Гол воротаря врятував нічию для одного з лідерів чемпіонату Норвегії

08 серпня 2022, 18:38 | Футбол | Оригінал статті

Воротарсько-бомбардирське диво-спасіння з норвезького чемпіонату.

У матчі 17 туру чемпіонату Норвегії між одним із лідерів Ліллестремом та аутсайдером Тромсе була зафіксована нічия з рахунком 1:1.

Гості відкрили рахунок у першому таймі, після чого господарі всіма силами намагалися реалізувати свою перевагу, але м'яч не летів у ворота.

Однак на 94 хвилині поєдинку, воротар Ліллестрема Мадс Крістіансен побіг у чужий штрафний майданчик на стандартне положення. Після подачі м'яч відскочив до Мадса, який опинився сам перед воротами суперника і без проблем пробив повз свого колегу.

Після 17 турів Ліллестрем набрав 37 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Норвегії, відстаючи від Молде на п'ять балів, але у лідера зіграно на одну гру більше.