися на цю гру, як на фінал Гайдучик – про матч з Оболонню: Налаштовувалися на цю гру, як на фінал
Нападник рівненського Вереса Микола Гайдучик розповів про свій м’яч у ворота Оболоні і поділився емоціями від перемоги над киянами.
Футбол 07 квітня 2024, 17:46 (football.ua)
Ротань — про гру з Чорноморцем: Вітаю своїх хлопців — тому що вони вдесятьох могли розраховувати на краще Ротань — про гру з Чорноморцем: Вітаю своїх хлопців — тому що вони вдесятьох могли розраховувати на краще
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань прокоментував поразку від Чорноморця (2:3) у 23-му турі УПЛ.
Футбол 07 квітня 2024, 18:06 (football.ua)
Наполі за декілька хвилин перевернув гру з Монцою та переміг Наполі за декілька хвилин перевернув гру з Монцою та переміг
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 07 квітня 2024, 18:16 (football.ua)
Гамейро провів 300-й матч у Лізі 1 Гамейро провів 300-й матч у Лізі 1
Майже за місяць центрфорварду Страсбура виповниться 37 років.
Футбол 07 квітня 2024, 18:23 (football.ua)
Вишняк: Вийшла бойова гра, якщо підсумувати, нічия – закономірний результат Вишняк: Вийшла бойова гра, якщо підсумувати, нічия – закономірний результат
Головний тренер Колоса Ярослав Вишняк прокоментував нічию з Металістом 1925 (1:1) у 23-му турі УПЛ.
Футбол 07 квітня 2024, 18:33 (football.ua)
Гоффенгайм виграв у Аугсбурга і зрівнявся з ним у таблиці Гоффенгайм виграв у Аугсбурга і зрівнявся з ним у таблиці
Завершився матч чемпіонату Німеччини.
Футбол 07 квітня 2024, 18:37 (football.ua)
Колос — Металіст 1925 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ Колос — Металіст 1925 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 7 квітня 2024 року.
Футбол 07 квітня 2024, 18:52 (football.ua)
Мудрик — у запасі на матч проти Шеффілд Юнайтед Мудрик — у запасі на матч проти Шеффілд Юнайтед
Українець залишився на лавці для запасних.
Футбол 07 квітня 2024, 19:03 (football.ua)
Скрипник: Нічия для нас – більш позитив, ніж негатив Скрипник: Нічия для нас – більш позитив, ніж негатив
Головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник прокоментував нічию з Колосом (1:1) у 23-му турі УПЛ.
Футбол 07 квітня 2024, 19:05 (football.ua)
Еюпспор під керівництвом Арди Турана вийшов до турецької Суперліги Еюпспор під керівництвом Арди Турана вийшов до турецької Суперліги
Перше досягнення у тренерській кар'єрі ексгравця Атлетіко і Барселони.
Футбол 07 квітня 2024, 19:20 (football.ua)
Ліверпуль не виграв Північно-західне дербі у Манчестер Юнайтед та втратив позицію фаворита в чемпіонських перегонах Ліверпуль не виграв Північно-західне дербі у Манчестер Юнайтед та втратив позицію фаворита в чемпіонських перегонах
Навіть перемог у всіх без виключення матчах до завершення чемпіонату не вистачить команді Юргена Клоппа, якщо лондонський Арсенал не припускатиме...
Футбол 07 квітня 2024, 19:33 (football.ua)