Удінезе вдома дав урок Ромі, забивши чотири голи "римлянам"

Футбол 04 вересня 2022, 23:56 (football.ua)

Підопічні Унаї Емері відправили у ворота суперника чотири м'ячі.
Футбол 04 вересня 2022, 21:42 (football.ua)
Дієго Коста може приєднатися до Вулвергемптона Дієго Коста може приєднатися до Вулвергемптона
Іспанський форвард бразильського походження може повернутися до АПЛ.
Футбол 04 вересня 2022, 22:01 (football.ua)
Тен Гаг: Перші десять хвилин матчу з Арсеналом були найкращим відрізком цього сезону Тен Гаг: Перші десять хвилин матчу з Арсеналом були найкращим відрізком цього сезону
Керманич МЮ висловився про перемогу над "канонирірами" в матчі АПЛ.
Футбол 04 вересня 2022, 22:43 (football.ua)
Артета: Якщо ми гратимемо так постійно, то будемо вигравати матчі Артета: Якщо ми гратимемо так постійно, то будемо вигравати матчі
Керманич Арсеналу висловився про поразку від Манчестер Юнайтед в матчі АПЛ.
Футбол 04 вересня 2022, 23:04 (football.ua)
Герта здолала Аугсбург Герта здолала Аугсбург
Завершився матч чемпіонату Німеччини.
Футбол 04 вересня 2022, 18:42 (football.ua)
Кривбас та Львів не відшукали голів у нудному протистоянні Кривбас та Львів не відшукали голів у нудному протистоянні
Команди Юрія Вернидуба та Олега Дулуба здобули свої перші очки в поточному розіграші.
Футбол 04 вересня 2022, 18:59 (football.ua)
Чорноморець – Інгулець 1:1 Відео голів та огляд матчу Чорноморець – Інгулець 1:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги огляд матчу чемпіонату України.
Футбол 04 вересня 2022, 19:02 (football.ua)
Калайджич травмувався у дебютному матчі за Вулвергемптон Калайджич травмувався у дебютному матчі за Вулвергемптон
Австрієць невдало дебютував за "вовків".
Футбол 04 вересня 2022, 19:26 (football.ua)
Антоні забив у дебютному матчі за Манчестер Юнайтед Антоні забив у дебютному матчі за Манчестер Юнайтед
22-річний футболіст забив у ворота Арсеналу.
Футбол 04 вересня 2022, 20:07 (football.ua)
Три результативні дії Рашфорда та дебютний гол Антоні похитнули лідерську позицію Арсенала Три результативні дії Рашфорда та дебютний гол Антоні похитнули лідерську позицію Арсенала
Команда Мікеля Артети зазнала поразки вже за першої зустрічі проти суперника з шестірки кращих минулого сезону.
Футбол 04 вересня 2022, 20:29 (football.ua)
Брайтон — Лестер 5:2 Відео голів та огляд матчу Брайтон — Лестер 5:2 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти поєдинку чемпіонату Англії.
Футбол 04 вересня 2022, 21:03 (football.ua)
Манчестер Юнайтед — Арсенал 3:1 Відео голів та огляд матчу Манчестер Юнайтед — Арсенал 3:1 Відео голів та огляд матчу
Футбол 04 вересня 2022, 21:11 (football.ua)
Гендиректор Брюгге: Шмідт два тижні не хотів відпускати Яремчука з Бенфіки Гендиректор Брюгге: Шмідт два тижні не хотів відпускати Яремчука з Бенфіки
Вінсен Маннаерт поділився своїми думками щодо переходу українського форварда.
Футбол 04 вересня 2022, 14:58 (football.ua)
Стала відома заявка Лейпцига на груповий етап Ліги чемпіонів Стала відома заявка Лейпцига на груповий етап Ліги чемпіонів
На офіційному сайті УЄФА з'явилася заявка Лейпцига на груповий етап Ліги чемпіонів. До списку команди Доменіко Тедеско потрапили 25 футболістів....
Футбол 04 вересня 2022, 15:13 (football.ua)
Коваленко у стартовому складі Спеції на матч проти Болоньї Коваленко у стартовому складі Спеції на матч проти Болоньї
Українець зіграє з перших хвилин.
Футбол 04 вересня 2022, 15:20 (football.ua)
Стало відомо, де відбудеться матч 4 туру УПЛ Динамо – Львів Стало відомо, де відбудеться матч 4 туру УПЛ Динамо – Львів
Команди визначилися з місцем проведення матчу.
Футбол 04 вересня 2022, 16:01 (football.ua)
Хобленко очолить напад Кривбасу в грі проти Львова Хобленко очолить напад Кривбасу в грі проти Львова
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 3-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють криворізький Кривбас та ПФК Львів.
Футбол 04 вересня 2022, 16:17 (football.ua)
Мессі віддав найбільше асистів у 2022 році в топ-5 лігах Європи Мессі віддав найбільше асистів у 2022 році в топ-5 лігах Європи
Лео перетворюється з бомбардира на піднощика снарядів.
Футбол 04 вересня 2022, 16:31 (football.ua)
Коке: Атлетіко зробив усе важливе, щоб виграти, але деякі епізоди були розглянуті арбітрами не належним чином Коке: Атлетіко зробив усе важливе, щоб виграти, але деякі епізоди були розглянуті арбітрами не належним чином
Наставник мадридців залишився незадоволеним суддівством у грі з Реалом Сосьєдад.
Футбол 04 вересня 2022, 16:47 (football.ua)
Чорноморець на Інгулець сильнішого не з ясували Чорноморець на Інгулець сильнішого не з'ясували
Команди Романа Григорчука та Сергія Лавренко досі не перемагали в новому сезоні.
Футбол 04 вересня 2022, 17:06 (football.ua)
Ковач: Я думаю, що в Вольфсбурга є гравці, які не йдуть на контакт, як це буває у інших клубах Ковач: Я думаю, що в Вольфсбурга є гравці, які не йдуть на контакт, як це буває у інших клубах
Наставник "вовків" прокоментував поразку від Кельна.
Ферран Торрес був за крок від переходу в Арсенал Ферран Торрес був за крок від переходу в Арсенал
Барселона була готова попрощатися із півзахисником.
Футбол 04 вересня 2022, 17:16 (football.ua)
Захисник Лестера Сьюнджю може перебратися в Галатасарай Захисник Лестера Сьюнджю може перебратися в Галатасарай
Турки зацікавлені у трансфері досвідченого оборонця.
Футбол 04 вересня 2022, 17:51 (football.ua)
Зінченко зіграє з перших хвилин проти Манчестер Юнайтед, Антоні дебютує з перших хвилин Зінченко зіграє з перших хвилин проти Манчестер Юнайтед, Антоні дебютує з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 6-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Манчестер Юнайтед та лондонський Арсенал.
Футбол 04 вересня 2022, 17:54 (football.ua)
Іньякі Вільямс зумів уникнути важкої травми та зіграє 237-ий поєдинок за Атлетік підряд у старті Іньякі Вільямс зумів уникнути важкої травми та зіграє 237-ий поєдинок за Атлетік підряд у старті
Один з лідерів Більбао продовжує вдосконалювати неймовірний рекорд.
Футбол 04 вересня 2022, 18:02 (football.ua)
Баварія придивляється до талановитого півзахисника Барселони Баварія придивляється до талановитого півзахисника Барселони